8672 відвідувача онлайн
3 133 26

У 2025 році для ЗСУ буде поставлено понад 30 тис. ударних безпілотників DeepStrike, - Умєров

У 2025 ЗСУ отримають понад 30 тисяч дронів DeepStrike

У 2025 році українським захисникам поставлять понад 30 тисяч ударних далекобійних дронів, так званих DeepStrike. Частину з цих БПЛА профінансували міжнародні партнери, інвестувавши в український ОПК.

Про це міністр оборони Рустем Умєров повідомив у Facebook, інформує Цензор.НЕТ.

"Україна змінює правила гри на полі бою завдяки інноваційним технологіям! На виконання Плану стійкості Президента у 2025 році для наших захисників буде поставлено понад 30 000 ударних безпілотників DeepStrike. Частину з цих БПЛА профінансували наші міжнародні партнери, інвестувавши в український ОПК. Ці дрони нового покоління здатні автономно діяти на великих відстанях і з високою точністю вражати цілі ворога", - йдеться у повідомленні.

Умєров зазначив, що Міноборони продовжує нарощувати інвестиції у розробку високотехнологічних систем.

За його словами, це не лише відповідає потребам фронту, а й підтримує оборонну промисловість, створює робочі місця та розвиває українські технології.

"Ми демонструємо світові: Україна здатна до інновацій та технологічної незалежності. Навіть в умовах війни ми розвиваємо найсучасніше виробництво, зміцнюючи наші оборонні спроможності. Україна створює техноармію, готову захищати себе усіма доступними засобами. Це важливий сигнал нашим союзникам та ворогу: ми сильні, інноваційні та непереможні", - додав очільник Міноборони.

Топ коментарі
+18
"Мільярд дерев" серія стотищпітсот.
показати весь коментар
05.12.2024 17:31 Відповісти
+16
А куди подівся "план стійкості" з мільйоном дронів ? Бабло було. Запевняв Лідор. Куди ділись дрони або бабло ? А у плані президента сто тисяч мін списали на бойові дії ? Чи на дощ ? А скільки у плані президента має загинути воїнів ЗСУ без мін та дроеів, без амуніції та снарядів (які проплатили авансом, і забули кому) ? Мовчи, курво, і працюй з директорами підприємств, за чесними умовами без відкатів та переплат. Бо впаде Україна, і ти будеш кацапом з хохляцьким акцентом, трясця.
показати весь коментар
05.12.2024 17:33 Відповісти
+15
І ''зірка смерті''.. Чергове бла-бла-бла про світле смарагдове майбутнє.
показати весь коментар
05.12.2024 17:28 Відповісти

Завантаження...