11367 відвідувачів онлайн
1 851 51

Дії Трампа можуть бути ефективними, але для цього треба активніше з ним працювати, - Порошенко

Порошенко закликав активніше працювати із республіканцями

До 20 січня 2025 року Україна має активно працювати з новою республіканською адміністрацією США, щоб просунути інтереси України, поки Дональд Трамп ще не сформував свого остаточного плану дій по війні.

Про це заявив лідер "ЄС" та п'ятий президент Петро Порошенко в інтерв'ю журналісту Віталію Портникову, інформує Цензор.НЕТ.

"В мене враження, що є пропозиції, які розроблялися різними членами команди, включно з генералом Келлогом, включно з кількома конгресменами, але Трамп офіційно цей план не затвердив. І мій меседж, який я повторюю з 2014 року, звучить "Nothing about Ukraine without Ukraine". Нічого про Україну без України. Тоді Трамп мене почув. І я вважаю, що є величезний шанс, що він це почує і зараз. Але нам для цього не можна ігнорувати жодних можливостей. Не можна ігнорувати парламентську дипломатію. І ми маємо працювати", - пояснив він.

За словами Порошенка, у Конгресі є близько 100 республіканців, які твердо стоять на проукраїнській позиції, 90 - не підтримують України, та 30-40, які вагаються.

"Ми зараз маємо приділити увагу цим 40 депутатам. Якщо в МЗС, чи в Офісі Президента, чи в уряді будуть потрібні прізвища цих депутатів, я залюбки з ними поділюся. Бо я працював зараз в першу чергу виключно з ними. І якщо в нас буде більшість у республіканців, не тільки демократи, які будуть підтримувати Україну, ми маємо величезні шанси, що пройде позиція України. Якщо ні, доля проукраїнських законопроєктів буде очікувати пропозиції Байдена про 24 мільярди", - додав лідер "ЄС".

Він зауважив, що Трампа відрізняється швидким ухваленням рішень з прицілом на їхню ефективність.

"Саме при Трампі ми отримали першу летальну зброю, починаючи з Джевелінів і закінчуючи Стінгерами, починаючи з N-Law і закінчуючи технологіями радіоелектронної боротьби. Починаючи з Трампа ми вперше застосували санкції проти компанії, які будують Північний потік- 2. І Трамп був єдиний, хто сказав, що він не збирається санкції США ухвалювати, узгоджувати або координувати з ЄС. Бо Північний потік- 2 будувати не можна.

Трамп призначив вперше свого спеціального представника, якого раніше не було, його прізвище Курт Волкер і він був спеціальним уповноваженим Трампа по імплементації Мінських угод. І Трамп повністю підтримав Мінські угоди. Трамп доручив Помпео підписати "Кримську декларацію", де офіційно було зафіксовано позицію США щодо окупованих територій. І ми координували, щоб американська дипломатія забезпечила неперешкоджання Україні в створенні суверенної автокефальної незалежної церкви. Це все Трамп", - наголосив Порошенко.

"Дії Трампа можуть бути ефективними. Але для цього ми маємо його переконати", - підсумував п'ятий президент.

Топ коментарі
+19
зе плісінь на це не здатна !!! вона здатна тільки зраджувати, здавати Україну )(уйлу !!!



показати весь коментар
16.12.2024 13:31
+8
У Порошенко получилось развести путина
Порошенко путина МИНСКОМ буквально вымотал
Поменять Порошенко на Зеленского
Это как сделать себе харакири
ТУПЫМ НОЖОМ
показати весь коментар
16.12.2024 14:03
+8
Не соглашусь
Порошенко в 2014 тоже почти случайно стал президентом
У него было большинства в парламенте
Он в 2014 был совсем другим человеком
В нем происходила внутренняя борьба
Типичного украинского началогика
С европейским демократом
Проигрыш в 2019 не сломал его
Напротив - он наконец понял ,что надо было действовать более жестко
Он сегодня намного больше готов к работе президента
И к реформам
Если бы сегодня страну возглавили ЗАЛУЖНЫЙ и ПОРОШЕНКО
Мы выгребли бы из ямы, в которой мы сейчас- очень быстро
показати весь коментар
16.12.2024 14:27
Коментувати
Сортувати:
зе плісінь на це не здатна !!! вона здатна тільки зраджувати, здавати Україну )(уйлу !!!



