10875 відвідувачів онлайн
27 152 177

Син Трампа назвав "імбецилами" тих, хто дав дозвіл Україні бити далекобійними ракетами по РФ

Дональд Трамп-молодший

Син новообраного президента США Дональд Трамп-молодший назвав імбецилами політиків, які дозволили застосовувати далекобійні ракети по Росії.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це він заявив у своєму X(Twitter).

"До біса життя!!! Імбецили!", - написав він. 

Трамп-молодший також висловив думку, що американський військово-промисловий комплекс прагне розв'язати третю світову війну до інавгурації його батька, Дональда Трампа.

Нагадаємо, чинний президент США Джо Байден дозволив Україні бити далекобійними ракетами ATACMS по території РФ. Згодом Велика Британія та Франція також "дали зелене світло" на завдання ударів вглиб РФ ракетами SCALP/Storm Shadow.

Топ коментарі
+78
Тварь тупая
показати весь коментар
18.11.2024 08:03 Відповісти
+52
Тобто нехай ********** шматує Україну як хоче і знищує цивільних ?
******* ти підор
показати весь коментар
18.11.2024 08:07 Відповісти
+43
Добре «умнічати» за тисячі кілометрів від війни
показати весь коментар
18.11.2024 08:04 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
Трамп это такая же фашистаская гадина, как и путен. Он хочет стать императором Америки и поделить мир с китайцами
показати весь коментар
18.11.2024 08:43 Відповісти
А #уйло буде за ними діпломатіки носити. Ну, варіант...
показати весь коментар
18.11.2024 12:12 Відповісти
Так утилізуйте свою ядерну зброю, вона ж до смертей приводе. Лицеміри кончені
показати весь коментар
18.11.2024 08:44 Відповісти
Меня так умиляет, когда кто-то наивно надеется, что «не всё так однозначно», что Трамп непредсказуемый, что он побьёт горшки с путиным и как начнёт нам помогать, что надо найти для него аргументы …
Есть старое правило : если что-то плавает как утка, крякает как утка и выглядит как утка, то скорее всего это и есть утка, а не ёжик.
Высказывания Трампа, его поведение ещё в прошлую каденцию, его назначения тогда и сейчас, история с выборами-2016 и т.д. чётко говорят, что дедушка по каким-то только ему известным причинам любит русских. Ну и его окружение, включая сына, работает в режиме «яблоко от яблони …»
показати весь коментар
18.11.2024 08:47 Відповісти
Он не любит русских, но еще больше он не любит китайцев.
показати весь коментар
18.11.2024 09:00 Відповісти
вже бачили ,як цей антікітаєць,лизав дупу ***** в Хельсінкі
показати весь коментар
18.11.2024 10:07 Відповісти
Он восхищается пуйлом и си, которым удалось подмять свои конституции и преодолеть принцип сменяемости власти (трампуша мечтает остаться у власти навсегда и уже начал на это намекать довольно громко). А ещё он до скрежета зубовного ненавидит Украину, из-за которой у него случился первый импичмент прямо в начале прошлой каденции и прочие неприятности. Так что помогать Украине он точно не будет. Если жизнь не заставит...
А любит он исключительно себя!
показати весь коментар
18.11.2024 11:36 Відповісти
Если не любит русских и китайцев, пусть поможет Украине раздолбать русских - тогда и китайцы притихнут и заползут в свою нору. А если он отдаст Украину путину, то и китайцы хвост поднимут и вместе с путиным будут дальше душить западный мир.
Наивно полагать, что он "оторвёт россию от Китая", отдав путину Украину. Русские спецслужбы, захватившие власть в этой стране, ненавидят Америку - никого он не оторвёт, они помешаны на идее унизить США. Так что с ними не договариваться надо, а разгромить их. Желательно обоих, но как минимум путина.
показати весь коментар
18.11.2024 15:14 Відповісти
на стільки у нього мозку не вистачить
показати весь коментар
19.11.2024 01:12 Відповісти
Скільки ж на рашці грошей вбухується в купівлю політиків та їх діток-імбецилів та дегенератів. І продаються оптом,на вагу,як секенд-хенд.
показати весь коментар
18.11.2024 08:51 Відповісти
Які "мудрі" поради!
Підху@ловники на Заході, яких ху@ло тримає на гачку компроматом, роздують величезний скандал в ЗМІ про спробу їх підкупу корумпованою українською владою.
показати весь коментар
18.11.2024 10:04 Відповісти
А старий Трамп підвішений рашкою за ребро,де на нього падає"золотий дощ". І копій зроблено багато,дональдику ой як не хочеться,щоб це побачив світ.
показати весь коментар
18.11.2024 08:55 Відповісти
Ну нехай ще висловиться прибиральниця Трампа. Цінність думки буде така сама.
показати весь коментар
18.11.2024 08:56 Відповісти
Прибиральниця не має такого впливу на Трампа і всю політику США, як його син, який активно вів передвиборчу компанію свого папашки Трампа-старшого.

