Окупанти вдарили по житловому будинку в Сумах, є постраждалі (оновлено)

Ввечері неділі, 17 листопада, російські загарбники балістичним озброєнням влучили у житловий будинок у Сумах. Є постраждалі.
Про це повідомив в.о. Сумського міського голови Артем Кобзар, інформує Цензор.НЕТ.
"Знову "приліт" у місті Суми. "Приліт" балістики у житловий будинок. Разом із представником Червоного Хреста їдемо на місце "прильоту". Далі повідомимо", - сказав Кобзар.
Оновлена інформація
Згодом Кобзар повідомив, що внаслідок російського обстрілу є поранені, проте він не уточнив кількість постраждалих.
"На жаль, дуже великі пошкодження у житловому будинку. Дуже багато людей поранені", - сказав посадовець.
Наразі ДСНС та співробітники поліції проводять евакуацію постраждалих людей.
Топ коментарі
+5 Григорий Бондаренко #527937
показати весь коментар
17.11.2024 21:16 Відповісти Посилання +2 Onufri Zagloba
показати весь коментар
17.11.2024 22:11 Відповісти Посилання +2 Тania Noname
показати весь коментар
17.11.2024 22:54 Відповісти Посилання