9670 відвідувачів онлайн
10 492 43

АТ "Криворізька теплоцентраль" через мобілізацію не вистачає кадрів. Усіх споживачів підключать до тепла до 8 грудня

Опалення

П'ять з шести котельних АТ "Криворізька теплоцентраль" станом на зараз в роботі. Проте, через аварії на теплових мережах, які відбуваються щодня, деякі споживачі міста залишаються без тепла.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це наголосили у АТ "Криворізька теплоцентраль".

Водночас, як зазначається, фахівці Криворізької ТЦ цілодобово працюють над ліквідацією пошкоджень, щоб мінімізувати відключення будинків від теплоносія.

"Відповідно до плану реагування на надзвичайну ситуацію, яка склалася в місті з опалювальним сезоном, Криворізька ТЦ має закінчити підключення усіх споживачів до тепла в термін до 8 грудня 2024 року", - йдеться у повідомленні.

Наразі ситуація залишається складною і виникла вона в результаті декількох факторів:

  •  у березні 2024 року рахунки Криворізької ТЕЦ були арештовані через багатомільйонні борги підприємства, які накопичились ще з 1998 р. Арешт рахунків заблокував можливість вчасно розпочати ремонтні роботи;
  •  через мобілізаційні заходи підприємству не вистачає кваліфікованих кадрів, кадровий голод відчули і підрядні організації, які були залучені до ремонтної кампанії;
  •  влітку 2023 року росіяни знищили Каховську ГЕС, що на тривалий час позбавило теплові мережі води. Корозія пошкодила і так зношені труби;
  •  обстріли критичної інфраструктури міста призводять до гідроударів, які є руйнівними для пошкоджених мереж.

"Попри все вищезазначене, Криворізька ТЦ цілодобово вживає всі необхідні заходи, аби забезпечити споживачів теплом.

Зокрема, на пошкоджених ділянках теплових мереж в цілодобовому режимі працює 16 ремонтних бригад, 6 з яких з Групи Нафтогаз, ще вісім розпочинають роботу з 22 листопада 2024 року. Вони забезпечені необхідними матеріалами, які дозволяють не лише ліквідовувати пошкодження, а й замінювати від 500 до 1000 м труб на тиждень.

Цього року підприємству вдалося замінити понад 24 км трубопроводів, що є рекордом для Криворізької теплоцентралі", - йдеться у повідомленні.

