4551 відвідувач онлайн
9 454 26

Ворог просунувся у Кураховому та Берестках, а також біля 5 населених пунктів, - DeepState

Протягом минулої доби ворог мав просування у Донецькій області.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це пишуть аналітики DeepState.

"Ворог просунувся біля Великої Новосілки, Розливу, Зорі, Жовтого, Пушкіного, в Берестках та Кураховому", - пишуть аналітики.

Карта просування ворога

Карта просування ворогаКарта просування ворога

Топ коментарі
+24
сипемося потихеньку км за км,
а в світлофорах буде інший колір!
показати весь коментар
29.11.2024 06:48 Відповісти
+15
Фронт не посипався, його посипав Боневтік, знявши Залужного і 16 генералів Генштабу. Якби він ще з 2019 року не відводив наші війська з бетонних укріплень, які збудувала комианда "бариги", і не познімав міни в районі Чонгару, то ворог там би по цей день підривався на тих мінах. Приклад Авдіївки. А далі Боневтік наріду збрехав, що побудував нові споруди, куди відвів війська, призначені ним колишні риги на посаду голів військово-цивільних адміністрацій мільярди потирили, а укріплення не зробили. Недавно слухав аналітику Снигрьотова, який аж кричав, що Луганська область майже вся окупована, але в кошторисі виділено 200 мільйонів на ремонт доріг. А депутат Волинець від БЮТ розповів, що були в Покровську і бачили, як ворогу віддають єдині в Україні шашти, на яких добувають коксівне вугілля. В тому місті, де просунувся ворог біля Покровська закінчили спорядження дві нових лави для видобку вугілля, кули спустили обладнання на мільярди за державні кошти. Це як дембельські роботи, хто більше зробить для росіян. Дякую 73% ви давно всіх зробили разом, а сьогодні ще і дієте на користь ворога.
показати весь коментар
29.11.2024 08:59 Відповісти
+14
Зато у нас гундосики самые потужные.
показати весь коментар
29.11.2024 07:50 Відповісти

Завантаження...