Путін прагне знищити Україну, він не хоче результату від перемовин про завершення війни, - Зеленський

Диктатор РФ Володимир Путін не хоче результату від будь-яких мирних переговорів, він хоче руйнації України.
Про це президент України Володимир Зеленський заявив під час спілкування зі студентами та викладачами закладів вищої освіти Колумбії, інформує Цензор.НЕТ.
"Будь-який процес закінчення війни має бути справедливим. Просто перемовини заради перемовин, коли там сидить Путін, який не хоче закінчення війни, ні до чого не призведуть", - сказав президент.
Глава держави нагадав, що Україна з 2014 року в тому чи іншому форматі вела переговори з Путіним.
Але він не хоче результату від цих перемовин. Він хоче руйнації України. Тому це не позиція - говорити заради балачок. Немає на це часу. Тому безумовно потрібно, щоб Україна була в сильній позиції. Для цього потрібне об'єднання світу навколо України та план, за яким будуть ті чи інші дипломатичні дискусії з РФ", - наголосив Зеленський.
Давай, шивели поршнями.
Ці балачки не зупиняють розпил бабла, не перетворюють гроші в багажниках на дрони.
І може досить витрачати силу на курщині, та нарешті замість кладовищ та будування молдовських парканів зосередитись на ущільненні ліній оборони?
Марафон завтра вже не буде потрібен, коли біженці назад повертаються.