8829 відвідувачів онлайн

Німеччина готує для України 4 тис. дронів Helsing, які називають міні-Taurus, - Bild

Німеччина готується передати дрони Helsing: їх називають міні-Taurus

Німеччина незабаром розпочне поставку Україні дронів-камікадзе Helsing, оснащених технологіями штучного інтелекту.

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на ЄП, про це пише видання Bild.

Дрони мають вищу автономність в умовах дії ворожих засобів РЕБ. Ці дрони порівнюють із ракетами Taurus.

За даними видання, у компанії нібито замовили 4 тис. таких безпілотників для України. Із грудня вони можуть почати надходити до України партіями по кількасот на місяць.

Зазначається, що окремі прототипи нібито вже випробовуються і вдосконалюються у реальних бойових умовах на сході України.

Завдяки сучасному програмному забезпеченню дрон може "орієнтуватися" на місцевості за багатьма маркерами і летіти до цілі навіть за складних погодних умов чи "випаленої землі", а також впливу засобів РЕБ. Після ідентифікації цілі та підтвердження оператором, дрон може здійснити автономне ураження, навіть якщо зв'язок буде втрачено. 

Helsing має дальність польоту в 4 рази більшу, ніж в типових українських дронів-камікадзе. Також вони суттєво дешевші, ніж американські Switchblade та російські "Zala" і "Ланцет".

Глава Міноборони Німеччини Пісторіус сказав, що "дуже радий тому, що постачання цих дронів, оснащених технологіями ШІ, вже починається". За його словами, Україна зможе використовувати їх проти важливих ворожих цілей, як командні пункти.

Taurus для України

У Німеччині є низка політиків, які виступають за передачу Taurus Україні. Віцеканцлер і міністр економіки ФРН Роберт Хабек пообіцяв у разі обрання на посаду глави німецького уряду відправити Україні далекобійні крилаті ракети Taurus.

Аналогічну передвиборчу обіцянку раніше зробив ще один кандидат на пост канцлера ФРН від "Християнсько-демократичного союзу" (ХДС) Фрідріх Мерц, звинувативши Шольца у відсутності стратегічного бачення.

Топ коментарі
+16
реагує на триколор і запах перегара
показати весь коментар
18.11.2024 09:28 Відповісти
+7
ну нарешті з'явились зацікавлені люди, які хочуть випробувати свої вироби в умовах реальної війни, а не просто розказувати всім, які вони класні...
показати весь коментар
18.11.2024 09:30 Відповісти
+6
И прицельно бьет по "величию"
показати весь коментар
18.11.2024 09:34 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
реагує на триколор і запах перегара
показати весь коментар
18.11.2024 09:28 Відповісти
И прицельно бьет по "величию"
показати весь коментар
18.11.2024 09:34 Відповісти
Ниже спины?
показати весь коментар
18.11.2024 09:40 Відповісти
Тауруси цінні великою дальністю і потужністю. Чи мають оці "міні-Тауруси" таку ж дальність і потужність? Очевидно - ні.
показати весь коментар
18.11.2024 09:29 Відповісти
на фронті ТАК
показати весь коментар
18.11.2024 09:32 Відповісти
Кандидат у канцлери Німеччини готовий передати Taurus Україні у разі перемоги
показати весь коментар
18.11.2024 09:35 Відповісти
Чогось так стається, що найбільш рішучі - кандидати та екси, і чогось ніколи діючі.
показати весь коментар
18.11.2024 11:07 Відповісти
ну нарешті з'явились зацікавлені люди, які хочуть випробувати свої вироби в умовах реальної війни, а не просто розказувати всім, які вони класні...
показати весь коментар
18.11.2024 09:30 Відповісти
які називають міні-Taurus

Певно, це має нас втішити?
Міні-втішити?
показати весь коментар
18.11.2024 09:32 Відповісти
Ватабой
показати весь коментар
18.11.2024 09:33 Відповісти
Зроби кращі та втішайся скільки завгодно.
Це вже деменція якась.
Люди допомагають, а воно ще й незадоволене.
показати весь коментар
18.11.2024 09:39 Відповісти
,,Мають намір,, і ,,допомогли,, це абсолютно різні речі.
показати весь коментар
18.11.2024 10:02 Відповісти
Те дійсно не бачиш допомогу?
показати весь коментар
18.11.2024 10:25 Відповісти
показати весь коментар
18.11.2024 09:39 Відповісти
дякую, поригав
показати весь коментар
18.11.2024 09:47 Відповісти
Воно страшенно боїться і українців , і кацапів . Кацапи йому голову відкрутять , бо досі не виконав Оманські догаворняки , а українці відкрутять, за державну зраду . Тому воно гавкає то в унісон з українцями, і в той же час ,робить їм шкоду.
показати весь коментар
18.11.2024 12:27 Відповісти
У п'яти областях України скасували відключення світла
показати весь коментар
18.11.2024 09:39 Відповісти
за добу відновили
показати весь коментар
18.11.2024 09:40 Відповісти
Та ладна? А чому в Києві з 6 ранку вже немає світла? Причому, в нас навіть по трансформаторам не влучили..
показати весь коментар
18.11.2024 09:58 Відповісти
запобіжник зміні
показати весь коментар
18.11.2024 10:05 Відповісти
Даєш МІКРО- ТАУРУСИ !!!
показати весь коментар
18.11.2024 09:40 Відповісти
А бити ними вглиб мордору дозволять?
показати весь коментар
18.11.2024 09:43 Відповісти
В оригіналі статті якась жесть. "Надсекретна доставка зброї в Україну! Кілер Путіна! Нове вундерваффе Німеччини! Вражаючі дальність і точність! Суперінтелект якому РЕБ раз плюнути!". Європейці такі європейці.
показати весь коментар
18.11.2024 09:44 Відповісти
Особливо вразила потужна надсекретність.
показати весь коментар
18.11.2024 09:45 Відповісти
Може зе!вірус таки існує? На слова паразити потужного лідора?))
показати весь коментар
18.11.2024 10:00 Відповісти
Може бути.
показати весь коментар
18.11.2024 10:08 Відповісти
Da , isnuie . A kagda ZEviruss skreshchivaietsa s ruskim virusom ....
показати весь коментар
18.11.2024 11:28 Відповісти
Он зе!п@дло чим Вам не приклад..
показати весь коментар
18.11.2024 12:05 Відповісти
О, подоляцьке, на роботу вийшло свої 30 копійок за пост відробляти?)))
показати весь коментар
18.11.2024 12:50 Відповісти
"можуть почати надходити" - а може і не можуть. як же набридли ці змі та усілякі експерти.
показати весь коментар
18.11.2024 09:45 Відповісти
ееееее... Правильно ексПЕРДти і АНАЛітики...
показати весь коментар
18.11.2024 10:23 Відповісти
А мікро -таурусів, чи може нано- таурусів у них немає? Шоб були непомітні для ворога і не робили ескалацію.
показати весь коментар
18.11.2024 10:08 Відповісти
мікротауруси це сняряди до Гепардів, нано це патрони
показати весь коментар
18.11.2024 11:40 Відповісти
А до мААЦкви достануть?
показати весь коментар
18.11.2024 10:22 Відповісти
міні таурус
це ж копія ланцета-HERO
показати весь коментар
18.11.2024 11:39 Відповісти
подоляцьке, то ти афффтар цього опусу??
показати весь коментар
18.11.2024 12:52 Відповісти
Міні-Таурус по ттх - аналог москальського (з ізраїлівським корінням) Ланцета. Але німецький безпілотник має значно кращу електроніку.
показати весь коментар
18.11.2024 14:42 Відповісти