Мільйони американців, які читають його в твіттері, бачать твітти про бійців Азову-"нацистів", про супер-корупційну владу Зеленського, про третю світову війну, в яку Байден хоче втягнути США.

Як на вашу думку це впливає на бажання американців допомагати Україні?
показати весь коментар
18.11.2024 09:38 Відповісти
Він правий в тому плані що це якщо і повинно було статися,то не с помпою на весь світ і завчасно рік чи півтора тому. А так це очередний віток підняття ставок для вкрай виснаженної країни і як завжди отгрібати буде Україна якщо верховний орчанин на нього поведется.
показати весь коментар
18.11.2024 09:00 Відповісти
...вырастет из сына свин,
если сын - свинёнок
показати весь коментар
18.11.2024 09:01 Відповісти
Все дуже просто, кацапи за бюджетні гроші транслюють на США купу англійськокомних телеканалів, де гарно брешуть і виставляють нас вбивцями і фашистами, а які телеканали фінансує за державний кошт наша влада -FREEДОМ (UATV) - державний український російськомовний канал іномовлення, хоча по всіту більше розмовляють і розуміють англійську, мабуть більше мільярда населення і найбільшу допомогу нам дають англомовні, а російськомовні - нуль. Ось і результат иакої непродуманної медійної політики.
показати весь коментар
18.11.2024 09:01 Відповісти
Довбень, якщо Україна програє Пуйло за Аляскою прийде.
показати весь коментар
18.11.2024 09:04 Відповісти
ти не бандерівець -- ти смоктунець фуйла !!!!!!
показати весь коментар
18.11.2024 09:14 Відповісти
Начебто без приводу він по нас не лупить. Ти коли подібну муйню пишеш хоч голову включаєш?
показати весь коментар
18.11.2024 09:55 Відповісти
Вспомнился Виктор Фёдорович . Помнится его сынулька тоже руководил Украиной вместо лигитивного . Думал такая практика возможна только у нас . А как оказалось и в США возможна такая практика.
показати весь коментар
18.11.2024 09:10 Відповісти
Звичайно ці ракети не вирішують хід війни, але допомагають нам знищити більше орків, і зберегти більше власних життів, це дуже важливо, адже життя кожного українця (за вмовчанням такого, який захищає Україну, чи принаймні засуджує орків за війну) безцінне, сподіваюсь ми отримаємо стільки ракет АТАКМс, скільки це можливо до 20 січня, бо пізніше Трамп негайно заблокує нам допомогу. Краще якийсь позитивний крок для України пізніше, ніж взагалі його відсутність.
показати весь коментар
18.11.2024 09:10 Відповісти
Вітаю! Додатково: згадаю дитячу приказку "Хто так обзивається, сам так називається". Українці. в кого є доступ до його твіттеру, порадьте пожити хоча б день у наших прикордонних та прифронтових містах.
показати весь коментар
18.11.2024 09:40 Відповісти
це що, ностальгія за приказками Х-уйла, нічого не зрозумів
показати весь коментар
18.11.2024 09:50 Відповісти
Вітаю, пане Остапе! Ви мене ошелешили, бо цього покидька я взагалі не слухаю. Знайшла, що він дійсно це говорив. Але це звичайна дитяча приказка, яку ми використовували в школі ще дітьми.
показати весь коментар
19.11.2024 12:20 Відповісти
Я теж її чув у дитинстві, це було давно, і виявляється Х-уйло теж її чув, що ж, якщо Х-уйло покидьок, то все нормально, вийшло непорозуміння.
показати весь коментар
19.11.2024 13:30 Відповісти
Доброму майстеру дають добрий інструмент. А ми за всі роки війни навіть Кримський міст не знищили.
показати весь коментар
18.11.2024 09:44 Відповісти
показати весь коментар
18.11.2024 09:10 Відповісти
..ТУТ ПРИМЧАЛИСЬ САНИТАРЫ . ЗАФИКСИРОВАЛИ НАС .. в. высоцкий
показати весь коментар
18.11.2024 09:12 Відповісти
Плохой Байден уходит, теперь хароший трамп. Как в 2019м в Україні.
показати весь коментар
18.11.2024 09:22 Відповісти
Ще один доказ, за чий рахунок Трамп закінчить выйну. Це для лопоухих ,що продовжують слухати всіляких пінкусів- табахів.
показати весь коментар
18.11.2024 09:27 Відповісти
Він прав тільки в тому що Єрмаку, Татарову та Стефанчука цю зброю не треба давати.
показати весь коментар
18.11.2024 09:38 Відповісти
цей долпо...п.https://images.cnscdn.com/b/1/d/1/b1d1267ce25fce3dd5b49df689f01989/original.jpg

