11607 відвідувачів онлайн
2 871 34

Уряд може посилити адміністративну відповідальність за порушення комендантської години, - Гончаренко

Кабмін хоче посилити відповідальність за порушення комендантської години

У п'ятницю, 20 грудня, Кабінет Міністрів погодив законопроєкт, який передбачає посилення адміністративної відповідальності за порушення комендантської години. 

Про це повідомив народний депутат "Європейської солідарності" Олексій Гончаренко, передає Цензор.НЕТ.

Так, документ передбачає запровадження окремої адміністративної відповідальності за:

  • порушення комендантської години: перебування у громадських місцях у заборонений час без перепусток (від 50 до 100 неоподаткованих мінімумів доходів громадян);
  • порушення правил евакуації: в'їзд або перебування у населених пунктах, де триває обов'язкова евакуація, без спеціальних дозволів (від 30 до 50 неоподаткованих мінімумів доходів громадян).

Які можуть бути виключення?

Водночас законопроєкт містить деякі виключення.

Зазначається, що штрафи не застосовуватимуть до людей, які йдуть до укриттів, надають медичну (домедичну) допомогу або супроводжують поранених тяжкохворих, здійснюють евакуації або рятують майно, а також в інших випадках загрози життю громадян.

Гончаренко додав, що це ще не остаточне рішення, оскільки урядовий законопроєкт має бути винесений на розгляд Верховної Ради.

Топ коментарі
+8
Щоб челядь і холопи не плутались під ногами у панів і їх сосок з перепустками.
показати весь коментар
20.12.2024 21:31 Відповісти
+6
Штрафи, штрафи, штрафи!
показати весь коментар
20.12.2024 21:24 Відповісти
+5
Ну как же, только в это время по улицам передвигаются диверсанты
показати весь коментар
20.12.2024 21:30 Відповісти

Завантаження...