Росіяни просунулись у Трудовому, Кураховому те ще біля трьох населених пунктів, - DeepState. КАРТА
У росіян знову є просування на Донеччині, зокрема, в Кураховому та Трудовому.
Про це пишуть DeepState, передає Цензор.НЕТ.
"Ворог просунувся в Трудовому, Кураховому, біля Шевченка, Відродження та Пушкіного", - йдеться в повідомленні.


Кацапи форсують річку. Доповідаємо бригаді, до котрої прикомандировані, відповідь- Наблюдайтє, агонь нє аткривать.
Кацапи окопуються. Доповідаємо, відповідь- Наблюдайтє, агонь нє аткривать.
Пливуть ще. Доповідаємо, відповідь- Наблюдайтє, агонь нє аткривать.
Окопалися, кацапів уже до фіга. Доповідаємо, відповідь- Ну што, пацани, нужна штурмануть.
Послали загін, прикриття нуль, у кацапів укріплення, арта і дронів як у вулику. Через 5 хвилин комбриг вийшов на зв'язок до нашого комбата- Тваі всє двєсті, гатовь слєдующую группу.
Ну... Хто відмову написав, хто в СЗЧ. Всі добровольці, з першого дня війни.
Тепер вирішується- бат розформувати, чи дати можливість ;смить пазор кров'ю;- маємо відбити якийсь населений пункт, тобто кинуть на м'ясо без шансів вижити.
Позиції врешті відбили, ДШБ зайшло, але понесло важкі втрати. Винні в цьому вийшли ми.