12016 відвідувачів онлайн

Росіяни намагаються спалити обличчя вбитих північнокорейських військових, щоб приховати втрати, - Зеленський. ВIДЕО

Щоб приховати втрати серед військових Північної Кореї росіяни намагаються спалити обличчя загиблих.

Про це повідомив президент України Володимир Зеленський, інформує Цензор.НЕТ.

"Навіть після років війни, коли здається, що більшого цинізму від росіян уже не може бути, все одно бачимо щось гірше. Росія не лише залучає північнокорейських солдатів до штурмів проти українських позицій, але й намагається приховати втрати цих людей", - повідомив Зеленський.

Були намагання тримати в таємниці присутність солдатів із Північної Кореї. Поки їх тренували, їм навіть забороняли показувати обличчя. Будь-які відеодокази їхньої присутності російські військові намагалися видалити.

"А зараз, після боїв із нашими хлопцями, росіяни ще й намагаються… буквально спалити обличчя вбитих північнокорейських військових. Це демонстрація зневаги, яка зараз панує в Росії, – зневаги до всього людяного", - зазначив Зеленський.

Нагадаємо, 14 грудня вперше в історії підрозділи армії Північної Кореї здійснили масовану атаку на позиції ЗС України біля міста Суджа, на території РФ.

Раніше президент Володимир Зеленський повідомив, що вже є дані, що росіяни почали залучати до штурмів помітну кількість солдатів із КНДР, поки що в Курській області.

За даними ГУР, північнокорейські війська, задіяні окупантами у штурмових діях у Курській області, вже зазнали перших санітарних та безповоротних втрат.

Через великі втрати на східних напрямках можливо застосування представників КНДР і на території України, розповіли у Силах оборони.

У Пентагоні підтвердили втрати серед військ КНДП у боях на Курщині.

Топ коментарі
+22
Та який лiсапет ???
Двi жменi рису i бiлi капцi.
Таки умiння ламати цеглу лобом мало допоможе проти касетних головок HIMARS.
Насипай, Кiме !
показати весь коментар
17.12.2024 01:31 Відповісти
+21
Покажите ето римскому Папе как его любимые Достоевский, Пушкин и Лермонтов жарят людей. И вот с етими тварями Запад предлагает нам сесть за стол, сьесть коровай и пожать ихние окровавленные руки.
показати весь коментар
17.12.2024 01:42 Відповісти
+14
кремлівський упирь і Кім Чен Ин - два виродка ,
яким начхати на своіх вояк , так як вони для цих воєнних
злочинців , звичайне сміття , а не люди !!
показати весь коментар
17.12.2024 01:33 Відповісти

Завантаження...