4492 відвідувача онлайн
17 227 48

У Москві пролунав вибух: ліквідовано двох військових РФ. ВІДЕО+ФОТОрепортаж

Зранку 17 грудня на Рязанському проспекті у Москві пролунав вибух.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посилання на російські Telegram-канали.

За попередніми даними, ліквідовано високопоставленого військового та його помічника.

Як повідомляють росЗМІ, очевидці розповіли, що спочатку було чути звук вибуху, а потім вони побачили машину та тіла чоловіків. Поруч із ними лежали уламки від вибитих ударною хвилею вікон. У будинку на перших поверхах вибиті шибки та двері.

"Внаслідок вибуху в Москві загинув генерал-лейтенант ЗС РФ та його помічник (це попередня інформація). Вибух стався після детонації вибухового пристрою. За попередніми даними, СВУ було закладено біля виходу з під’їзду", - пише Telegram-канал Baza.

Вибух у Москві 17 грудня: що відомо

За однією з версій, вибуховий пристрій міг бути прикріплений до керма самоката (або вмонтовано в кермо), що стояв біля під’їзду будинку. Попередньо вибух стався на висоті близько метра від землі.

За версією  Telegram-каналу Mash, загиблі, попередньо, - генерал-лейтенант РХБЗ ЗС РФ (війська радіаційного, хімічного та біологічного захисту) та його помічник. 

У наслідок вибуху загинув Ігор Кириллов

"Унаслідок вибуху в Москві загинув начальник військ радіаційного, хімічного та біологічного захисту ЗС РФ, генерал-лейтенант Ігор Кирилов. Також загинув і його помічник", - згодом написав Telegram-канал Baza. 

Поруч із місцем детонації постраждали також два автомобілі. Офіційних даних про особи загиблих на цей час немає. На місці працюють екстрені служби.

Нагадаємо, Служба безпеки задокументувала воєнні злочини з боку російського генерал-лейтенанта Ігоря Кирилова - начальника військ радіаційного, хімічного та біологічного захисту збройних сил РФ. Днями йому було повідомлено про підозру.

17 грудня у Москві пролунав вибух
17 грудня у Москві пролунав вибух

Топ коментарі
+43
Всім би кацапам таким чином повідомляли про підозру
показати весь коментар
17.12.2024 07:12 Відповісти
+30
РХБЗшник)))) нормас так) нагорода знайшла свого хероя!!
показати весь коментар
17.12.2024 07:09 Відповісти
+25
novayagazeta.eu

"Реально ли, чтобы Россия не просто не могла, а не хотела дальше воевать?


- Общество должно перегореть, оно должно бояться даже думать о войне. Именно общество, а не только армия.

Это произойдет, когда в каждой семье кто-то останется без руки, без ноги, кто-то похоронит мужа, сына, брата…"
показати весь коментар
17.12.2024 07:16 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
показати весь коментар
17.12.2024 07:04 Відповісти
показати весь коментар
17.12.2024 07:09 Відповісти
РХБЗшник)))) нормас так) нагорода знайшла свого хероя!!
показати весь коментар
17.12.2024 07:09 Відповісти
Всім би кацапам таким чином повідомляли про підозру
показати весь коментар
17.12.2024 07:12 Відповісти
novayagazeta.eu