так і не вкурив, що

"До біса життя!!! Імбецили куйло говорить світові ще з часів.коли він зруйнував з землею Грозний.потім Грузію, а тепер знищує життя в Україні
показати весь коментар
18.11.2024 09:40 Відповісти
а "син Трампа" це що за посада?
показати весь коментар
18.11.2024 09:41 Відповісти
У маска теж посали ще нема, але усі ці недоноски вже вважають себе не тільки за big fish, а навіть більше. Невдовзі увесь світ відчує на собі діяльність трампівсько-пуйлівської мафії.
показати весь коментар
18.11.2024 09:52 Відповісти
Просто факти:

- росія лупанула вчора 200+ ракет + дронів . маск, трамп, інша ******* - мовчать

- байден дає дозвіл лупити по росії на 300 км (20 чи 30 ракет) . макс, трамп, *******: "росія відповість тим же!" , "буде 3-я світова!" , "імбецили"

мені здається, чи ці людожери по рівню зашкварності перевершують навіть російських пропагандистів?
показати весь коментар
18.11.2024 09:56 Відповісти
А що Мелані Трамп пише?
показати весь коментар
18.11.2024 10:04 Відповісти
Відповім словами хазяіна того кретина: кто как обзиваєтся, тот так і називаєтся.
показати весь коментар
18.11.2024 10:07 Відповісти
Щось нігуя я не чув про нього до цього, а тут виліз? Батя на радощах дозволив випустити синка з дурки?
показати весь коментар
18.11.2024 10:09 Відповісти
ця наволоч давно сере на Україну. саме через нього муск проліз до трумпа
показати весь коментар
18.11.2024 10:18 Відповісти
Яблуко, яблуня й т. д. Коментувати тупість сім"ї Трампа не варто, бо вона на генетичному рівні. "П'ять законів дурня" добре пояснюють як можливо бути успішним бізнесменом чи вченим та відвертим дебілом! 😂
показати весь коментар
18.11.2024 10:09 Відповісти
Боже, яке кончене! Я з жахом думаю що буде наступні 4 роки з Америкою, світом і саме головне з нами, за правління цих полудурків.
пс. В Ірландії і так з житлом срака, а тепер ще й американці почали цікавитися ринком нерухомості англомовних країн, не хочуть жити в трамполенді
показати весь коментар
18.11.2024 10:09 Відповісти
Мільйон разів більше європейців їде до Америки. Ринку нічого не загрожує.
показати весь коментар
18.11.2024 10:20 Відповісти
Так, це правда. Америка і досі сама ласа країна для еміграції. Сподіваюся такою і залишиться після цих полудурків
показати весь коментар
18.11.2024 10:23 Відповісти
Цього покидька треба живцем поховати в уламках багатоповерхівкі на сумщині, нехай там роспотякує
показати весь коментар
18.11.2024 10:09 Відповісти
Слышь ты, трамповсын, сам ты имбицил, дибил блть конченный. Папаша в принципе такое же говно. 24 часа прошло, че то война не закончилась
показати весь коментар
18.11.2024 10:17 Відповісти
у этого сукина сына морда как раз именно имбецильная :