Топ коментарі
+29
А ви з 95кагалу запросіть на работу! Можете ще прокурорів-інвалідів, або мєнтів броньованих.
показати весь коментар
24.11.2024 09:57 Відповісти
+19
Главное что бы в податковой,в полиции,у таможенников не было свободных вакансий,а без работяг страна обойдется.
показати весь коментар
24.11.2024 09:59 Відповісти
+18
І відразу потрібно задати пару питань - в міській раді Кривого Рогу теж дефіцит кадрів через мобілізацію? А в Дніпропетровській ОВА?
показати весь коментар
24.11.2024 09:59 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Не переймайтеся.
Виживання населення не вважається нашою потужною владою критичною необхідністю у її роботі.
показати весь коментар
24.11.2024 09:56 Відповісти
Главное, что мамма римма в тепле и ноги у нее не болят, всьо остальное переживем
показати весь коментар
24.11.2024 11:33 Відповісти
А ви з 95кагалу запросіть на работу! Можете ще прокурорів-інвалідів, або мєнтів броньованих.
показати весь коментар
24.11.2024 09:57 Відповісти
Навіщо, там супер госпідарник вілкул, той "риг", який ходив і співав по вокзалах Дніпропетровщини "катюшу", той проросійський політик, який був головою ОДА області, то заборонив діловодство на українській мові. А його татко вже життя керував містом Кривим Рогом. А місто Кривий Ріг по протяжності (займаній території) мабуть найбільше місто в Україні, якщо не Європі і в ноьиу різні ГОКИ,«АрселорМіттал Кривий Ріг() «Криворіжсталь», найбільше підприємство гірничо-металургійного комплексу України(частка на ринку металопродукції - 20 %). Працює у складі міжнародної корпорації АрселорМіттал -найбільшого іноземного інвестора в Україні.
показати весь коментар
24.11.2024 12:10 Відповісти
І відразу потрібно задати пару питань - в міській раді Кривого Рогу теж дефіцит кадрів через мобілізацію? А в Дніпропетровській ОВА?
показати весь коментар
24.11.2024 09:59 Відповісти
Люди з Кривого рогу пишуть шо влада все літо плитку перекладали та бордюри міняли то людей хватало
показати весь коментар
24.11.2024 10:35 Відповісти
Не тільки бруківку і бордюри, а через велику частину міста постелили новий асфальт, хоча старий був в ідеальному стані.
показати весь коментар
24.11.2024 12:37 Відповісти
Главное что бы в податковой,в полиции,у таможенников не было свободных вакансий,а без работяг страна обойдется.
показати весь коментар
24.11.2024 09:59 Відповісти
По кабаках з барбершопами, ТРЦ, супермаркетах, стоянказ авто, театрах, концертах кварталу з дизелями і шапіто пройдится, там кадрів огогого.
показати весь коментар
24.11.2024 09:59 Відповісти
Ті трутні нічого не вміють, а ще вони - генофонд
показати весь коментар
24.11.2024 10:21 Відповісти
Чим мати ТАКИЙ генофонд то краще мати гарну ферму слимаків.
показати весь коментар
24.11.2024 14:05 Відповісти
Ви що, вони ж з відстрочками усі, а єщо платят налоґі
показати весь коментар
24.11.2024 10:22 Відповісти
сотні прокурорів поробили собі фейкові групи! обікрали державу на сотні мільойнів! хай ******** на фронт разом з 200 тисячами ментів!
показати весь коментар
24.11.2024 10:02 Відповісти
НЕТ!!! они не созданы для войны!!!
показати весь коментар
24.11.2024 11:34 Відповісти
В Україні 900 000 броньованих чиновників! Нехай засучують рукава та приймаються до роботи!
показати весь коментар
24.11.2024 10:03 Відповісти
Фахові технарі повинні залишитися на "броні", а паперових менеджерів--на полігони, навчатися військовій справі.
показати весь коментар
24.11.2024 10:16 Відповісти
замерзне місто, чи потоне в гавні, чи буде без світла через пориви, аварії, пошкодження та ракети...
всеодно на війну підуть спеціалісти з ремонту а не хтось з теплого кабінета. а ті хто залишаться, самі ремонтувати не будуть. будуть кричати що нема кому працювати.
це такий нев,******* закон про бронь та мобілізацію.
головне щоб лохторат не пішов воювати, охорона владних срак та деребанщики.
а що буе???7
а їм пох... що буде!
показати весь коментар
24.11.2024 10:39 Відповісти
Ні, не має стільки броньованих чиновників, але по суті ви праві.
показати весь коментар
24.11.2024 11:47 Відповісти
Наше суспільство поділене на дві категорії:
Придатні - хворі, старі та бідні!
Непридатні - заможні,чиновники та можновладці!
показати весь коментар
24.11.2024 10:05 Відповісти
То не категорія! То виродки!
показати весь коментар
24.11.2024 10:12 Відповісти
В російській мові нема слова зрада.
показати весь коментар
24.11.2024 10:14 Відповісти
Федорович,,, ,Усі!, все зрозуміли),
показати весь коментар
24.11.2024 12:41 Відповісти
Там в управлінні сидять одне на одному, поробили неаотрібні - додаткові спеціалістів, повстраювали своїх синочків та дочок на блатні роботи, нехай йдуть і виконують роботу яку потрібно робити
показати весь коментар
24.11.2024 10:12 Відповісти
Просто на них немає вправи, бо на банковій сидить кловун і вся система такаж.
показати весь коментар
24.11.2024 10:14 Відповісти
Та то дрібниці. Головне щоб поліцаїв вистачало та чинуш з їхніми дітками-інвалідами по кабаках. Так і переможемо.
показати весь коментар
24.11.2024 10:19 Відповісти
До 25 років не мобілізують, ось Вам і робочі кадри. Немає чого по кабаках сидіти, а гайда працювати. У нас же трудове законодавство офіційно дозволяє працювати з 18 років. А то ввечері повертаєшся з роботи, тільки одні особи здебільшого до 25 років шатаються, шукають собі пригод і сидять по різного роду кафе.
показати весь коментар
24.11.2024 10:33 Відповісти
Йшов 5,5 рік царювання найвизначнішого криворіжця всіх часів та його ефективних менеджерів з 95-го кварталу Кр.Рога..... до чого тут жалісливе скавчання тепловиків? Хочуть опорочити славного обранця 90% криворожців??
показати весь коментар
24.11.2024 10:39 Відповісти
так багато "криворіжців" давно в Київ перекочували
показати весь коментар
24.11.2024 10:50 Відповісти
В країні вже немає людей, отож потрібно скорочувати держапарат та поліцію
показати весь коментар
24.11.2024 10:54 Відповісти
най ТЦКашники ремонтують
показати весь коментар
24.11.2024 11:00 Відповісти
Скорее им эбонитовые палочки выдадут и будут "согревать" и электричество вырабатывать...
показати весь коментар
24.11.2024 11:19 Відповісти
нагородіть їх бронею
показати весь коментар
24.11.2024 11:20 Відповісти
показати весь коментар
24.11.2024 11:20 Відповісти
Хай пешком ходют, заодно и согреются. Ну для маломобильных, да, беда...
показати весь коментар
24.11.2024 11:38 Відповісти
Правильно! 300 тис. Силовиків у вас, заброньовано, а з критичних інфраструктури усіх повигрібвли. Фронти сиплються, тепер і тил посипеться. А далі вже 100% перемога, так, довбойоби зелені?
показати весь коментар
24.11.2024 11:24 Відповісти
Нехай працівники ТЦК та поліції йдуть ремонтувати аварії на лініях тепло, водо, електро та газопостачання разом з депутатами. Питання тільки одне, з якою ціллю вони шкодили народу України?
показати весь коментар
24.11.2024 13:51 Відповісти
зараз всі вкрадені гроші та бездіяльність на війну будуть списувати
показати весь коментар
24.11.2024 13:54 Відповісти
это подводят к тому что как и в "братской" стране что надо приглашать иностранных специалистов
показати весь коментар
24.11.2024 14:16 Відповісти
Кадрова в них не хватає не треба ла ла ла. Мій син пішов робити підрядником в теплоцентраль.Вони одне кажуть людина три дня працювала (типо стажировка) а потим кажуть другу зарплату копійки нехай самі працюють лопатой по 10 часів на вулиці в дощ та холод за копійки,а остальное кладуть.Даже за три дня не заплатили.
показати весь коментар
24.11.2024 19:24 Відповісти
знову порохоботи розганяють паніку