10288 відвідувачів онлайн
985 7

Після майже двох днів без світла: у Херсоні поступово відновлюється електропостачання

Ситуація зі світлом у Херсоні

У Херсоні поступово відновлюють електропостачання після майже двох днів його відсутності внаслідок масованої атаки РФ по Україні.

Про це в Telegram повідомив очільник Херсонської ОВА Олександр Прокудін, інформує Цензор.НЕТ.

Посадовець зазначив, що найперше у місті заживляють критичну інфраструктуру - тепло, водопостачання та лікарні.

Далі електроенергію почнуть подавати до осель мешканців області.

"Уже завтра (30 листопада, - ред.) ситуація зі світлом стане кращою. Всі служби працюють цілодобово, щоб якнайшвидше повернути електрику в постраждалі громади", - заявив Прокудін.

Атака РФ 28 листопада

З ночі російська армія, як і щодоби, почала атаку України ударними безпілотниками. Під ранок ворог запустив ракети різного типу, прицільно вдаривши по енергетиці.

Під загрозу ракетних обстрілів потрапили західні регіони: Львівщина, Волинь, Рівненщина та інші. У Київській області працювала ППО. У Харкові зафіксовано удар по цивільному підприємству, у Вінницькій області поранена жінка, а в Сумах постраждав об’єкт інфраструктури.

Через пошкодження енергомереж у кількох регіонах впроваджено аварійні відключення світла. За прогнозом "Укренерго", відновлення енергопостачання може тривати до вечора.

Сили ППО знищили 76 із 91 ракет, випущених окупантами.

Завантаження...