11344 відвідувача онлайн
2 022 13

Окупанти на ТОТ закликали "здавати" тих, хто запалюватиме свічки в День пам’яті жертв Голодомору, - Центр нацспротиву

голодомор

Ворог вкотре планує репресії за прагнення зберегти українську ідентичність на окупованих землях. 

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Центр національного спротиву.

"Росіяни намагаються зачистити будь-яку згадку про свій злочин, в результаті якого загинули мільйони українців. Саме тому на тимчасово окупованих територіях України ворог одразу знищив будь-які нагадування про трагедію: від памʼятників до музейних експозицій", - повідомили в організації.

Зазначається, що окупанти закликали здавати всіх, хто запалюватиме свічки памʼяті в суботу, 23 листопада, або проявляти інші ознаки скорботи.

"Такими залякуваннями ворог хоче стерти в українців національну памʼять. Проте ці наміри марні, адже для українців життя співвітчизника значить набагато більше, ніж життя росіян для росіян, які ніхто не цінує", - зауважили в ЦНС.

Нагадуємо, на завершальній сесії Ради міністрів ОБСЄ грудні 2023 року 43 країни ухвалили спільну заяву до 90-х роковин Голодомору, у якій засудили цей злочин сталінського режиму проти українського народу.

Голодомор визнали геноцидом українського народу парламенти близько трьох десятків країн світу, Європейський парламент і Парламентська асамблея Ради Європи, а також Католицька церква та Вселенський патріархат.

Акція "Запали свічку пам'яті"

Під час акції Свіча пам'яті запалюється о 16:00 у День пам'яті жертв Голодомору, що вшановується у четверту суботу листопада. Символізм полягає у тому, що це час переважно збігається з вечором останнього дня осені, після якого наступає Ніч і Зима. Акція "Запали свічку" повинна нагадувати всім українцям як важко було пережити жертвам Голодомору голодні і холодні зимові ночі 1933 року. Запалену свічку встановлюють на підвіконня як в Україні, так і в багатьох країнах світу.

Топ коментарі
+11
Це і є тюрма народів злочина рашиська орда ,найбільше ці виродки боятся української мови і історичної памяті ,ментально ці варвари живуть в середньовіччі ,заборонити мову ,спалити книгі і стерти історію.
показати весь коментар
22.11.2024 21:01 Відповісти
+10
В цьому вся суть ху...лостану. Нащадки вертухаев.
показати весь коментар
22.11.2024 20:59 Відповісти
+9
Кацапота гірше фашистів.
показати весь коментар
22.11.2024 20:59 Відповісти

Завантаження...