6867 відвідувачів онлайн

Компанія з орбіти Коломойського через суди добивається списання 2,62 млрд грн боргу перед "Укренерго", - ЦПК

партнер Коломойського бізнесмен Кіперман

Компанія з орбіти олігарха Ігоря Коломойського через суди добивається списання 2,62 млрд грн боргу перед державним "Укренерго".

Про це повідомляє Центр протидії корупції, інформує Цензор.НЕТ.

Йдеться про фірму "Юнайтед Енерджі", яку пов’язують з партнером Коломойського бізнесменом Кіперманом (на фото).

У ВАКС розглядається кримінальна справа щодо цієї фірми та пов’язаних осіб про заволодіння 716 млн грн "Укренерго". Однак існує ще господарський та адміністративний позови "Юнайтед Енерджі", метою яких є позбавити "Укренерго" права вимагати стягнення 2,62 млрд грн боргу.

Як пояснюють у ЦПК, фірма Кіпермана "Юнайтед Енерджі" закуповувала електроенергію у "Укренерго", однак вчасно не розрахувалася. В підсумку виник величезний борг, тому "Укренерго" звернулося до Господарського суду Києва з позовом про стягнення грошей.

У відповідь "Юнайтед Енерджі" пішла з позовом до суду і Київський окружний адмінсуд (суддя Балаклицький, який нещодавно помер) задовольнив його, визнавши пункт правил, на підставі якого нарахували борг, нечинним. Далі Шостий апеляційний адмінсуд скасував рішення судді Балаклицького.

Зараз фірма Кіпермана оскаржує це скасування у Верховному Суді. Засідання у справі призначене на вівторок, 10 грудня, на 14:15 (судді Берназюк, Чиркін, Шарапа).

"Якщо Верховний Суд підтвердить рішення про скасування пункту правил, за яким нарахували борг, це означатиме, що компанія з орбіти Коломойського не поверне "Укренерго" 2,62 млрд грн. Крім того, у такому разі захист у кримінальному провадженні також зможе посилатися на це рішення, щоб закрити його", - зазначають у ЦПК.

ЦПК про справу Ютайтед Енерджі Кіпермана

Топ коментарі
+8
Нормально)) а простим людям за пару тисяч світло без суду відрізають
показати весь коментар
09.12.2024 20:44 Відповісти
+7
Як це компанія добивається списати лярди боргів і шо на них ніякоі управи - прокатить?
показати весь коментар
09.12.2024 20:48 Відповісти
+5
показати весь коментар
09.12.2024 20:49 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Нормально)) а простим людям за пару тисяч світло без суду відрізають
показати весь коментар
09.12.2024 20:44 Відповісти
До чого це тут?
Коломойський і Кіперман не споживали, а торгували електрикою, яку купували на ринку.
Як завжди Бєня і робив, корумпували держчиновників і ті довгий час невимагали будь-якої оплати. От що таке " державна власність" це власність не держави, а чиновників і Бєні.
показати весь коментар
09.12.2024 22:55 Відповісти
Як це компанія добивається списати лярди боргів і шо на них ніякоі управи - прокатить?
показати весь коментар
09.12.2024 20:48 Відповісти
показати весь коментар
09.12.2024 20:49 Відповісти
Орбіта буває тільки в космосі - влада вводить нас в блуд...
показати весь коментар
09.12.2024 20:53 Відповісти
Коломойский красавчик! Вот увидите Игорь Валерьевич всё своё вернёт обратно и за моральный ущерб и недополученную прибыль взыщет с негодяев!
показати весь коментар
09.12.2024 20:56 Відповісти
Ви обидва такі молоді, (09.12.2024), а вже ідіоти...
показати весь коментар
09.12.2024 21:06 Відповісти
Невже портновські корупційні судди захищають українські інтереси ? ні ці судди як правило на стороні зла тобто олігархів корупціонерів.
показати весь коментар
09.12.2024 21:14 Відповісти
Я бы сказал что судьи на стороне денег и корпораций….
показати весь коментар
09.12.2024 21:15 Відповісти
В Украине для людей право отсутствует, человеку подать в суд это просто значит оплатить судебный сбор, а выиграть суд человек как Людина не может всегда выиграют суд деньги и корпорации…
показати весь коментар
09.12.2024 21:17 Відповісти
В Україні немає корпорацій... Для існування останніх має бути верховенство права та неупередженні та незалежні суди, а в нас любий податківець районного масштабу може заблокувати підприємство з тисячами працівників, не кажучи що якщо воно приносить додіх, то рано чи пізно його відіжмуть сбу/прокуратура.
показати весь коментар
09.12.2024 21:50 Відповісти
Виграють. Бабла у України на такі дрібниці вистачить.
показати весь коментар
09.12.2024 21:54 Відповісти
Наша держава постійно списує борги з нашіх олігархів. Це в десятках мільярдів гривень.
показати весь коментар
09.12.2024 22:21 Відповісти
Найбільшим досягненням протягом війни для України є масова втеча кіперманів з країни. За диними еврейської громади в листопаді в Києві їх лишалось чуть менше 6 тисяч. Тобто в Україні їх майже не лишилось. "Докрадають" що ще не встигли "на майбутнє" в кабміні, ОП, ВР і в таких от компаніях "з сфери коломойського". Суддя Балаклицький помер від щастя отримання величезного хабаря. Цікаво оця "троїца" теж помре?
показати весь коментар
09.12.2024 23:00 Відповісти
Збираються через суди?????????????????????? охохо...це ж як??? судді=пахани проводять тендер - на цього суддю який зможе і головне скільки розпиляти хабаря можно і цій справі???
показати весь коментар
10.12.2024 05:06 Відповісти
Беню с кодлой отдать в тюрьму США