7921 відвідувач онлайн
1 540 18

Сибіга про черговий масований обстріл РФ: Ми повинні примусити Путіна до миру силою

Міністр закордонних справ Андрій Сибіга після російського масованого обстрілу України вранці у четвер заявив про необхідність силою примусити диктатора РФ Володимира Путіна до миру.

Про це Сибіга написав у соцмережі Х, інформує Цензор.НЕТ.

Сибіга відреагував на масований обстріл

За словами глави МЗС, черговий російський ракетний і дроновий обстріл, спрямований на мирних жителів та енергосистему, спричинив перебої з електроенергією по всій Україні.

"Путін не хоче миру. Ми повинні примусити його до миру за допомогою сили. Силою нашого повітряного щита, далекобійності і санкцій проти його воєнної машини", - наголосив глава українського зовнішньополітичного відомства.

Атака РФ 28 листопада

З ночі російська армія, як і щодоби, почала атаку України ударними безпілотниками. Під ранок ворог запустив ракети різного типу, прицільно вдаривши по енергетиці.

Під загрозу ракетних обстрілів потрапили західні регіони: Львівщина, Волинь, Рівненщина та інші. У Київській області працювала ППО. У Харкові зафіксовано удар по цивільному підприємству, у Вінницькій області поранена жінка, а в Сумах постраждав об’єкт інфраструктури.

Через пошкодження енергомереж у кількох регіонах впроваджено аварійні відключення світла. За прогнозом "Укренерго", відновлення енергопостачання може тривати до вечора.

Сили ППО знищили 76 із 91 ракет, випущених окупантами.

Топ коментарі
+6
показати весь коментар
28.11.2024 12:34 Відповісти
+6
Кажи краще де довгі "Нептуни", "Грім 2" де? Чи ви всі гроші на ті міни витратили, що не стріляють?
показати весь коментар
28.11.2024 12:38 Відповісти
+6
Сибіга, головне не зупиняйся!
Папєрєднік, всіх лопатами закидував, а ти примусами продовжуй.
показати весь коментар
28.11.2024 12:40 Відповісти

Завантаження...