11780 відвідувачів онлайн
16 438 137

Зеленський підписав закон про історичне підвищення податків в Україні

Зеленський підписав закон про підвищення податків

Президент України Володимир Зеленський підписав Закон № 11416-д "Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо особливостей оподаткування у період дії воєнного стану".

Як інформує Цензор.НЕТ, про це йдеться на сторінці Верховної Ради у картці цього закону.

Закон передбачає, зокрема:

  • збільшення податків для 1, 2, 4 груп ФОП, для них встановлюється військовий збір розміром 10%;
  • запровадження авансових внесків для АЗС;
  • встановлення 1% податку від прибутку доходів для ФОПів 3 групи;
  • встановлення 25% податку від прибутку для небанківських фінансових установ;
  • помісячна звітність щодо ПДФО.

Народний депутат Ярослав Железняк зазначив, що президент понад 40 днів не підписував закон, що призвело до збитків.

"Якщо рахувати, що кожен день без закону коштував 270+ млн грн для бюджету, то ось ці 44 дні затримки = -12 млрд грн для бюджету армії", - написав він.

Закон про підвищення податків підписав Зеленський 28 листопада

Нагадаємо, 27 листопада комітет Верховної Ради з питань фінансів, податкової та митної політики підтримав правку, яка передбачає підвищення оподаткування для фізичних осіб-підприємців з 1 жовтня 2024 року на 1 січня 2025 року.

10 жовтня парламент ухвалила в цілому законопроєкт №11416-д про внесення зміни до Податкового кодексу України щодо особливостей оподаткування в умовах дії воєнного стану, який передбачає підвищення військового збору з 1,5% до 5%, податку на прибуток банків до 50% за 2024 рік і збільшення низки інших податків і зборів. 

