8537 відвідувачів онлайн

Україна отримає $50 мільярдів заморожених російських активів у 2025 році, - Шмигаль

Шмигаль про надходження Україні заморожених російських активів

Україна отримає $50 мільярдів заморожених російських активів у 2025 році.

Про це повідомив прем'єр-міністр України Денис Шмигаль, інформує Цензор.НЕТ із посиланням "Інтерфакс-Україна".

"Доки триває юридична процедура створення компенсаційного механізму, доки ми працюємо над конфіскацією російських заморожених активів, перші $50 млрд почнемо отримувати вже наступного року", - зазначив Шмигаль під час години запитань до уряду у Верховній Раді в п'ятницю, пряму трансляцію якої в ютубі веде народний депутат Олексій Гончаренко (фракція "Європейська солідарність"). 

Ці кошти стануть частиною міжнародних зусиль щодо компенсації збитків, завданих російською агресією.

Нагадаємо, тижнями на брифінгу державний секретар США Ентоні Блінкен заявив, що Україна отримає від США та Європейського Союзу 50 мільярдів доларів, що будуть отримані коштом заморожених російських активів.

Топ коментарі
+3
Цікаво - скільки з тих 50 мільйярдів отримає Україна? А скільки порозпихують по матрацах зелені мародери?
показати весь коментар
06.12.2024 15:51 Відповісти
+2
Зал пустий, парламент нелегітимний...
показати весь коментар
06.12.2024 15:58 Відповісти
+1
Запускайтє Бєрлагу
показати весь коментар
06.12.2024 16:18 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Цікаво - скільки з тих 50 мільйярдів отримає Україна? А скільки порозпихують по матрацах зелені мародери?
показати весь коментар
06.12.2024 15:51 Відповісти
Все будет как когда Украина сдавала ЯО. Деньги получат чиновники за то что подготовят Украину к капитуляции а народ отдадут в рабство рашистам на следующие 100 лет.
показати весь коментар
06.12.2024 16:12 Відповісти
Зал пустий, парламент нелегітимний...
показати весь коментар
06.12.2024 15:58 Відповісти
Може ще і не отримує, бо нема ніяких змін на краще, ні з корупцією ні зі зрадниками.
показати весь коментар
06.12.2024 15:59 Відповісти
Пилку точит .
показати весь коментар
06.12.2024 16:06 Відповісти
Я так понимаю тянут ето выделение денех к приходу к власти Тампона который поставит ультиматум или капитуляция или етих денег не дадим?
показати весь коментар
06.12.2024 16:10 Відповісти
Т.е. Байден тянет?
показати весь коментар
06.12.2024 16:19 Відповісти
Запускайтє Бєрлагу
показати весь коментар
06.12.2024 16:18 Відповісти
Дадуть, бо знають що вони назад повернуться в придбанні дорогих прикрасах, авто, нерухомості.
показати весь коментар
06.12.2024 16:37 Відповісти
оце гешефт у мохнорилих....
показати весь коментар
06.12.2024 16:54 Відповісти
Це ж наче як перша особа в нашій державі, якщо ми парламентсько-президентська республіка, чи ні?
показати весь коментар
06.12.2024 16:59 Відповісти
Зброєю, зеленим гроші не давати
показати весь коментар
06.12.2024 17:18 Відповісти
Вже у когось ЗЕ-ЄРМ руки чухаются..... до нестями чухаются.
показати весь коментар
06.12.2024 18:00 Відповісти
Долю кожного вже встановили? Яка пропорція? Чи хто скільки донесе?
показати весь коментар
06.12.2024 18:38 Відповісти
Цікаво, ці Зе-звиздуни не паряться різницею в арештованих, конфіскованих, і просто заморожених рахунках?
показати весь коментар
06.12.2024 18:39 Відповісти