5232 відвідувача онлайн
1 963 9

За шахту "Центральна" в Торецьку йдуть важкі бої, говорити, що окупанти зайшли, зарано - ОТУ "Луганськ"

Бої за шахту в Торецьку

За шахту "Центральна" в Торецьку Донецької області йдуть важкі бої. Ситуація складна, оскільки ворог постійно тисне.

Про це в ефірі телемарафону розповіла речниця оперативно-тактичного угруповання військ "Луганськ" Анастасія Бобовнікова, інформує Цензор.НЕТ.

"За неї (шахту, - ред.) ведуться складні бої, оскільки шахта - це укріплення, це висота, терикони навколо неї . Зараз ми ведемо бої і не дамо ворогу захопити цю шахту. Так, їх дуже багато, противник тисне постійно і ситуація дуже складна. Проте говорити, що вони зайшли на шахту "Центральну" - зарано",- розповіла речниця.

Також Бобовнікова розповіла загалом про ситуацію на Торецькому напрямку, де тривають постійні штурми ворога.

Коментувати
Сортувати:
коли зайдуть - не скажуть! Бо запіздно.....
показати весь коментар
17.12.2024 21:33 Відповісти
Якшо вже заишли в Торецьк - то іх вибити - це ж скільки хлопців потрібно покласти
показати весь коментар
17.12.2024 21:39 Відповісти
За Авдос,Вуглик так само було, не можимо ще стверджувати ?
Для чого таке робити? козлорилі тільки з наших новин інфу отримують?
показати весь коментар
17.12.2024 21:53 Відповісти
з язика зняв...
показати весь коментар
17.12.2024 22:00 Відповісти
Який ще авдос!? Це кацапи вигадали так казати на Авдіївку.
показати весь коментар
18.12.2024 09:04 Відповісти
Значить вже точно зайшли.
показати весь коментар
17.12.2024 21:54 Відповісти
Там от Торецка уже мало что осталось. Я там жил напротив центральной больницы и учился в 9 школе. Это район восточной части Торецка, там уже почти ничего не осталось, сплошь руины
показати весь коментар
17.12.2024 22:09 Відповісти
Зе-логіка вічного шоу. Якщо вони не зайшли, то з ким ведуться важкі бої?
показати весь коментар
17.12.2024 22:26 Відповісти
@ Торецьк.
У центральній частині міста дроноводи ЗСУ завдали вогневого ураження по позиції противника в районі Т-подібного перехрестя провулка Ізюмського. По кадрах з дронів - російські війська зміщують удар і роблять спроби просунутися у напрямку шахти «Торецька» у північній частині міста.
Конфігурація фронту на уточненні через регулярні контрдії з боку Сил оборони України та динамічну ситуацію на низці ділянок.
Раніше повідомлялось, що у південній частині шахти «Центральна» російський штурмовий підрозділ зайняв дві споруди на околиці терикону. І що зіткнення тривають у районі вулиць Хімічна, Коксова, Хімічна, Світла, Дружби та Мирна.
показати весь коментар
17.12.2024 23:24 Відповісти