Топ коментарі
+24
показати весь коментар
28.11.2024 17:17
+22
показати весь коментар
28.11.2024 17:18
+21
показати весь коментар
28.11.2024 17:35
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
Так, усі предмети з яких здають ЗНО, підготовка до школи майбутніх школярів.
показати весь коментар
29.11.2024 07:09 Відповісти
добре а що вчителям робити з тих предметів з яких не здають ЗНО
показати весь коментар
29.11.2024 09:20 Відповісти
Бажаю панудокінця його днів такого "забезпечення"! Не дякуйте,смачного,не обляпайтесь!
показати весь коментар
28.11.2024 18:12 Відповісти
В мене вже 3 роки зп в мед сфері 10 тисяч на руки і ніяких ліваків немає
показати весь коментар
28.11.2024 18:23 Відповісти
В Украине вообще следует отменить все налоги и оставить только 3 (три налога):
1) налог на недвижимость (его полностью оставлять в громадах, возложив его сбор на них же).
2) налог с продаж: при любой сделке удерживать у продавца определенный % от получаемой суммы (% можно менять в зависимости от товара: например, на виски в магазине - 50%, а на виски в ресторане -90%, ибо нехрен пить в ресторане - дома пей (родина в опасности)).
3) налог на "вывод" капитала (перечисляешь за границу - уплати 50%; выплачиваешь дивиденды вместо того, чтобы вложить в производство или зарплаты работникам - уплати 50% от суммы).
Уплату налогов организовать через банковское приложение (это проще, чем кажется).
Ну, если сильно хочется, оставьте еще НДФЛ.
После этого из налоговиков сформировать стрелковый корпус и отправить на фронт с курьерской скоростью. Там они смогут продемонстрировать свою любовь к родине и способность кошмарить всех и вся в полной мере.
А если денег всё равно не хватает - выпустить гособлигации "военного" займа. При этом Зеленский и абсолютно все госслужащие должны публично, ежемесячно отчитываться сколько % от своей зарплаты потратили на этот займ.
показати весь коментар
28.11.2024 18:01 Відповісти
А то вы, по ходу, выбирали Василия Петровича Голобородько, а выбрали Зелибобу (уж извините за грубость). Голосовать всё-таки нужно мозгами, а не сердцем.
показати весь коментар
28.11.2024 18:04 Відповісти
Недайбо, щоб воно вночі приснилося...
показати весь коментар
28.11.2024 18:05 Відповісти
Ну взагалі-то такий закон мав би бути запровадженим ще в перших півроку повномасштабної війни.
Тоді б в нас зараз озброєння було набагато більше, а втрат процентів на 20 менше.
П.С. Мене цей закон теж стосується, причому збриють
показати весь коментар
28.11.2024 18:09 Відповісти
набагато більше від майже усіх дописувачів. Якось переживу рік.
показати весь коментар
28.11.2024 18:15 Відповісти
рік? а далі?
показати весь коментар
29.11.2024 00:21 Відповісти
А може було б не озброєння більше, а яйця по 34 грн.? Чи щось інше набагато дорожче. Але в карманах когось точно більше заникалося. Скільки у діряве корито не лий, воно ніколи не наповниться
показати весь коментар
28.11.2024 22:38 Відповісти
Така відверта помста українцям,за падіння рейтінгу ...🤡 мале ,гундосе, мстливе херпіду ...
показати весь коментар
28.11.2024 18:21 Відповісти
що ви мелете?
показати весь коментар
28.11.2024 18:32 Відповісти
Вам не подобається ? Чи ви не розуміїте ? Чи ваша корона на голові, не допускає іншої думки ? Не гуляйтеся в моралістку ,історично зеленський обхаїв все шо міг ...це єврейський сором на всюукраїнську голову .бо воно можливо ніколи не бачило тих Воїнів Євреїв які пройшли після 45 р.репресії тоталітарного режиму совдепії !
показати весь коментар
28.11.2024 18:44 Відповісти
Такі закони запроваджують в перші місяці війни усі країни.
Виходить ЗЕ вас пожалів, а не помстився. У вас з логікою не все в порядку.
показати весь коментар
28.11.2024 19:31 Відповісти
жалість боневтіка це війна повномасштабна, сотні тисяч смертей українців, мільйони українських біженців, зростання тарифів, корупція, зрадництво (чонгар, баканов, вагнергейт,Гостомель, дєрьмаки, подоляки, аристовичи і др. швалі).
показати весь коментар
28.11.2024 19:56 Відповісти
Такі закони не треба було би впроваджувати . Як би Чонгар не розмінував ,та свій розум шашликами не заїв !!!зеленський ворог Україні і ви це знаїте ...нех ..працювати у наркомана прибіральницею ...йому ніхто не пробачить, тисячі загиблих на півдні та півночі ,які повірили в його гре* ані шашлики ...чи то він чисто для українців локшину вішав ?!
показати весь коментар
28.11.2024 20:22 Відповісти
Дещо не такі закони. В США діє прогресивна система оподаткування індивідуальних доходів, і під час Другої світової верхню межу встановили в 94% (при нижній здається біля 20%). Президент Рузвельт в 1942 р. навіть хотів встановити 100%. кажучи при цьому, що "ніхто не має права заробляти під час війни більше $25 000 річних (нинішні біля $300 000)", але Конгрес погодився на 94%. В нас же однаково оподатковуються що мізерні зарплати, що захмарні, не кажучи про те, що ті, хто має великі доходи як правило ще й мають більше можливостей ухилятися від сплати податків.
показати весь коментар
28.11.2024 21:01 Відповісти
Потужно!
показати весь коментар
28.11.2024 18:38 Відповісти
Зробимо бідних ще біднішими. Ніяк ви нажеретеся.
показати весь коментар
28.11.2024 18:50 Відповісти
Своїм - все, іншим - закон.

Як корупціонерів карати і конфіскувати майно - ні! Як обібрати людей - так!