показати весь коментар
16.12.2024 13:31 Відповісти
Трамп наш слоняра
показати весь коментар
16.12.2024 13:31 Відповісти
Ваш, рашиська хвойда, ваш. Не про-український, як Байден. А саме ваш
Трамп проти ударів України по РФ далекобійною зброєю США: "Це тільки загострює війну" Джерело: https://censor.net/ua/n3524775
показати весь коментар
16.12.2024 13:50 Відповісти
Твої побрехеньки ,від агента кремля Деркача - нікого не цікавлять ,кацапе
показати весь коментар
16.12.2024 13:58 Відповісти
щас-"Трамп,чому Україна не в НАТО"?Або імпічмент організує рудому потужний але вже не "вперше"
показати весь коментар
16.12.2024 13:34 Відповісти
То можна було казати про-українському Байдену,а на підкацапника Трампа у ЗеШапіто сенсу рипатись - нема
показати весь коментар
16.12.2024 13:49 Відповісти
це якщо в макітрі щось крім тирси є.А в чому-чому а в наявності інтелекту в зе я ніколи не підозрював.
показати весь коментар
16.12.2024 14:07 Відповісти
Це вони вас будуть працювати а ви нічого не вирішуєте вже. Після 20-того січня почнуть.
показати весь коментар
16.12.2024 13:39 Відповісти
для початку як мінімум потрібно повернути Маркарову…….
показати весь коментар
16.12.2024 13:41 Відповісти
Вместо Маркаровой, хоча б сексологиню з Булгарії повернути
показати весь коментар
16.12.2024 13:43 Відповісти
... продвинуть интересы Украины, пока Дональд Трамп еще не сформировал своего окончательного плана действий относительно войны.

Как это не сфoрмировал? Он же бахвалился, что за день всё порешает
показати весь коментар
16.12.2024 13:44 Відповісти
Нашому б теляті вовка з'їсти...
показати весь коментар
16.12.2024 13:45 Відповісти
Вчера смотрела диалог Портникова
С Порошенко
Ох и умный же Порох
Как не пытался Портников вывести Петра Алексеевича из состояния равновесия
Ни фига у него не получилось
А какие вещи Порох рассказал про Минск- мама дорогая....
показати весь коментар
16.12.2024 13:51 Відповісти
дивно що не перебивав, хоча "ухмылка" була

різниця,
Порошенко сказав, що треба робити - його думка
портніков - ніколи не каже, що треба робити. тільки один негаттив, та "повірте мені"

