9624 відвідувача онлайн
5 789 25

19-річному водію BMW, який влаштував смертельну ДТП у Дніпрі, повідомлено про підозру, - Офіс Генпрокурора

Оголосили підозру 19-річному водію, який скоїв смертельну ДТП у Дніпрі

За процесуального керівництва ювенальних прокурорів Дніпропетровської обласної прокуратури повідомлено про підозру 19-річному водію автомобіля "BMW" у порушенні правил дорожнього руху, що призвело до загибелі 10-річної дівчинки (ч. 2 ст. 286 КК України).

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на пресслужбу Офісу Генпрокурора.

За даними слідства, 1 грудня 2024 року молодий чоловік, керуючи автомобілем у м. Дніпрі, перевищив швидкість і допустив зіткнення з автомобілем "Ford".

Внаслідок ДТП загинула 10-річна пасажирка "Ford". Інші пасажири, зокрема малолітні діти, а також водій дістали травми різного ступеня тяжкості та були госпіталізовані.

Правоохоронці затримали водія "BMW" відповідно до ст. 208 КПК України.

Наразі вирішується питання щодо обрання йому запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

Топ коментарі
+31
Як в попередній темі писали, це ж дитина... 19 років.
Таких на фронт не можна.
Хай краще бухає, ганяє на тачках, збиває насмерть перехожих...
Це ж дитина...
Вбивати пішоходів він може... а вбивати на фронті рашистів не може.... це ж дитина.
показати весь коментар
02.12.2024 17:26 Відповісти
+9
Ретельне розслідування встановить, що правила порушив водій форда.
показати весь коментар
02.12.2024 17:35 Відповісти
+8
Генофонд нації,хулє.
показати весь коментар
02.12.2024 17:30 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Як в попередній темі писали, це ж дитина... 19 років.
Таких на фронт не можна.
Хай краще бухає, ганяє на тачках, збиває насмерть перехожих...
Це ж дитина...
Вбивати пішоходів він може... а вбивати на фронті рашистів не може.... це ж дитина.
показати весь коментар
02.12.2024 17:26 Відповісти
99% що цей 19-річний якраз був пасажиром. Змусили взяти вину на себе. А справжній водій 17-річний "власник" авто.
показати весь коментар
02.12.2024 17:34 Відповісти
Він вже неодноразово порушував ПДР, а від правоохоронних органів реакції було нуль. Для чого доводити до так випадків? Чому не покарати раніше? Чи понесуть відповідальність ті, що за гроші відмазували від відповідальності?
показати весь коментар
02.12.2024 17:29 Відповісти
Генофонд нації,хулє.
показати весь коментар
02.12.2024 17:30 Відповісти
ця гнида ще влітку прямо в центрі Дніпра, біля ЦУМа, серед білого дня на пішшохідному переході сбила двох дівчат і втекла з місця, на цьому ж чорному BMW, тоді йому все зійшо з рук, начебто не змогли встановити винуватця, на відо з камер видно цю саму BMW, але на номерах видно лише перші дві літери КТ, такі самі як і у цьому ДТП КТ7777...
показати весь коментар
02.12.2024 17:33 Відповісти
на яких камерах? в центрі Дніпра ТИСЯЧІ камер, і "Безпечне місто", і приватні відеокамери. Було б бажання (не було)
показати весь коментар
02.12.2024 17:35 Відповісти
та є відео, гуляє в інтернеті, вчора в телеграмі бачив
показати весь коментар
02.12.2024 18:35 Відповісти
відео з однієї камери де не видно номера. а там тих камер десятки тільки на тій вулиці до найближчого перехрестя, це самий центр міста
показати весь коментар
02.12.2024 19:26 Відповісти
та я ж не сперечаюсь, може невдало висловився, саме про те й кажу, що гниду тоді ніхто чіпати не став, всі сліпоглухонімі! я сам з Дніпра, я знаю що тут і як
показати весь коментар
02.12.2024 19:29 Відповісти
бабло вирішує.
показати весь коментар
02.12.2024 19:32 Відповісти
Винуватцю 17, вони місцями помінялись...
показати весь коментар
02.12.2024 17:34 Відповісти
Ретельне розслідування встановить, що правила порушив водій форда.
показати весь коментар
02.12.2024 17:35 Відповісти
Просто забудемо. Про Тандира ж всі вже забули.
показати весь коментар
03.12.2024 17:18 Відповісти
Ооо! Швидко зголосився цап відбувайло!
показати весь коментар
02.12.2024 17:43 Відповісти
батько загиблої дівчинки прийде с фронту
та перестріляє того пацана 17 річного,його батька-покідька, продажних ментов,слідчого,суддю...
показати весь коментар
02.12.2024 18:49 Відповісти
І скільки таких «месників» маємо на сьогодні? Що захистили скривджених побратимів, членів сімей, коханих, друзів?
Ніскільки.
показати весь коментар
02.12.2024 19:23 Відповісти
Обломись. Батько дiвчини прийде и будет минимум сраться в магазинах с продавщицами за мову, а максимум вообще бухать начнет.

К владельцам БМВшек мстуны боятся подходить на километр =)
показати весь коментар
02.12.2024 20:50 Відповісти
Нажаль, так і буде.
показати весь коментар
03.12.2024 17:47 Відповісти
Чому Бог береже негідників та дебілів? Ні в чому не винна дівчина загинула, а цей ушльопок живий.
показати весь коментар
02.12.2024 19:34 Відповісти
Головний мусор Дніпра повинен піти з посади...
показати весь коментар
02.12.2024 19:55 Відповісти
По хорошему тут вся система должна пiти з посади.

У нас не зря была "Кобра", хотя многим казалось что это репрессивный аппарат, но как видите, по-другому с этим народом нельзя.

У "Кобры" было одно весомое достоинство: их засылали в другие города, и им по факту было плевать, депутат ты, мэр, или криминальный авторитет. Остановили, нашли, всандалили. Это была та самая "неотвратимость".

А здесь ... как может головний мусор пойти в отставку, если он получает две зарплаты: одну в МВС гривнами, а вторую вот у таких владельцев, валютой?
показати весь коментар
02.12.2024 20:53 Відповісти
Головний мусор країни теж.
показати весь коментар
03.12.2024 17:20 Відповісти
Дитину вбила не кацапська ракета,а український мажор,що говорить про те,які покидьки сидять у тилу,коли кращі хлопці гинуть за свободу України...За які статки це авто та номери??
показати весь коментар
03.12.2024 00:20 Відповісти
Як завжди в подібних ДТП фігурує автомобіль BMW...