4283 відвідувача онлайн
8 010 15

У Волинській та Вінницькій областях пошкоджена енергетична інфраструктура

енергетика

У Волинській та Вінницькій області  під час повітряної тривоги ворог атакував енергетичну інфраструктуру.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ.

"На жаль, Волинська область під час повітряної тривоги зазнала влучань", - повідомив очільник  ОВА Іван Рудницький.

Постраждала енергетична інфраструктура. За попередньою інформацією - без жертв та постраждалих. Наразі усі відповідні служби працюють, триває ліквідація наслідків.

Також про влучання в обєкти критичної інфраструктури повідомляє Суспільне.

В обох регіонах запроваджено  екстрені відключення.

Топ коментарі
+9
Алло, Наєм! А де сотні мільйонів євро, які виділили на захист інфраструктури у 2024 закордонні? Ти ж без жодного звіту втік з посади керівника державного агентства вслід за Кубраковим!
А ну ще нам розкажи про злочину минулу владу! А краще вертайся на батьківщину.
показати весь коментар
17.11.2024 09:03
+8
Там всю популяцію "глубінного народу" так лікувати потрібно.
показати весь коментар
17.11.2024 09:07
+7
Все що летіло західніше Києва прилетіло без найменшої протидії. Привєт ф-16...
показати весь коментар
17.11.2024 09:04
Коментувати
Сортувати:
Вже напевне в Ковелі прилетіло..
показати весь коментар
17.11.2024 08:52 Відповісти
немає світла і води пишуть вмісцевих каналах
показати весь коментар
17.11.2024 09:13 Відповісти
Той карлик одержимий. Його лікувати потрібно тільки кулею в бошку. І в історію він ввійде . як *****, як би йому це не подобалось. Кончене *****
показати весь коментар
17.11.2024 09:00 Відповісти
Там всю популяцію "глубінного народу" так лікувати потрібно.
показати весь коментар
17.11.2024 09:07 Відповісти
та популяція тваринна. Вб"єш альфа-самця- інші гриви посхиляють. Вбити потрібно тільки одного. Набагато легше. Ми поки вбиваємо тих тварин, але втрачаємо наших найкращих патріотів. Це дурня. Вбити потрібно лише путіна. Побачите, що війну буде закінчено одним пострілом головному самцю в бошку.
показати весь коментар
17.11.2024 10:07 Відповісти
****** став вже символом, який мабуть вже овощ, а на його місці "репліки" які озвучують ідеї "колективного *******".
показати весь коментар
17.11.2024 10:11 Відповісти
Немає в світі нічого більш ,огиднішого і мерзенішого ніж фашиська імперська росія ,
показати весь коментар
17.11.2024 09:01 Відповісти
Алло, Наєм! А де сотні мільйонів євро, які виділили на захист інфраструктури у 2024 закордонні? Ти ж без жодного звіту втік з посади керівника державного агентства вслід за Кубраковим!
А ну ще нам розкажи про злочину минулу владу! А краще вертайся на батьківщину.
показати весь коментар
17.11.2024 09:03 Відповісти
Все що летіло західніше Києва прилетіло без найменшої протидії. Привєт ф-16...
показати весь коментар
17.11.2024 09:04 Відповісти
Ота ціла одна ракета просто перевантажила всю систему ППО Волинської області, тому і маємо влучання.
показати весь коментар
17.11.2024 09:04 Відповісти
На Волині лише ''ішахєди'' є чим збивати
показати весь коментар
17.11.2024 09:13 Відповісти
Потрібно уточнювати, одна повільна крилата ракета, яка легко збивається тими засобами, що й шахіди, а це мобільні вогневі групи з кулеметами, пзрк, зенітні установки на кшталт більше 130 Гепардів, які Україна отримала від західних партнерів, літаки, інші засоби ППО.
показати весь коментар
17.11.2024 10:18 Відповісти
Набагато більше навіть цікавить не те, що у нас майже нема ППО окрім Київа, а те, чи будуть удари по їхній енергетиці у відповідь? Вона ж у них так само повністю беззахисна.
показати весь коментар
17.11.2024 09:31 Відповісти
Ми віддали всю свою енергетику, нафтогаз, вугледобувну промисловість росолігархам ще в часи міністра порошенка. У нього всі друзі там. А зараз ми вилуплюємо очі і питаємо - а як це так? росія повністю володіла нашим енергетичним комплексом, навіть князьки обленерго , міськенерго- всі служили росолігархам. В них вільний доступ до всього, що стосується нашої структури енергозабезпечення. Що ми знаємо про їхнє енергозабезпечення? Можемо ми чітко влучати в болючі місця? Зараз росолігархів вже не цікавить їхня власність в Україні, і тому вони продають на бомбардування все те, що їм належало. Самі вони вже давно за кордоном. Будують новий бізнес.
показати весь коментар
17.11.2024 10:27 Відповісти