показати весь коментар
17.12.2024 07:16 Відповісти
Ничего и тогда не изменится - появится лозунг типа "отомстим".
показати весь коментар
17.12.2024 07:25 Відповісти
Якщо будуть мстити як німці та японці англо-саксам за WWII, то якось переживемо.
показати весь коментар
17.12.2024 07:33 Відповісти
КАбздон має Шерсть прігласссіть!!! Супер Операція " Іллюшка Ківа на Снегггу" триває!!!
показати весь коментар
17.12.2024 07:17 Відповісти
нє, це гармошечнік кучмовський, хз чи ще живе.
показати весь коментар
17.12.2024 08:22 Відповісти
Гарна новина ,
душу гріє
показати весь коментар
17.12.2024 07:17 Відповісти
То не ми. То звичайний акумулятор.
показати весь коментар
17.12.2024 07:21 Відповісти
... а таких самокатів в "любом ваєнторгє......"
показати весь коментар
17.12.2024 08:21 Відповісти
бракований китайський, нехай тепер заборонять імпорт китайських самокатів, акумуляторів і взагалі китайських товарів, бо вони вбивають кацапів
показати весь коментар
17.12.2024 08:25 Відповісти
Самокат до пекла бхахахаха
показати весь коментар
17.12.2024 07:23 Відповісти
"На берегу лежат два трупа. У одного торчит...за... заноза! А у другого с-под тулупа торчит такая же "заноза" "
показати весь коментар
17.12.2024 07:23 Відповісти
Начальник військ радіаційного, хімічного та біологічного захисту ЗС рф брав участь у створенні та ухваленні на озброєння важкої вогнеметної системи ТОС-2 «Тосочка».
показати весь коментар
17.12.2024 07:24 Відповісти
может съел чего..
показати весь коментар
17.12.2024 07:27 Відповісти
-2 нациста
показати весь коментар
17.12.2024 07:27 Відповісти
Такий хенераль-хімік потрібен був хкуйлу як зайвий свідок???
показати весь коментар
17.12.2024 07:29 Відповісти
Конечно, конечно,все свидетели секти *****, следі заметают, правда,длбб?
показати весь коментар
17.12.2024 09:11 Відповісти
а якщо так, то навіть ще краще. бо зараз усі ці замазані топ-вояки будуть чекати на небезпеку не тільки від Буданова, але вже і від своїх чекістів... а так і до внутрішніх розбірок типу сапоги проти чекістів не так уже й далеко. хоча, дуже малоймовірно, шо то ху йло віддав наказ чекістам зачищати вже потроху кінці перед можливою заморозкою війни..
показати весь коментар
17.12.2024 12:20 Відповісти
долбо..об ти..?? привіт... на перший погляд нізамітно... гарно маскуєшся
показати весь коментар
17.12.2024 14:09 Відповісти
Зачем я тогда пошёл в химвойска? И почему мне сейчас Кришна не помог?
показати весь коментар
17.12.2024 07:31 Відповісти
Знищили військового злочинця, що організовував застосування забороненої хімічної зброї проти сирійців і українців
показати весь коментар
17.12.2024 07:35 Відповісти
а у нас немає 1кг вибухівки щоб опезежиста-рашиста бойка відправити до ківи і кобздона ???
показати весь коментар
17.12.2024 07:38 Відповісти
А навіщо так багато, 9 грам достатньо.
показати весь коментар
17.12.2024 07:49 Відповісти
показати весь коментар
17.12.2024 07:39 Відповісти
Кобзон вже виходить на сцену, вам, товаришу, у віп-ложу.
показати весь коментар
17.12.2024 07:42 Відповісти
Санкційний список зменшився)))
показати весь коментар
17.12.2024 07:46 Відповісти
Красиво прилёг на снег. Как живой
показати весь коментар
17.12.2024 07:50 Відповісти
генерал-лейтенант Игорь Кириллов - автор известной версии о боевых комарах ВСУ.
показати весь коментар
17.12.2024 07:52 Відповісти
І хто ж тепер расєю від радіації захищатиме? І від хімії?...
показати весь коментар
17.12.2024 08:01 Відповісти
Оце "повідомили про підозру". Оце я розумію👍
показати весь коментар
17.12.2024 08:02 Відповісти
Спасибі за гарну новину і підняття настрою на день.
показати весь коментар
17.12.2024 08:03 Відповісти
показати весь коментар
17.12.2024 08:07 Відповісти
У под'єзда грянул взрив
Как мороз по коже
Добрий дядя Гєксагєн
Ваньку потрєвожил.
P.S.
Долго ботінок в нєбє лєтал
показати весь коментар
17.12.2024 08:08 Відповісти
************** покаталися...
показати весь коментар
17.12.2024 08:13 Відповісти
Самокат апасная вещь.
показати весь коментар
17.12.2024 08:14 Відповісти
Файна робота, респект, так просто цього не зробити, наші хлопаки герої.
показати весь коментар
17.12.2024 08:15 Відповісти
Катюзі по заслузі (с)
показати весь коментар
17.12.2024 08:18 Відповісти
Карма у нього погана була, випадково батарея самоката вибухнула, а могла і бурулька впасти на голову.
показати весь коментар
17.12.2024 08:21 Відповісти
Ібо ньефіг шастать
показати весь коментар
17.12.2024 08:28 Відповісти
Бідний самокат!!!
показати весь коментар
17.12.2024 08:32 Відповісти
Я завжди казав, що Куга М4 - гівно з палочкою...