10282 відвідувача онлайн
5 612 12

У Краснодарському краї РФ пролунала серія вибухів: згодом було видно дим над морем.

туапсе

У районі міста Туапсе (Краснодарський край, РФ) цієї ночі, 29 листопада, пролунали численні вибухи. В регіоні працюють системи протиповітряної оборони через невідомі безпілотники.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляють російські ЗМІ та місцеві Тelegram-канали.

Пізніше у пабліках розповіли, що у регіоні триває робота сил та засобів ППО через "масовану атаку" із застосуванням безпілотників.

Скрін

За словами місцевих жителів в повідомленнях в інтернеті, в Туапсе вибухи було чути у різних районах, й "дуже голосно", зокрема, біля пляжу.

Зазначається, що нібито системи ППО збили понад 20 БпЛА. Тим часом місцева влада зберігає тишу.

Топ коментарі
+9
Запарєбрікам апять трєвожна...
показати весь коментар
29.11.2024 07:32 Відповісти
+8
"ЖУДКО", кажете? Нам було так ще з 24 лютого 2022 року.. А зараз уже звично...

Ми, українці - народ специфічний! Коли на нас нападають, то спочатку стає трохи страшно..... А потім стає "похрєн"!..... А коли нам стає "похрєн", то страшно стає тим, хто на нас напав!.....

показати весь коментар
29.11.2024 08:04 Відповісти
+8
"ЖУДКО"...
показати весь коментар
29.11.2024 08:05 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Запарєбрікам апять трєвожна...
показати весь коментар
29.11.2024 07:32 Відповісти
"ЖУДКО"...
показати весь коментар
29.11.2024 08:05 Відповісти
жидко
показати весь коментар
29.11.2024 08:21 Відповісти
ЖуДко - піпєц! Пукин, спОсі дітєй!
показати весь коментар
29.11.2024 09:28 Відповісти
Что то красівоє
показати весь коментар
29.11.2024 07:42 Відповісти
Зараз читаю фантастику... Террі Брукс. "Легенди Шаннари"... Це про існування Землі в період після ядерних війн. Там якраз розмовляють головний герой з своїм знайомим. Заходить сонце і вони милуються кольорами неба... Знайомий каже:
- Знаючі люди казали мені, що це з-за хімікатів, які залишилися в повітрі з часів війни, що саме вони дають такі яскраві кольори...
показати весь коментар
29.11.2024 08:11 Відповісти
Будо видно дим над морем... - Smoke on the water.
показати весь коментар
29.11.2024 07:44 Відповісти
У черного..черного моря...пісня така була.
показати весь коментар
29.11.2024 07:47 Відповісти
"ЖУДКО", кажете? Нам було так ще з 24 лютого 2022 року.. А зараз уже звично...

Ми, українці - народ специфічний! Коли на нас нападають, то спочатку стає трохи страшно..... А потім стає "похрєн"!..... А коли нам стає "похрєн", то страшно стає тим, хто на нас напав!.....

показати весь коментар
29.11.2024 08:04 Відповісти
сподіваюсь в цей раз знов жудко сильно прилетіло по НПЗ.
Кацапам вже ссикотно викладати у мережу, бо з півдня можно рєзко заїхати на сєвєра.
показати весь коментар
29.11.2024 08:16 Відповісти
Валіть цих гнид з повною ненавистю до всього русацького!!! Як вони нас, Українців палять, так і ми їх палитимуть!!!
показати весь коментар
29.11.2024 09:14 Відповісти
smoke over the water