6694 відвідувача онлайн

Україна прагне відкрити всі переговорні кластери з ЄС у 2025 році, - Зеленський

Зеленський: Україна прагне відкрити всі переговорні кластери з ЄС у 2025 році

Президент України Володимир Зеленський оголосив, що у 2025 році Україна планує відкрити в переговорах про вступ до ЄС усі шість тематичних кластерів.

Про це він заявив під час Всеукраїнського конгресу місцевих та регіональних влад, передає Цензор.НЕТ із посиланням на "Європейську правду".

"За час головування Польщі в Євросоюзі ми розраховуємо відкрити щонайменше два кластери. Якщо чесно, то в нас є амбітна мета, дуже амбітна - відкрити наступного року всі кластери", - наголосив Зеленський.

Для досягнення цієї цілі президент підкреслив необхідність активної законодавчої роботи Верховної Ради без відволікання на "передвиборчі розмови".

Віцепремʼєрка з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Ольга Стефанішина додала, що Україна вже узгодила план відкриття переговорних розділів разом із Польщею та Данією, які головуватимуть у ЄС у 2025 році.

Нагадаємо, ще нещодавно Зеленський заявляв, що на початку наступного року цілком реально відкрити два переговорні кластери із Європейським Союзом.

Топ коментарі
+5
Дурень думкою багатіє.
показати весь коментар
17.12.2024 16:44 Відповісти
+4
Як красиво "стамбульські" договорняки загортають! Лохам подобається.
показати весь коментар
17.12.2024 16:47 Відповісти
+3
Вова, в тебе головний кластер знаходиться в Україніі це ВСУ та ті хто їх підтримує, але ти його просрав, поставивши на свою самозакоханість наплювши на Конституцію. Від тебе тхне політичним трупом.
показати весь коментар
17.12.2024 16:50 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Дурень думкою багатіє.
показати весь коментар
17.12.2024 16:44 Відповісти
Незламно..
показати весь коментар
17.12.2024 16:45 Відповісти
Цьому недорозвиненому віслюку ніхто не захтів вписувати у суфльор, що взагалі то війна йде, тяжка, на фронті невистачає людей і управління війною із під нього взагалі відсутнє?
показати весь коментар
17.12.2024 16:59 Відповісти
Як красиво "стамбульські" договорняки загортають! Лохам подобається.
показати весь коментар
17.12.2024 16:47 Відповісти
Вова, в тебе головний кластер знаходиться в Україніі це ВСУ та ті хто їх підтримує, але ти його просрав, поставивши на свою самозакоханість наплювши на Конституцію. Від тебе тхне політичним трупом.
показати весь коментар
17.12.2024 16:50 Відповісти
Це з планів будуть кластери , чи навпаки?!...
... Нове словечко в тему зайшло - для слабо розвинених!...
Пустопорожня, потужна, незламна... балаканина!...
показати весь коментар
17.12.2024 16:51 Відповісти
А окуляри тримає, щоб думали, що розумний?
показати весь коментар
17.12.2024 16:57 Відповісти
МАВПА ТА ОКУЛЯРИ
"Зстарівшись, Мавпа слабувать очима стала; А від людей вона чувала, Що зло оце - ще не великії чорти: Варт Окуляри завести."
показати весь коментар
17.12.2024 17:07 Відповісти
Кластер наш незламно-потужний, що би ми робили без його планів?
показати весь коментар
17.12.2024 17:02 Відповісти
А шо заважало чи хто заважав це зробити у 2022 році? А у 2023 році? Нарешті у 2024 році? Яйця? Чи яйця по 17 гр. за штуку?
показати весь коментар
17.12.2024 17:03 Відповісти
Украина прагне избавится от тебя Нарко Дегенерата и твоей рЫговско фсбэшной Кодлы..
показати весь коментар
17.12.2024 17:05 Відповісти
Що там з "Другим Самітом Миру", з трьох пунктів, "Формулою миру", "Планом перемоги"?!!
Все?
Вже все злили в унітаз та забули?
Як і всі попередні "плани", "саміти", "формули", ...
показати весь коментар
17.12.2024 17:08 Відповісти
Тепер "кластер переговорів", чергове велике ні* Зеленського. Він як був дешевим актором сортирного серіалу, так ним і лишився
показати весь коментар
17.12.2024 17:17 Відповісти
Дурень, який нещодавно дізнався про значення слова кластер, тепер використовує Стефанишину, як клістер.
показати весь коментар
17.12.2024 17:17 Відповісти
Переговорні клістири...
показати весь коментар
17.12.2024 17:27 Відповісти
Буба растет над собой, вот узнал еще одно новое словцо.
показати весь коментар
17.12.2024 17:27 Відповісти
Кластер - відкрити, а пельку цьому недолугому - стулити!

Ну що ж, великий дякула, слова "незламно" та "потужно" ти вже спаплюжило. На черзі іноземні/запозичені "кластер", "трек" і т.п.?
показати весь коментар
17.12.2024 18:13 Відповісти