9613 відвідувачів онлайн
10 948 23

Війська РФ просунулись в Торецьку, Кураховому та біля Часового Яру, - DeepState. КАРТА

Російські війська просунулись поблизу 8 населених пунктів в Донецькій області.

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на телеграм-канал DeepState.

"Ворог просунувся у Калинівці, Кураховому, Берестках, біля Часового Яру, Погребків, Юріївки, Роздольного", - йдеться в повідомленні.

Росіяни просуваються в районі Курахового

Росіяни захопили нові території поблизу Торецька

Російські війська просунулись біля Часового Яру

Топ коментарі
+16
Як тільки шапіто усунула Залужного і його команду почалась здача українських територій ворогові
Ось як погано голосувати "по приколу"
показати весь коментар
19.11.2024 03:00 Відповісти
+10
Зате тепер фронт динамічний, презЕдент задоволений.
показати весь коментар
19.11.2024 06:19 Відповісти
+7
********, скажить, це вже у дії План стійкості Зеленського чи то ще його План перемоги діє? А ще ходять чутки шо він по ночам Планом незламності займаєтся, но той шось не той, висить як зламаний, Безугла свідок.
показати весь коментар
19.11.2024 05:48 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Як тільки шапіто усунула Залужного і його команду почалась здача українських територій ворогові
Ось як погано голосувати "по приколу"
показати весь коментар
19.11.2024 03:00 Відповісти
Зате тепер фронт динамічний, презЕдент задоволений.
показати весь коментар
19.11.2024 06:19 Відповісти
Шкода , що динаміка не та , що там потрібна ,а зворотня.
показати весь коментар
19.11.2024 11:08 Відповісти
План Перемоги діє, ще не діє, вже не діє?...
показати весь коментар
19.11.2024 03:25 Відповісти
Це саме він і є. Незабаром Сирок, зі свою командою сраколизів, почне виконувати ще декілька планів найвеличнЯЙшаго. План стійкості, План незламності та План потужності.
показати весь коментар
19.11.2024 05:53 Відповісти
кКацапів можна і треба зупинити та погнати назад навіть з нашими ресурсами. Для цього треба ретельно вивчити ось цей документ:
https://ru.wikisource.org/wiki/%D0%9F%D1%80%D0%B8%D0%BA%D0%B0%D0%B7_%D0%9D%D0%9A%D0%9E_%D0%A1%D0%A1%D0%A1%D0%A0_%D0%BE%D1%82_28.07.1942_%E2%84%96_227
Та,нажаль,українська перемога не потрібна ні злодійкуватому керівництву,ні жлобському "насєлєнію" Лише кілька відсотків Українців намагаються щось вдіяти...
показати весь коментар
19.11.2024 04:31 Відповісти
О , совок Санчес 0f46049d тут зарегався, щоб сраліна цитувати ? Ти б ще лінк на накази путіна скинув , ботяро
показати весь коментар
19.11.2024 19:11 Відповісти
********, скажить, це вже у дії План стійкості Зеленського чи то ще його План перемоги діє? А ще ходять чутки шо він по ночам Планом незламності займаєтся, но той шось не той, висить як зламаний, Безугла свідок.
показати весь коментар
19.11.2024 05:48 Відповісти
Я рад увидеть хоть кого-то из старых знакомых с сайта. И! Только мнения тех ников, кому не меньше 5 лет и кого читал раньше, считаю для себя настоящими. Не отвечайте кацапу.
показати весь коментар
19.11.2024 23:30 Відповісти
Не нервуйтеся. Це агонія. Але....Український нарід сам вибрав це в 2019.
показати весь коментар
19.11.2024 06:05 Відповісти
Дякую. Тепер мені легше. Піду писати новий хіт.
"Фортеця Львів!
Тут всі ті, хто воювати найкраще вмів!..."
показати весь коментар
19.11.2024 06:14 Відповісти
В атаці на Куп'янськ, про потужне відбиття якої розповів сам Зеленський, брали участь дві групи орків по 15 осіб. Не кажіть що на таке не вистачає людей. Може все-таки щось не так з управлінням і організацією?
показати весь коментар
19.11.2024 07:07 Відповісти
План невідступальності вже оприлюднив клоун
показати весь коментар
19.11.2024 06:20 Відповісти
Ось наслідок бездарної антиукраїнської влади, яку цікавлять лише рейтинги.
показати весь коментар
19.11.2024 07:42 Відповісти
з нетерпінням очикую план незламної потужности... обов'язково з 10-и пунктів!! не менше!! чуйка є - має дпомогти!! чуйка потужна - точно допоможе !!
показати весь коментар
19.11.2024 11:48 Відповісти
Краще б вава лабав на піаніно, це в нього виходило краще, ніж совати всій шнобель у військову справу. Скільки людей загинуло і покалічено дурними забаганками клоуна
показати весь коментар
19.11.2024 12:01 Відповісти
Извините, он вроде принял власть до 22 года? Мне кацапу, не понятно, почему теперь он за всё крайний. Точнее, понятно, но здесь за это банят..
показати весь коментар
19.11.2024 20:57 Відповісти
А ти кацап якого походження?
показати весь коментар
19.11.2024 22:33 Відповісти
Обычного для хохлов, дед приехал после войны на ударную стройку, ударно заделал мою мамку и вернулся в .... Украину к жене.
показати весь коментар
19.11.2024 22:43 Відповісти
Ас какой целью интересуетесь? Хохлы по другому размножаются?
показати весь коментар
19.11.2024 22:45 Відповісти