Ворог поцілив по об’єкту критичної інфраструктури Рівненщини

У Рівненській області ціллю ворога став об'єкт критичної інфраструктури.
Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомив начальник ОВА Олександр Коваль.
"Наразі усі служби працюють над ліквідацією наслідків удару. Будемо поступово відновлювати електро- та водопостачання", - йдеться в повідомленні.
Коваль зазначив, що внаслідок удару також постраждали сусідні житлові будинки, там вибиті шибки. Керівництво громади готове надати людям тимчасове житло.