4439 посетителей онлайн
9 454 26

Враг продвинулся в Курахово и Берестках, а также около 5 населенных пунктов, - DeepState

За прошедшие сутки враг имел продвижение в Донецкой области.

Как информирует Цензор.НЕТ, об этом пишут аналитики DeepState.

"Враг продвинулся возле Большой Новоселки, Разлива, Зари, Желтого, Пушкино, в Берестках и Курахово", - пишут аналитики.

Карта просування ворога

Карта просування ворогаКарта просування ворога

Топ комментарии
+24
сипемося потихеньку км за км,
а в світлофорах буде інший колір!
показать весь комментарий
29.11.2024 06:48 Ответить
+15
Фронт не посипався, його посипав Боневтік, знявши Залужного і 16 генералів Генштабу. Якби він ще з 2019 року не відводив наші війська з бетонних укріплень, які збудувала комианда "бариги", і не познімав міни в районі Чонгару, то ворог там би по цей день підривався на тих мінах. Приклад Авдіївки. А далі Боневтік наріду збрехав, що побудував нові споруди, куди відвів війська, призначені ним колишні риги на посаду голів військово-цивільних адміністрацій мільярди потирили, а укріплення не зробили. Недавно слухав аналітику Снигрьотова, який аж кричав, що Луганська область майже вся окупована, але в кошторисі виділено 200 мільйонів на ремонт доріг. А депутат Волинець від БЮТ розповів, що були в Покровську і бачили, як ворогу віддають єдині в Україні шашти, на яких добувають коксівне вугілля. В тому місті, де просунувся ворог біля Покровська закінчили спорядження дві нових лави для видобку вугілля, кули спустили обладнання на мільярди за державні кошти. Це як дембельські роботи, хто більше зробить для росіян. Дякую 73% ви давно всіх зробили разом, а сьогодні ще і дієте на користь ворога.
показать весь комментарий
29.11.2024 08:59 Ответить
+14
Зато у нас гундосики самые потужные.
показать весь комментарий
29.11.2024 07:50 Ответить

Загрузка...