хоча в останній час, вже каже "я не знаю що буде робити Трамп",
а до виборів, знав що буде робити Трамп навіть через 4 роки
мабуть закрився "канал зв'язку з демпартіею космосом"
показати весь коментар
16.12.2024 14:07 Відповісти
Он там еще пытался примерять на себя роль "диагноста"
"диагност", должен оценить результаты, сделать заключение
а у "диагноста" портникова, оценок и заключений нет
просто повторяет, то что сказал "оригинал" разбавляя своим "компотом"
показати весь коментар
16.12.2024 14:24 Відповісти
Даже Портников не идеален
Но его живой ум, энциклопедические знания,юмор
Исключительны
Он часто оказывается прав в своих прогнозах
Чего только стоит его прогноз накануне выборов 2019
Я практически цитирую его слова
Украинцы!
Вы устали от президента ВОЙНЫ?
Вы хотите президента МИРА?
Запомните тогда.
Президент мира Зеленский
Проведет в Украину - БОЛЬШУЮ ВОЙНУ
Блестящий диагноз Зеленскому
И украинскому народу
показати весь коментар
16.12.2024 14:32 Відповісти
Це базікання ні до чого!
Конкретно які у нас є розвідані копалини, от такі , Америка ось тобі стільки влаштує ? Влаштує! ,
все чекаєм томагавки, таад , армію США в себе .
все інше лохотрон лохів
показати весь коментар
16.12.2024 13:53 Відповісти
У Порошенко получилось развести путина
Порошенко путина МИНСКОМ буквально вымотал
Поменять Порошенко на Зеленского
Это как сделать себе харакири
ТУПЫМ НОЖОМ
показати весь коментар
16.12.2024 14:03 Відповісти
"Порошенко, при ком жилось лучше" - не совсем корректно так говорить
Оба ничего не делали/ют с судами, законностью, коррупцией
показати весь коментар
16.12.2024 14:13 Відповісти
Не соглашусь
Порошенко в 2014 тоже почти случайно стал президентом
У него было большинства в парламенте
Он в 2014 был совсем другим человеком
В нем происходила внутренняя борьба
Типичного украинского началогика
С европейским демократом
Проигрыш в 2019 не сломал его
Напротив - он наконец понял ,что надо было действовать более жестко
Он сегодня намного больше готов к работе президента
И к реформам
Если бы сегодня страну возглавили ЗАЛУЖНЫЙ и ПОРОШЕНКО
Мы выгребли бы из ямы, в которой мы сейчас- очень быстро
показати весь коментар
16.12.2024 14:27 Відповісти
Украина - не полигон для ПРИДУРКОВ типа Зеленского
Зеленский может экспериментировать в своей спальне
С женой Леной или кто там у него эту роль сегодня выполняет
показати весь коментар
16.12.2024 14:36 Відповісти
"Порошенко, при ком жилось лучше" - це звідки цитата?
"Нічого не робили" - це брехня, або невігластво.
Навесні 2019 Портнов (архітектор судової системи Януковича) повернувся в Україну, і у перший же день після інавгурації Блазня під диктовку Портнова відкрили справу проти Порошенка. Татаров = адвокат Портнова, Смирнов - туди саме).
показати весь коментар
16.12.2024 14:34 Відповісти
100%
показати весь коментар
16.12.2024 14:38 Відповісти
це в ефірі з портніковим, Порошенко сказав що не треба великих звітів, достатньо коротких - типу "при кому жилось краще"

от якби займались судами, та верховенством закону - то ніхто би нікуди не повернувся, та не відкривали би справи
показати весь коментар
16.12.2024 14:43 Відповісти
Поверхневі балачки ні про що.
Не Порошенко керує суддівською владою.
Була розпочата суддівська реформа. Почали з Верховного суду.
Система чинила спротив. Суддівська мафія добре знала що готується олігархічний реванш та те що Портновщина повернеться.
показати весь коментар
16.12.2024 14:57 Відповісти
Вы умница!
показати весь коментар
16.12.2024 15:00 Відповісти
показати весь коментар
16.12.2024 15:04 Відповісти
А хто це повинен робити?
Скільки потрібно часу?

Чи взагалі це можливо зробити, якщо керує невідомо хто "суддівською владою", та "Система чинила спротив"?
показати весь коментар
16.12.2024 16:46 Відповісти
Не президент, в нього інші повноваження.
ВККСУ + незалежна наглядова рада.
Часу потрібно багато.

