Трамп точно хоче припинити війну в Україні, - Єрмак

Після зустрічі Володимира Зеленського та Дональда Трампа у Парижі зрозуміло, що обраний президент США хоче припинити війну справедливим миром.
Про це в інтерв'ю проєкту "Карп'як на Суспільному" заявив голова Офісу Президента Андрій Єрмак, інформує Цензор.НЕТ.
За його словами, важливо, щоб плани і кроки, які вирішить робити нова адміністрація, були спільними.
"Щоб вони почули нас, щоб вони дійсно - а це не просто - дуже швидко могли отримати всю інформацію за три роки, могли отримати від перших вуст інформацію, що відбувається сьогодні на фронті, всі ризики всіх цих розмов про якийсь cease-fire (Угода про припинення війни на певний час, щоб можна було укласти постійну угоду про припинення війни. - Ред.), просто cease-fire, без будь-яких гарантій. Чітко розуміли нашу позицію щодо гарантій, тому що для нас дуже важливо закінчити цю війну справедливим миром, мати дуже сильні юридичні і робочі гарантії, тому що в нашому, на жаль, досвіді всі гарантії, які ми мали до цього моменту не забезпечили нас дійсно безпекою, тому що сталася ця війна", - зазначив глава ОП.
Єрмак пояснив, що підготовчі консультації з командою Трампа відбуваються ще до інавгурації, що дасть можливість після 20 січня одразу працювати з конкретними темами.
Головна тема - це припинення цієї війни, але припинення на умовах справедливого миру, додав він.
"Це я вважаю, що на умовах України. Тому що все, чого потребує Україна, - це відновлення дії міжнародного права, це відновлення нашої територіальної цілісності. І про це ми маємо на увазі, коли говоримо про справедливий мир", - сказав голова ОП.
Єрмак зазначив, що "червоні лінії" у перемовинах - вони всі в Конституції України.
От хтоб краще не цвірінькав - так це Єрмак. Бо припинити війну в Україні ХОЧУТЬ усі - і навіть рашисти, на яких гарує не за страх, а за тридцять срібняків, отой Єрмак. Прининити - але з яким результатом?