8400 відвідувачів онлайн
1 006 16

Програма "Зерно з України" забезпечує 400 мільйонів людей у 100 країнах світу, - Зеленський

Зеленський про програму Зерно з України

Президент України Володимир Зеленський, виступаючи на Третій міжнародній конференції Grain from Ukraine, заявив, що за програмою "Зерно з України" вже 20 мільйонів людей вдалося врятувати від голоду.

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на сайт Офісу президента України.

"Загалом за час роботи Grain From Ukraine – нашої програми "Зерно з України" – вже 20 мільйонів людей вдалося врятувати від голоду. І це тільки завдяки одній нашій гуманітарній програмі. В цілому український експорт продовольства забезпечує 400 мільйонів людей у 100 країнах світу", - повідомив президент України.

Україна є одним із найбільших світових донорів продовольчої безпеки. І ми зберігаємо це наше значення попри все. Попри такий колоніальний виклик з Російської Федерації. Ця війна – війна проти життя українців, проти наших людей, наших сімей.

"Я хочу нагадати, що повномасштабне російське вторгнення почалося, зокрема, з блокади флотом Росії українських портів. Саме із цього почалось. І Росія дуже добре розуміла, які наслідки будуть від цього. Вони хотіли цих наслідків, безумовно, страшного результату для всього світу – не тільки для України", - заявив Зеленський.

Президент наголосив: "Якщо вони можуть влаштувати продовольчу катастрофу, значить, вони можуть підкорити народ, який залежить від імпорту продовольства – будь-якого продовольства. Це вкрай чутливо для більшості народів Африки, для значної кількості людей в Азії. Та й у Європі чи в Америці питання про ціни – це завжди питання про стабільність у тому чи іншому регіоні. А передусім стабільність для життя людей".

На думку Зеленського, тому так важливо, щоб ми й надалі були разом у захисті продовольчої безпеки, безпеки маршрутів постачання продовольства та інших критичних експортних товарів.

Топ коментарі
+5
Зелины зерно трейдеры .зерно вывозят исправно ....а гроши не в Украину вернулись... заблудились в лесу из миллиарда деревьев....
Лозунги планы и повальное воровство!!!
Выбор мудрого народа...хоть пАржом...
показати весь коментар
23.11.2024 17:36 Відповісти
+4
А з тих 400 млн. хоча б 500 тис можна на фронт запросити?
показати весь коментар
23.11.2024 17:31 Відповісти
+3
Хотелось бы уточнить, сколько получает бюджет за эти десятки миллионов тонн в год, а сколько расходится по карманам.
показати весь коментар
23.11.2024 17:49 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
А програма ''заглянуть в ''очко'' знищує українців! Таке враження що він президент казна-чий але не український! Іди геть розбійник!!!
показати весь коментар
23.11.2024 17:29 Відповісти
А з тих 400 млн. хоча б 500 тис можна на фронт запросити?
показати весь коментар
23.11.2024 17:31 Відповісти
не можна - паплюйєте і зневажаєте ...
показати весь коментар
23.11.2024 17:46 Відповісти
програми "скумбрія по 8"та "вавина тисяцька" , забезпечують двома рибами та п'ятьма буханками хліба по 200 грн., все населення України, яке ще залишилось після років правління найвеличнішого!
показати весь коментар
23.11.2024 17:34 Відповісти
Зелины зерно трейдеры .зерно вывозят исправно ....а гроши не в Украину вернулись... заблудились в лесу из миллиарда деревьев....
Лозунги планы и повальное воровство!!!
Выбор мудрого народа...хоть пАржом...
показати весь коментар
23.11.2024 17:36 Відповісти
В цілому український продовольства забезпечує 400 мільйонів людей у 100 країнах світу", - повідомив президент України. Джерело:
Цю хрєнь, яку несе ішак - це з розряду мільярд, мільйон, гігават і т.п. Аби щось сп...ти та показати своє мохнате рило.
показати весь коментар
23.11.2024 17:38 Відповісти
140 пачок мівіни, аргентинська мука і ніс у пудрі
показати весь коментар
23.11.2024 17:44 Відповісти
Віримо, локшини на вуха 500 мільярда лохів вистачить
показати весь коментар
23.11.2024 17:49 Відповісти
Хотелось бы уточнить, сколько получает бюджет за эти десятки миллионов тонн в год, а сколько расходится по карманам.
показати весь коментар
23.11.2024 17:49 Відповісти
Ну це як рсрс кормити всіх, а в самих дефіцит та голод. Я звичайно не економіст можу й помилятися. Та чому в нас тоді мука та хліб дорожчає. ( Згоден світло перебої і тд ) . А яйця та зерно як корм для тварин???
показати весь коментар
23.11.2024 17:57 Відповісти
Україна годує 400 млн. людей (насправді більше), а українці жебраки.
показати весь коментар
23.11.2024 18:18 Відповісти
Погугліть на тому ж Цензорі скільки збіжжя йде за схемами і мільярди доларів лишаються в кишенях хитро зроблених агробарончиків без сплати жодного податку. Ще й верещать про утиски "бізнесу" та вимагають дотацій.
показати весь коментар
23.11.2024 18:28 Відповісти
Китай , Нігері , Буркина -Фасо , Малі , і ще 28 Африканський країн , які підтримують кацапів .. Годуй Зеля терористів .
показати весь коментар
23.11.2024 18:49 Відповісти
Програма "Зерно з України" забезпечує 400 мільйонів людей у 100 країнах світу.
А грощі за це зерно осідають в панамських кишенях 5-6 єф фак тивних мін'єджерів
- Зеленський
показати весь коментар
23.11.2024 18:49 Відповісти
Розказує байки зерно продали,гроші в оффшори,а нам ціни на хліб підняли.
показати весь коментар
23.11.2024 21:15 Відповісти