7183 відвідувача онлайн
7 381 19

Необхідно просувати "якнайшвидшу розрядку ситуації" в Україні, - Сі Цзіньпін на зустрічі з Медведєвим

Сі Цзіньпін заявив Медведєву про необхідність якнайшвидшої розрядки у війні РФ проти України

У четвер, 12 грудня, лідер Китаю Сі Цзіньпін на зустрічі із головою Ради безпеки Росії Дмитром Медведєвим заявив про необхідність "розрядки ситуації" у війні РФ проти України.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на пресслужбу МЗС Китаю.

Щодо українського питання Китай уже багаторазово наголошував, що необхідно твердо дотримуватися трьох принципів щодо недопущення поширення конфлікту, недопущення ескалації воєнних дій і недопущення підливання сторонами олії у вогонь", - сказав Цзіньпін.

Лідер Китаю також сказав Медведєву, що необхідно "просувати якнайшвидшу розрядку ситуації".

Водночас Медведєв повідомив китайському лідеру, що привіз "особисте послання" від російського диктатора Володимира Путіна. 

Топ коментарі
+17
забирайте своє кацапо-рашистьке окупаційне лайно з України в її міжнародно визнаних кордонах, а також усю кацапську прокацапську нечисть і війна закінчиться !!! які проблеми ???
показати весь коментар
12.12.2024 16:45 Відповісти
+5
Щодо українського питання Китай уже багаторазово наголошував, що необхідно твердо дотримуватися трьох принципів щодо недопущення поширення конфлікту, недопущення ескалації воєнних дій і недопущення підливання сторонами олії у вогонь", - сказав Цзіньпін

Припертися до агресора і говорити про якісь там принципи... Та вони (кацапи) все це ЩОДНЯ порушують. І хто тут підливає олії у вогонь??? І кого треба закликати до миру?
показати весь коментар
12.12.2024 16:46 Відповісти
+5
"оманський план куйла" -"розрядка по китайськи"
показати весь коментар
12.12.2024 16:54 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
показати весь коментар
12.12.2024 16:46 Відповісти
Розрядка по китаиськи якось розшифровується?
показати весь коментар
12.12.2024 16:46 Відповісти
"оманський план куйла" -"розрядка по китайськи"
показати весь коментар
12.12.2024 16:54 Відповісти
віддати 4 області ..яку русня згідно оманських договорняків включили до свого складу

стати раком..віддати всю зброю..руська мова і все таке
показати весь коментар
12.12.2024 17:10 Відповісти
ну а через 5-10 років знову нападуть
показати весь коментар
12.12.2024 17:12 Відповісти
Російська мова, а не руська! Руська мова - це мова українська.
показати весь коментар
13.12.2024 04:23 Відповісти
А чи всі китайці України вже боронять рубежі?
показати весь коментар
12.12.2024 16:56 Відповісти
Боронять. Десь біля "ейфелевої" вежі.
показати весь коментар
12.12.2024 17:16 Відповісти
Що, і Цзінь-пень теж забухав?
показати весь коментар
12.12.2024 17:26 Відповісти
Ручкаться с человеком, который призывает к уничтожению Украины и украинцев, к применению ядерного оружия, и в это же время говорить с ним о принципах мира. Это нечто!
Не зря есть поговорка: "Скажи кто твой друг и я скажу кто ты."
показати весь коментар
12.12.2024 17:56 Відповісти
"привіз "особисте послання" від російського диктатора"

нам песдец, Сiня!
показати весь коментар
12.12.2024 18:39 Відповісти
Гулі мружишся, ****?
Ану дивитись нормально!
показати весь коментар
12.12.2024 19:08 Відповісти
два ********
показати весь коментар
12.12.2024 19:47 Відповісти
Говорили,балакали-сіли та й заплакли...
показати весь коментар
12.12.2024 20:32 Відповісти
Розрядка? Комуняки.
показати весь коментар
12.12.2024 21:04 Відповісти
Зустрілся кацапський п#дорас зі своїм начальником ≫китайським п#дорасом, апкашляли.справи.
показати весь коментар
12.12.2024 22:16 Відповісти
1) недопущення поширення конфлікту,
2) недопущення ескалації воєнних дій і - (увага)
3) недопущення підливання сторонами олії у вогонь - це шо за кацапо-кетайський **********?
якої нах олії у який вогонь?!

продовжимо асоціативний ряд:
- недопущення протягіванія ножек по одьожкє
- недопущення сім раз отмєріванія і один раз отрєзиванія
- недопущення всякому свєрчку знати свой шесток

****** клоуни
показати весь коментар
12.12.2024 22:41 Відповісти