такую тупую рожу даже в фотожабе трудно сделать... А этого придурка своя имбецильная морда , натурально прирожденная...
показати весь коментар
18.11.2024 10:32 Відповісти
Яке дерево - такий клин, який батько - такий син
показати весь коментар
18.11.2024 10:19 Відповісти
Без коментарів
показати весь коментар
18.11.2024 10:28 Відповісти
Кретинское тупое существо, которое кроме бейсбола и электронных игр, вообще в своей угрёбищной жизни никогда знать не знало...
показати весь коментар
18.11.2024 10:34 Відповісти
Це не той . Це Ерік Трамп , брат того дебіла - Дональда Трампа молодшого . Він схоже розумніший за брата , бо тримає язик за зубами .
показати весь коментар
18.11.2024 11:05 Відповісти
хорошу людину образили))
показати весь коментар
19.11.2024 01:15 Відповісти
******** у Штатах дорвалися до влади, і це потрібно пережити.
показати весь коментар
18.11.2024 10:41 Відповісти
Імбіціл
показати весь коментар
18.11.2024 10:49 Відповісти
Хто це такий - син трампа ?? Що за фуй ? Він політик якийсь , дипломат , чи може впливовий бізнесмен ?
Навіщо витрачати час на обговорення маячні того окуня ?
Ще розкажіть - що думає з цього приводу син Байдена , собака Обами , папуга Клінтона .
показати весь коментар
18.11.2024 10:52 Відповісти
Щось я не зрозумів. ВПК США в цілому є республіканським бізнесом. Трамп є республіканець. Його син теж.
Пан син Трампа звинувачує своїх сопартійців в розв'язанні армагеддону.
А також він зазіхає на їхні гроші.
Отже.
Або пан син Трампа ідіот.
Або пан син Трампа просто ******* в інтернеті.
показати весь коментар
18.11.2024 10:54 Відповісти
Семейка уродов.
показати весь коментар
18.11.2024 11:05 Відповісти
Забагато уваги цьому сорокарічному недорослю.
показати весь коментар
18.11.2024 11:10 Відповісти
шматок лайна. Падлюка.
показати весь коментар
18.11.2024 11:13 Відповісти
трампістів, окрім Бандерівець та Djohn Vendetta - тут не бачу. Можливо, адміни позносили?
показати весь коментар
18.11.2024 11:52 Відповісти
Виродок мохнатий, сучій синяра, пес смердючий
показати весь коментар
18.11.2024 11:53 Відповісти
Він хоч знає, що означає те "імбіцили"? Та й не дозволили ті імбіцили нікуди бити - толку з тієї курської волості? Ох і бздуни, саме бздуни, а не імбіцили - ну, ти вже йдеш на пенсію, то хоча б насери своєму супротивнику. Нє, вже і насрати не може...
показати весь коментар
18.11.2024 11:59 Відповісти
))))))))))) бляха, та там починається веселуха - "тупий та ще тупіший")))
показати весь коментар
18.11.2024 12:49 Відповісти
яблочко от яблоньки недалеко падает.такая же мразь и говно как и пахан.
показати весь коментар
18.11.2024 19:43 Відповісти
Скажіть цьому підору младшому, шо третя світова вже йде давно
показати весь коментар
18.11.2024 21:38 Відповісти
Миршаве зовні і нице душею.
показати весь коментар
18.11.2024 22:19 Відповісти
И что? Трамп-мл. кого-то представляет? Выражает чье-то авторитетное мнение (личное или партийное)? Путин тоже против. Наверняка. Как это влияет на текущие события?
показати весь коментар
19.11.2024 04:13 Відповісти
Політична ***** парять сіють зло
показати весь коментар
19.11.2024 06:50 Відповісти
Мразь обкзьяноподобная ти тільки про інавгурацію Трампа свого думаєш і лижеш жопу пуйлу сцарю ,кончанне дно США оце ваша сімейка
показати весь коментар
19.11.2024 09:17 Відповісти
О це він тупорилий
показати весь коментар
20.11.2024 01:24 Відповісти
3.14 ДАР,яблучко напевно російська муха опиляла
показати весь коментар
12.12.2024 20:45 Відповісти
Імбецил саме той хто вважає що Україна не має права захищатися від зброї рф, коли вона ще на прилетіла по мирним містам.
показати весь коментар
12.12.2024 22:56 Відповісти
Сторінка 2 з 2