9026 відвідувачів онлайн
5 250 52

Мені не потрібні посередники в спілкуванні з Трампом, ні поза Україною, ні всередині, - Зеленський

Зеленському не потрібні посередники у спілкуванні з Трампом

Володимир Зеленський заявив, що йому не потрібні посередники у спілкуванні з Дональдом Трампом, ні поза Україною, ні всередині.

Про це глава держави заявив під час засідання Всеукраїнського конгресу місцевих та регіональних влад, інформує Цензор.НЕТ.

"Я спілкуюся з президентом Трампом. У нас було кілька зустрічей, розмов, посередників. У цьому мені не потрібні інші країни, різні політики, які піаряться на цьому", - наголосив президент.

За словами Зеленського, "всередині нашої країни мені не потрібні посередники".

Нагадаємо, раніше Володимир Зеленський заявив, що більш тісні контакти з новообраним президентом США Дональдом Трампом розпочнуться після його інавгурації, яка відбудеться 20 січня 2025 року.

Топ коментарі
+12
Трамп одягнув на зустріч с Макроном та Зеленським синій костюм з жовтою краваткою.
А неголений найвеличніший - піжаму.

показати весь коментар
17.12.2024 16:07 Відповісти
+11
Про "посередники всередині" - це натяк на Порошенка? Так Порошенка ж Трамп хоч зрозуміть може - і за рівнем знання англійської, і за рівнем інтелекту... А у "Блазня" - "набір випадкових слів" при "володінні англійською з словником"...
показати весь коментар
17.12.2024 16:15 Відповісти
+10
Як це воно не добавило, - Я ж нє лох! -
показати весь коментар
17.12.2024 16:02 Відповісти

Завантаження...