4759 відвідувачів онлайн

Кабмін затвердив Порядок проведення початкової загальновійськової підготовки, яка відбуватиметься в закладах середньої освіти

Предмет

Кабінет Міністрів затвердив Порядок проведення початкової загальновійськової підготовки, яка відбуватиметься в закладах середньої освіти усіх форм власності.

Про це повідомив постійний представник уряду у Верховній Раді Тарас Мельничук, інформує Цензор.НЕТ.

Підготовка буде реалізуватися шляхом викладання навчального предмету "Захист України".

"Порядком передбачено, що початкову підготовку проходять громадяни України незалежно від статі, які здобувають профільну середню освіту в закладах загальної середньої, професійної (професійно-технічної), спеціалізованої, фахової передвищої освіти усіх форм власності, що мають ліцензію на провадження освітньої діяльності на відповідному рівні повної загальної середньої освіти", - повідомив Мельничук.

Як зазначається, початкова підготовка проводиться з метою формування у здобувачів освіти первинних загальновійськових знань і спеціальних компетентностей стосовно оборонної свідомості, ознайомлення громадян з місцем і роллю громадянина у зв’язку з усвідомленням свого конституційного обов’язку щодо захисту Вітчизни, незалежності та територіальної цілісності України.

Топ коментарі
+2
Может лучше повысить качество образования, улучшить питание детей в школах и т.д? Добавить адекватное обучение двум иностранным языкам и основам права?
А если серьезно: искренне рад, что закончил школу до реформ табачника и следующих после него реформаторов.
показати весь коментар
05.12.2024 18:42
+2
Меня беспокоит не то, кто кого выберет, а что школа даст моему ребенку в плане здоровья, знаний и конкурентных преимуществ на рынке труда. Я больше скажу, скорее всего, при хорошем школьном образовании, он поступит не в Украине, а в Европе. А значит выбирать будет не власть в стране, а страну, которая ему понравится.
И именно в этом для меня состоит функция школы, а не в выращивании овощей.
показати весь коментар
05.12.2024 19:14
+1
чергова тупа профанація від зе!шобли на ім'я сов'єтського союза!
яке в сраку нвп?
хто буде проводить нвп? штабний відставник, чи ви допустите до дітей бійців із окопів, з трьома контузіями та випаленою нервовою системою?
безкінечні маршування, підмітання території школи та розбір запаяного ак 47 в протигазі?
антимайдан, антиукраїна в повному розквіті!!!
показати весь коментар
05.12.2024 18:52
Коментувати
Сортувати:
Три одиночним інші шість чергою,полігон літній табір,чергування,навіть форма,таке колись було в радяньській НВП в школі
показати весь коментар
05.12.2024 18:41 Відповісти
Может лучше повысить качество образования, улучшить питание детей в школах и т.д? Добавить адекватное обучение двум иностранным языкам и основам права?
А если серьезно: искренне рад, что закончил школу до реформ табачника и следующих после него реформаторов.
показати весь коментар
05.12.2024 18:42 Відповісти
а хто ж тоді буде обирати зе!дебілів у владу? он і так мєнтів, вже нахер посилають, достатньо грамотно.
показати весь коментар
05.12.2024 18:54 Відповісти
Меня беспокоит не то, кто кого выберет, а что школа даст моему ребенку в плане здоровья, знаний и конкурентных преимуществ на рынке труда. Я больше скажу, скорее всего, при хорошем школьном образовании, он поступит не в Украине, а в Европе. А значит выбирать будет не власть в стране, а страну, которая ему понравится.
И именно в этом для меня состоит функция школы, а не в выращивании овощей.
показати весь коментар
05.12.2024 19:14 Відповісти
Тобто держава повинна забезпечувати фаховими кадрами інші держави не піклуючись за своє майбутнє?
показати весь коментар
05.12.2024 21:06 Відповісти
Нет, она должна стремится сделать так, чтоб Украинцу в Украине хотелось остаться и развиваться. А министерство науки и образования обеспечить граждан качественным и востребованным в мире образованием. И пока оно не обеспечивает этим, о развитии страны не стоит и мечтать. "Интеллектуальные овощи" много не требуют, но и мало что создают.
Мне не интересны споры о патриотизме и т.д. Я написал свое мнение как потенциальный отец, который на первое место ставит благополучие, безопасность и самореализацию своего ребенка, а не цели государства, которые оно реализует, в том числе, за мои налоги, или ценой будущего моих детей.
показати весь коментар
05.12.2024 21:27 Відповісти
Іншої відповіді яне чекав. Все зводиться до банального - мені всі винні і повинні все забезпечити, щоб мені тут хотілося лишатися і не іпіть мені мізки, що я теж маю для цього щось робити...
показати весь коментар
06.12.2024 06:43 Відповісти
Все сводится к банальному: Я соблюдаю законы, работаю и плачу налоги и ожидаю за это качественного исполнения передо мной своих обязанностей государством. Так это работает во всех развитых странах.
показати весь коментар
06.12.2024 13:55 Відповісти
Ага, бішість отримує зарплату в конвертах і вважає це за норму.
Щоб країна стала розвинутою, перш за все треба щоб бішість почала з себе.
******* розвинуті країни в минулому столітті через це проходили.
показати весь коментар
06.12.2024 16:48 Відповісти
А меня не интересует большинство. Я отвечаю за себя. Что делают другие люди в отношениях с государством - дело других людей и государства по отношению к ним.
показати весь коментар
06.12.2024 16:57 Відповісти
Не розумію тільки чому ви досі тоді пасетесь на українських сайтах, після стількох пригнічень з боку України як держави, проживаючи в країні яка вас всім забезпечує лише за налоги?
показати весь коментар
06.12.2024 17:19 Відповісти
А Вам не надо понимать, продолжайте писать, что государству все должны, что хорошее образование для нации менее важно чем патриотическое воспитание, что народец в Украине эгоистичный попался. Родились в Украине так ещё и что-то хотят. Лучше тупой, но слепо преданный. Зачем Вам что-то понимать? - писать надо и свято верить в свою писанину. Главное всем показать, что они что-то делают и думают не так и рассказать им как и что делать. Все ждут Вашего совета на тему как жить. Вы светило мысли, гуманности и толерантности.
Успехов Вам.
показати весь коментар
06.12.2024 18:11 Відповісти
Навіщо ви маніпулює? Я десь писав що гарна освіта меньш важлива за патріотичне виховання?
показати весь коментар
06.12.2024 18:55 Відповісти
антимайдан, антиукраїна в повному розквіті!!!
показати весь коментар
05.12.2024 18:52 Відповісти
При совці подібне було.А було ще допризивна підготовка юнаків і учнів.А було ще таке,що з дерев'яними автоматами,бігали по кілька днів.Все це нічого тоді не давало.
показати весь коментар
05.12.2024 21:05 Відповісти
В моєму містечку в деяких школах 11 класів не буде,бо немає учнів.
показати весь коментар
05.12.2024 21:07 Відповісти