8670 відвідувачів онлайн
27 601 55

Касетні боєприпаси РСЗВ "HIMARS" накривають дві групи спецпризначенців Корейської народної армії на Курщині. ВIДЕО

Українські воїни двома ракетами РСЗВ "HIMARS" із касетною бойовою частиною атакували дві групи північнокорейських спецназівців, які спробували атакувати позиції ЗСУ поблизу населених пунктів Мала Локня та Кругленьке на Курщині.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, відеозапис успішної бойової роботи українських бійців опублікований у соцмережах.

Топ коментарі
+42
Собаки доїдять корейців...
показати весь коментар
17.12.2024 10:40 Відповісти
+27
От що "HIMARS" животворящий виробляє... Ляпота!!!....
показати весь коментар
17.12.2024 10:42 Відповісти
+21
Вони їм за своїх побратимів все пригадають...
показати весь коментар
17.12.2024 11:00 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Чергова партія суші готова.
показати весь коментар
17.12.2024 10:39 Відповісти
Суші - це традиційна страва японської кухні.
показати весь коментар
17.12.2024 10:55 Відповісти
Корейці ина їдять суші хіба що з лободи.
показати весь коментар
17.12.2024 11:00 Відповісти
Собаки доїдять корейців...
показати весь коментар
17.12.2024 10:40 Відповісти
Вони їм за своїх побратимів все пригадають...
показати весь коментар
17.12.2024 11:00 Відповісти
100%...
показати весь коментар
17.12.2024 11:00 Відповісти
Голодні північно-корейські свині.

