Мені не потрібні посередники в спілкуванні з Трампом, ні поза Україною, ні всередині, - Зеленський

Володимир Зеленський заявив, що йому не потрібні посередники у спілкуванні з Дональдом Трампом, ні поза Україною, ні всередині.
Про це глава держави заявив під час засідання Всеукраїнського конгресу місцевих та регіональних влад, інформує Цензор.НЕТ.
"Я спілкуюся з президентом Трампом. У нас було кілька зустрічей, розмов, посередників. У цьому мені не потрібні інші країни, різні політики, які піаряться на цьому", - наголосив президент.
За словами Зеленського, "всередині нашої країни мені не потрібні посередники".
Нагадаємо, раніше Володимир Зеленський заявив, що більш тісні контакти з новообраним президентом США Дональдом Трампом розпочнуться після його інавгурації, яка відбудеться 20 січня 2025 року.
А неголений найвеличніший - піжаму.