Сибіга відвідає Вашингтон для "важливих зустрічей" у Держдепі

Міністр закордонних справ Андрій Сибіга здійснить візит до Вашингтона 19 листопада.
Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на пресслужбу МЗС.
"Після виступу на спеціальному засіданні Ради Безпеки ООН в Нью-Йорку, міністр закордонних справ України Андрій Сибіга продовжить візит до Сполучених Штатів Америки. У вівторок, 19 листопада, на доручення Президента Володимира Зеленського, глава МЗС України відвідає Вашингтон", - йдеться в повідомленні.
Там Сибіга проведе важливі зустрічі в Державному департаменті США та на Капітолійському пагорбі.
Глава МЗС також візьме участь у спеціальних слуханнях Гельсінської комісії Конгресу США до 1000 днів повномасштабного російського вторгнення.
Топ коментарі
+2 Ан Мур
показати весь коментар
18.11.2024 23:54 Відповісти Посилання +2 Наталия Гончар
показати весь коментар
19.11.2024 00:49 Відповісти Посилання +1 Luk Viktor
показати весь коментар
18.11.2024 23:30 Відповісти Посилання