показати весь коментар
17.12.2024 12:05 Відповісти
Тваринок жалко...🥺😢 Де та Грета тумберг, чи як йii там кличуть, чого
свинок не захищае?😏😠
показати весь коментар
17.12.2024 13:32 Відповісти
вона ж типа за екологію, а свині продукують парникові гази, ну є така теорія, що багато свиней і корів продукують парникові гази і це одна з вагомих причин змін клімату. насправді дурня рідкісна, але всякі грети тумблер і їй подібні ведуться.
показати весь коментар
17.12.2024 15:53 Відповісти
Греті це вже не цікаво... Тато з мамою на ній "попіарилися", грошей "наварили" - та й досить... (дивився якось цікавий відеосюжет з нею та мамою. Там Грета сидить у такому собі зручному розкладному м"якому кріслі. І поряд - реклама цих крісел. Виявляється, ці крісла обтягуються виключно НАТУРАЛЬНОЮ шкірою... Тобто, якась тварина була вбита, щоб Грета своє "тільце поніжила"...).
показати весь коментар
17.12.2024 22:03 Відповісти
або корейці вже не зїдять собак...
показати весь коментар
17.12.2024 16:05 Відповісти
То мабуть оті,що шеренгою йшли в чистому полі
показати весь коментар
17.12.2024 10:40 Відповісти
Красівоє...
показати весь коментар
17.12.2024 10:40 Відповісти
От що "HIMARS" животворящий виробляє... Ляпота!!!....
показати весь коментар
17.12.2024 10:42 Відповісти
показати весь коментар
17.12.2024 11:27 Відповісти
Е-гей бездомні собаки, є можливість помститися собакоїдам.
показати весь коментар
17.12.2024 10:43 Відповісти
І це на тлі новини про те що загальна ситуація для ЗСУ на Курщині ускладнилася..
показати весь коментар
17.12.2024 10:50 Відповісти
Первый случай в истории корейцев. Теперь собаки сожрут корейцев , а не они собак.
показати весь коментар
17.12.2024 10:50 Відповісти
Пухлячок починає приймати чорні пакети з кормом для собак.
показати весь коментар
17.12.2024 10:58 Відповісти
Ти думаєш, вони їх туди повезуть? Закопають десь на Курщині... "Бойовий хом"як" їх уже "списав"... Тим більше, що у корейців традиційно поминають вдома - а не ходять на кладовища...
показати весь коментар
17.12.2024 12:05 Відповісти
вони там нікому не потрібні, навпаки, будуть розказувати як вони херойські воююють і захищають Пухлого від ворогів, що так добре платять, щл повертатись не хочуть, поки всіх не пабідять, і набирати ще примусово-добровольців.
показати весь коментар
17.12.2024 15:55 Відповісти
показати весь коментар
17.12.2024 10:58 Відповісти
Так скількі за раз корейців ракета himars знешкодила?
показати весь коментар
17.12.2024 10:59 Відповісти
Підрахуй...те... ! На білому сніжку хорошо видно!
показати весь коментар
17.12.2024 11:22 Відповісти
Так вони розібрані на частини . Уявляєте як у чорному пакети - половина корейця і половина кацапа - ОМРІЯНА ДУРАКА ХУТІНА ЕВРАЗІЯ 😂😂😂😂
😂
показати весь коментар
17.12.2024 12:48 Відповісти
Знищено 50 військових КНДР та поранено ще 47: результати 3 днів роботи ССО на Курщині....
показати весь коментар
17.12.2024 11:23 Відповісти
Красиво лежать тварюки! майже як живі
показати весь коментар
17.12.2024 11:02 Відповісти
По "товарищам", огонь!
показати весь коментар
17.12.2024 11:06 Відповісти
показати весь коментар
17.12.2024 11:08 Відповісти
ось бачите які союзники в путлера крім зброї і народу власного не шкода. А Кон Чен ИЙ хомяк навіть і не зрозумів як його путлер втягнув у війну.
показати весь коментар
17.12.2024 11:09 Відповісти
Все він добре зрозумів.
З північнокорейцями рахуються, бо вони мають ядерну зброю, і не має значення, що тої Північної Кореї на карті з гулькин хрен. Північну Корею зарахували до Осі зла разом з Китаєм, це для Ина честь!
Та й не виглядає це "втягуванням у війну" для Заходу, бо вузькоокі знаходяться на території кацапії, не на нашій.
А тих, хто згоден здохнути за вождя, там не меньше мільйона.
Так що, налякати їх хаймарсами, щоб додому їхали, не вдасться...
показати весь коментар
17.12.2024 11:58 Відповісти
показати весь коментар
17.12.2024 11:09 Відповісти
******* зброя нівелює любу тактику м'ясних штурмів, яка була ефективна в минулому столітті.
показати весь коментар
17.12.2024 11:14 Відповісти
Якщо вузькооких приїхало 10000, то це крапля в морі.
За умови, що битимуть так само, в поле, то ніяких хаймарсів у нас не вистачить...
показати весь коментар
17.12.2024 11:18 Відповісти
розкажи це солдатам на передовій, і чому кацапи окуповуюють нові і нові населені пункти, точніш те, що від них залишається.
показати весь коментар
17.12.2024 15:57 Відповісти
Тому що в нас ******** зброї дуже мало
показати весь коментар
17.12.2024 21:31 Відповісти
Вони набули бойового досвіду і... І все.
показати весь коментар
17.12.2024 11:27 Відповісти
і геройські забрали з собою в могилу, скотомогильник точніш.
показати весь коментар
17.12.2024 15:58 Відповісти
Наїлися гороху, лежать, і не пердять... Чому? Бо "горох" - вольфрамовий... Потрапить-би туди після війни... Це ж скільки вольфраму можна назбирать... З них виходять найкращі мормишки для рибалки... Правда, їх оброблять неймовірно важко...
показати весь коментар
17.12.2024 22:08 Відповісти
Мочи корейців! Рятуй собак!
показати весь коментар
17.12.2024 11:28 Відповісти
Корейська кухня павпаки: не корейці їдять собак,а собаки -корейців!
показати весь коментар
17.12.2024 11:28 Відповісти
Наглядний приклад кругообігу речовин в природі...
Спочатку корейці їли собак, тепер собаки їдять корейців
показати весь коментар
17.12.2024 11:31 Відповісти
а що в хаймарсів порох не просирів і полетіли по призначенню ?
показати весь коментар
17.12.2024 11:39 Відповісти
показати весь коментар
17.12.2024 11:54 Відповісти
А какая нам разница, корейцы будут дохнуть точно так же, как и рашисты, собакам собачья смерть!
показати весь коментар
17.12.2024 12:01 Відповісти
Уявляю що там на кндрівському телебаченні робиться. Напевно з піною у рота боряться з усім Всесвітом і перемагают. Наш телемарахфон це просто квіточки.
показати весь коментар
17.12.2024 12:06 Відповісти
Аж смешно. Корейская народная армия звучит как куба- остров свободы. Что те рабы, что другие но млять называют себя свободными и демократами
показати весь коментар
17.12.2024 12:31 Відповісти
Нашпигована вольфрамом хробачача їжа.
показати весь коментар
17.12.2024 12:49 Відповісти
Нехер шастать по Українській землі!
показати весь коментар
17.12.2024 14:00 Відповісти
Ті. що воліють заробити. вбиваючи нас...--хто вони?
----------------------------------------------------------------------------------------
Маю досвід спілкування із корейцями...хочу поділитися...

