8080 відвідувачів онлайн
5 722 15

Загальні бойові втрати РФ від початку війни - близько 732 350 осіб (+1610 за добу), 9429 танків, 20 787 артсистем, 19 236 бойових броньованих машин. ІНФОГРАФІКА

Сили оборони України від початку повномасштабного вторгнення ліквідували 732 350 російських загарбників.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на пресцентр Генштабу.

Як зазначається, загальні бойові втрати противника із 24.02.22 по 25.11.24 орієнтовно становлять:

  • особового складу  ‒ близько 732350 (+1610) осіб,
  • танків ‒ 9429 (+6) од,
  • бойових броньованих машин ‒ 19236 (+27) од,
  • артилерійських систем – 20787 (+22) од,
  • РСЗВ – 1254 (+0) од,
  • засоби ППО ‒ 1004 (+0) од,
  • літаків – 369 (+0) од,
  • гелікоптерів – 329 (+0) од,
  • БПЛА оперативно-тактичного рівня – 19480 (+114),
  • крилаті ракети ‒ 2764 (+0),
  • кораблі /катери ‒ 28 (+0) од,
  • підводні човни - 1 (+0) од,
  • автомобільної техніки та автоцистерн – 29948 (+84) од,
  • спеціальна техніка ‒ 3681 (+2)

Скільки окупантів знищено за добу

Топ коментарі
+24
Три чверті мільйона іпотечників, аліментників, гвалтівників та вбивць. Три чверті мільйона рашоп#дарів! Щоб ви там всі, с#ки, здохли на рассєє, щоб нікого не лишилося.
Слава ЗСУ, Слава Україні 🇺🇦
показати весь коментар
25.11.2024 08:13 Відповісти
+15
На "мосфільмє" танки кончілісь, економлять😉🤣🤣🤣
показати весь коментар
25.11.2024 08:36 Відповісти
+7
Звичайно, що втрати з урахуванням поранених але якби кацапи стільки не втрачали, то не шукали б по світу найманців та не виписували північних корейців.
показати весь коментар
25.11.2024 08:56 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Три чверті мільйона іпотечників, аліментників, гвалтівників та вбивць. Три чверті мільйона рашоп#дарів! Щоб ви там всі, с#ки, здохли на рассєє, щоб нікого не лишилося.
Слава ЗСУ, Слава Україні 🇺🇦
показати весь коментар
25.11.2024 08:13 Відповісти
шото арта в последнее время маловато выжигается... за танки вообще молчу...
показати весь коментар
25.11.2024 08:33 Відповісти
На "мосфільмє" танки кончілісь, економлять😉🤣🤣🤣
показати весь коментар
25.11.2024 08:36 Відповісти
Звичайно, що втрати з урахуванням поранених але якби кацапи стільки не втрачали, то не шукали б по світу найманців та не виписували північних корейців.
показати весь коментар
25.11.2024 08:56 Відповісти
Ти продовжуєш з цим ботом розмовляти? Хіба є в цьому сенс? По-перше, воно кацап. По-друге, просто переписує свої пости -вони всі однакові.
показати весь коментар
25.11.2024 09:46 Відповісти
Твоя правда 🤝
показати весь коментар
25.11.2024 09:54 Відповісти
Арти і танків знов небагато, але пруть... Зараз пруть ті, кого влітку назбирали...
Страшна система і, нажаль, таки певною мірою дієва...
Боженько!!! Бережи вояків ЗСУ!!!
показати весь коментар
25.11.2024 08:48 Відповісти
Бережи Боже наших Героев!🙏🙏🙏
показати весь коментар
25.11.2024 17:04 Відповісти
показати весь коментар
25.11.2024 09:23 Відповісти
День-два приварюють мангалы - і на штурм... Тенденція... Зварщика треба до накабздона влаштувати...
показати весь коментар
25.11.2024 09:57 Відповісти
Минув 3932 день москальсько-української війни.

Слава ППО, Слава ЗСУ, Слава українському народові! Дякуємо партнерам. Всім добра, оркам смерть, корупціонерам грати. Переможемо.

P.s. 732 000!!! це більше, ніж такий регіон, як Республіка Комі.
показати весь коментар
25.11.2024 11:07 Відповісти
Коли вже новий кацапський регіон без населення?
показати весь коментар
25.11.2024 12:01 Відповісти