Більш "тісні контакти" з Трампом будуть після його інавгурації у січні, - Зеленський

Президент України Володимир Зеленський розраховує, що більш тісні контакти з новообраним президентом США Дональдом Трампом розпочнуться після його інавгурації, яка відбудеться 20 січня 2025 року.
Про це глава держави сказав під час виступу на Конгресі місцевих та регіональних влад у Львові, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Суспільне.
За його словами, наразі у них із Трампом триває період так званого "знайомства", а з адміністрацією чинного очільника Білого дому Джо Байдена продовжується співпраця.
Це поки що знайомство. Він (Трамп, — ред.) не може відповідати на багато речей з погляду своїх юридичних можливостей. Поки не було інавгурації нового президента США. І поки цього не було — ми працюємо з президентом Байденом. Вони (адміністрація Байдена, — ред.) збільшують зараз кількість рішень, кількість військових пакетів і кількість виділених грошей. Я дуже розраховую, що у нас будуть більш тісні контакти після інавгурації нового президента США, будемо зустрічатися, - сказав Зеленський.
Президент України очікує, що команда Трампа після його інавгурації підтримуватиме Україну і не зупинить допомогу.
Також Зеленський висловив сподівання, що новий президент США підтримає український "План перемоги", а можливо, захоче додати в нього щось своє.
"Я дуже вірю і надіюся, що він буде додавати сили нашому Плану, додавати силу у відносинах між Україною і США. І тільки цей союз, сильний союз. Нам потрібні прямі відносини із США. Ми сильна країна. Ми це показали на полі бою під час всієї агресії Путіна", - резюмував він.
Нагадаємо, що 7 грудня в Парижі відбулася тристороння зустріч Зеленського, Трампа та Макрона. Вона тривала понад 30 хвилин.
Бо особисто я хочу якогось іншого президента.