Вперше здибався з ними на нічній риболовлі..( На межі розвалу СРСР їм надавали оренду землі. де вони вирощували .у нас. овочі на продаж...) Зазвичай ми на риболовлю виходили без будь якої зброї...бо це. насамперед. спілкування із природою...Вони ж-- за ная вності вільного часу--не любувалися чарівністю української ночі. а затято під отой .пацючий. писк :- "Ю !"..."Я!"--віртуозно вправлялиссь кругрвертю своїх ціпків...
Невдовзі у нашому інституті з*явився і новий викладач матиматики...його звали "ЛІ"
Він нас.студентів. заморив своєю вимогливістю...додатково муштрував нас і по вихідних...
Мав нагоду бути у нього вдома...невільно був свідком..як він задовбував своїх синочків .годинами змушуючи -- пилікати на скрипочках...( тобто .як трудо-голіки вони НЕпоступаються китайцям...) Єдина вада--обожнював подарунки...) Це його і знищило: студенти--під екзамен.--закотили йому квартиру подарунок--
білий "РОЯЛЬ" І він. миттєво.-зник ...КДБ--НЕ дрімало!
До повного уявлення про цих червоно-шкірих поморів--мене ощасливила своїм коханням чарівна кореянка...(палка...податливо-ласкава...) Щоправда через вузькі оченята важко було здогадатися: як вона почувається...чи їй добре зі мною...)Ось такі вони ці ЗАРОБІТЧАНИ. мисливці за нашими скальпами із півострова. який із Заходу омивається Жовтим морем. а із Сходу--Японським...
P.S. В попередньому друці щодо корейців--були невдоволення дописувачів до журнал. Бутусова. мовляв скільки можна за них згадувати!!! Абсолютно із цим НЕ погоджуюся. Оскільки йдеться про де що інше: рашо-ординці--мають-150 млн. населення і НЕ гнушаються залучити на бійню різних інородців... а наші зрадо-керманичі-всіляко намагаються якнайбільше закопати патріотично-налаштованих українців...До наших легіонерів--вкрай негативне ставлення. (і штучні перепони. до їх залучення...)мовляв з ними треба панькатися. морочитися і.т.і. Іщо це.як НЕ зрадо-фільство .при наших то-30 млн. населення???
показати весь коментар
17.12.2024 14:27 Відповісти
Спецназ по полям не ходит 😀
показати весь коментар
17.12.2024 15:13 Відповісти
спезназ чи ні, хз, це для загловку, щоб читали.
показати весь коментар
17.12.2024 16:02 Відповісти
ніколи не думав що з кореєю воювать будем
показати весь коментар
17.12.2024 17:21 Відповісти
Чого більше: касетних снарядів чи рабив на м'ясо у нелюдя *****- сина Сатани?
Це питання...... нелюдь ***** сподівання має що касети швидше закінчаться.
показати весь коментар
17.12.2024 19:01 Відповісти
Bum