Даєш новорічний відосік!
показати весь коментар
28.11.2024 18:53 Відповісти
Дочекались відволікалки від підписання закону. Брекауту.
показати весь коментар
28.11.2024 18:56 Відповісти
від 400 до 1500 грн для 90% наріду.
Зате ниття на місяць
показати весь коментар
28.11.2024 19:33 Відповісти
Cобі та помічникам підняли зарплати, а наріду податки
Коли йдемо на шашлики?

показати весь коментар
28.11.2024 19:06 Відповісти
показати весь коментар
28.11.2024 19:51 Відповісти
Сванарчуки шоли. 🤣🤣🤣
показати весь коментар
28.11.2024 21:59 Відповісти
Ну, вітаю зелених вівців 73%, дочекалися, нарешті прийшов кінець епохи бідності. Але така штука, що ви зробили-то себе разом. Виправити вже нічого не вийде, їжте, тільки обережно, не обляпайте нормальних людей зеленим лайном, які ще є в Україні. Впевнений, що це ще далеко не кінець.
показати весь коментар
28.11.2024 19:08 Відповісти
Отєц родной...
показати весь коментар
28.11.2024 19:22 Відповісти
нелегітимний ухилянь підписав там щось
саме головне що сам не знає що підаисав
показати весь коментар
28.11.2024 19:23 Відповісти
"Народный депутат Ярослав Железняк https://t.me/yzheleznyak/10807 отметил , что президент более 40 дней не подписывал закон, что привело к убыткам."

Краще би пояснив, чому ВР не працювала, коли вся країна працювала, та навіть посольства знову відкрились.
Цей день "прогулу" на користь, чи ні для держави.
Він буде оплачений, чи ні.

Також незрозумілу схему:
У нардепа Ярослава Желязняка у 2023 році з'явилася квартира за 11 млн грн. Вона записана на батька дружини Железняка - Коваль Володимира Івановича. Хоча проживають у ній, як вказано в деклараціях подружжя, сам Железняк, його син Іван і дружина. І це не єдина квартира, де у Києві проживає подружжя.

Ще одну дружина Железняка Ольгою Коваль орендує (загальна площа 99,2 м кв). Удвох вони також орендують два паркомісця.

Крім того, за час війни, подружжя Железняків придбало собі дві автівки. Нардеп став власником Infiniti QX50 за 1 173 000 грн, а його дружина Lexus NX 300H, вартість якої не вказана.
показати весь коментар
28.11.2024 19:25 Відповісти
Жилізняки доробились. А вам завидно?
показати весь коментар
28.11.2024 19:49 Відповісти
Від того що там є у залізняка то ЗЕ став меншим мудаком?
показати весь коментар
28.11.2024 21:41 Відповісти
Ось що він пише

Ну так….опублікували сьогодні вже. Завтра вийде газета з сьогоднішньою датою 🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️

🤬🤬🤬Просто п***ц якись. Це стільки незручностей зробить. 44-и дні тягнули і вже один день могли зачекати. А так потужно створили на рівному місці проблему для бізнесу.

Але вже нічого не зробиш- 🗓️ 29 листопада (а не 01 грудня як обіцяли) закон вступить в силу.
І решту днів доведеться якось бізнесу перераховувати по ставці 5%

Депутати, в тому числі він - пишуть закони
Тепер виявляеться, що закон так написали, що він залежить від дати прийняття
А депутати, пишуть закони посилаючись на якісь обіцянки (а не 01 грудня як обіцяли)

Не можна нормально писати, щоб не залежати від обіцянок, та від дати прийняття?
показати весь коментар
28.11.2024 22:43 Відповісти
... цікаво знати, це патужний закон, чи так
собі ?
показати весь коментар
28.11.2024 20:04 Відповісти
Мерзотне чмо!!!
показати весь коментар
28.11.2024 20:10 Відповісти
Щоб корова давала більше молока треба більше доїти і менше годувати.
показати весь коментар
28.11.2024 20:20 Відповісти
Сторінка 2 з 2