Відомо хто: Портнов, Татаров, Єрмак, Зеленський.
Зелені зняли відповідальність з суддів за завідомо неправомірні рішення.
Суддівська влада - це незалежна гілка влади в демократичних країнах. Ви не в курсі?
показати весь коментар
16.12.2024 16:59 Відповісти
Трамп почув Порошенка, а не ЕрЗе. Вловив?
показати весь коментар
16.12.2024 16:07 Відповісти
мечта: Порох - посол в США
показати весь коментар
16.12.2024 13:59 Відповісти
Посол - не самостійна фігура.
показати весь коментар
16.12.2024 14:03 Відповісти
Это если посол - не Порошенко
показати весь коментар
16.12.2024 14:40 Відповісти
Посол діє у рамках своїх повноважень та підпорядковуються політичному керівництву країни. Це державна служба, а не робота фрілансером. Порошенко і так є неофіційним послом бо він є президентом.
Посол України в ВБ Пристайко намагався обережно згладити оте відверте хамство Зеленського Волесу і був поспіхом викинутий з посади...
показати весь коментар
16.12.2024 14:51 Відповісти
Вважаю що призначення послом Порошенко - це (як мінімум) неефективне використання його потенціалу, та й при президенте Зеленському вірогідність цього десь 0,0001%.
показати весь коментар
16.12.2024 15:01 Відповісти
А можете мне объяснить природу ненависти в народе к Порошенко?
Неужто все объясняется только тем, что Порошенко успешный бизнесмен
А значит - богатый человек
Так ведь украинцы хотят быть богатыми
В этом странное противоречие
Или все объясняется очень просто
Отлично сработала российская пропагандистская машина
И замарала Порошенко
А отмываться от грязи - дело нелегкое
показати весь коментар
16.12.2024 15:28 Відповісти
Так, заздрість, чорний піар та пропаганда, невміння мислити критично.
В Порошенко - є свої недоліки, десь недопрацювали піарники, десь фанати занадто завзято "мочили" його конкурентів, але головне - саме агресивна пропаганда проти нього яка сформувала стійкий антирейтинг серед тих хто "любить вухами".
показати весь коментар
16.12.2024 15:44 Відповісти
Говорить о Зеленском и Пристайко мне не хочется
Первый не стоит даже мизинца второго
Клоп....
показати весь коментар
16.12.2024 14:57 Відповісти
Вы правы
показати весь коментар
16.12.2024 14:58 Відповісти
За два дні після інавгурації президента США, 22 січня, українські правоохоронні органи зареєстрували дві кримінальні провадження проти нового глави Сполучених Штатів Джо Байдена і п'ятого президента України та лідера «Євросолідарності» Петра Порошенка

Про це в коментарі https://www.youtube.com/watch?v=-hmdetokRCQ&feature=emb_title&ab_channel=5%D0%BA%D0%B0%D0%BD%D0%B0%D0%BB 5 каналу повідомив адвокат Порошенка Ігор Головань.
показати весь коментар
16.12.2024 14:01 Відповісти
Нужно отдавать себе отчёт в том, что Трамп, такой же параноик, а возможно и больший, чем путлер, поэтому, работать с ним, это всё равно, что доктору работать со своим больным пациентом.

Надежа всего лишь на его огромные амбиции, которые могут не позволить путлеру, возобладать над ним, больше нам надеяться не на что.
показати весь коментар
16.12.2024 14:01 Відповісти
Справа в тому що Трамп злопам*ятний,і не переносить Зелень.
показати весь коментар
16.12.2024 14:25 Відповісти
Петро Порошенко в цьому в'ю Портникову про Трампа сказав ще таке:
-----------
https://t.me/PresidentPoroshenko/11656 Чи Трамп такий же, за стилем роботи, як і Байден? Ні, і я думаю, що не всі у владі це розуміють. Стиль Дональда Трампа відрізняється швидким ухваленням рішень з прицілом на їхню ефективність.
------------
https://t.me/PresidentPoroshenko/11657 Зараз Україна в більшій небезпеці, ніж у 2022 році. 20 січня кардинально зміниться ситуація. В цих умовах Україна має бути готова працювати вже в інших позиціях, з іншим фінансуванням, з іншою безпековою допомогою союзників. Ми повинні підготувати країну для цього. Нам треба всім працювати над тим, щоб дати відповідь на ті виклики, які пов'язані із 20 січня. Не лише 5-6 менеджерам Зеленського, а парламенту, уряду, громадським активістам, народу - всім разом.
показати весь коментар
16.12.2024 16:04 Відповісти