9300 відвідувачів онлайн
8 010 16

Уряд встановив фіксовані ціни за електроенергію для будинків без опалення

встановлено фіксовані ціни за електроенергію для будинків без опалення

Учасників ринку енергетики зобовʼязали встановлювати пільгові зафіксовані ціни на електроенергію для побутових споживачів багатоквартирних будинків без теплопостачання або газифікації.

Про це повідомив у Telegram представник Кабміну при Верховній Раді Тарас Мельничук, інформує Цензор.НЕТ.

Зазначається, що пільгові ціни встановлять для побутових споживачів багатоквартирних будинків, які не мають централізованого або автономного опалення чи постачання газу.

"Передбачено встановлення за певних умов пільгових фіксованих цін на електричну енергію для побутових споживачів, які проживають в багатоквартирних будинках, не газифікованих природним газом і в яких відсутні або не функціонують системи централізованого теплопостачання або системи автономного теплопостачання, які використовують будь-які види енергоносіїв, крім електричної енергії", - заявив Мельничук.

Нагадаємо, що раніше глава Кабміну Денис Шмигаль запевнив, що до кінця опалювального сезону тарифи на газ, теплопостачання та електроенергію залишаться незмінними.

Топ коментарі
+5
Встановили пільгову ціну перш за все на палаци, вілли, коттеджі та інші хатиночки ясновельмож, які дійсно не підключені до централізованого опалення і гріються електрикою.
Багатоквартирі будинки, з яких ще не стрижуть за опалення, доставку газу, абонентську плату, повірку лічильників і тд - ще спробуй знайти.
показати весь коментар
21.12.2024 22:07 Відповісти
+4
Я знаю що дрова. Там ніякого фіксованого тарифу не буде бо усім похер на село.Люди виживають як можуть .Добре якщо одному вдасться напівлегально нарізати вкрасти дров та продати дешевше в селі.Але така можливість не завжди існує.Спалюється в грубках увсе-від зрізаної малини до сухих гіляк і зграбаного листя .Віз поганеньких дров -1000 грн. Їх ще порізати і порубати треба.
показати весь коментар
21.12.2024 23:11 Відповісти
+3
Комунізму!!!!!!
показати весь коментар
21.12.2024 21:27 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Комунізму!!!!!!
показати весь коментар
21.12.2024 21:27 Відповісти
А які саме ціни? Секрет?
показати весь коментар
21.12.2024 21:33 Відповісти
Учасників ринку енергетики зобовʼязали Джерело: https://censor.net/ua/n3526404
----------
Пограбування базарних, які вважали колись себе ринковими. А так їм і треба, таких лохів не тільки щипати як гусей треба, а й стрич як баранів)
показати весь коментар
21.12.2024 21:36 Відповісти
Якщо ВСЯ електроенергія виробляється ДЕРЖАВНИМИ АЕС - про якій ринок ви пишите?
Поясніть?
показати весь коментар
21.12.2024 21:41 Відповісти
а в селах де газу в хатах немає?
показати весь коментар
21.12.2024 21:47 Відповісти
Дрова
показати весь коментар
21.12.2024 22:00 Відповісти
Я знаю що дрова. Там ніякого фіксованого тарифу не буде бо усім похер на село.Люди виживають як можуть .Добре якщо одному вдасться напівлегально нарізати вкрасти дров та продати дешевше в селі.Але така можливість не завжди існує.Спалюється в грубках увсе-від зрізаної малини до сухих гіляк і зграбаного листя .Віз поганеньких дров -1000 грн. Їх ще порізати і порубати треба.
показати весь коментар
21.12.2024 23:11 Відповісти
А влада в селі є?
показати весь коментар
21.12.2024 23:45 Відповісти
Щоб офіційно купити дров ( в моєму конкретному випадку) потрібно їхати за 50 км з села і заплатити за дрова в 3 рази дорожче від озвученого вище .ХЗ чому так.
показати весь коментар
22.12.2024 11:38 Відповісти
Тоді стає питання. А наюха тоді тобі таке село?
показати весь коментар
22.12.2024 12:02 Відповісти
Мабуть не буде. Бо, якщо всі почнуть електрикою грітися, то технічної можливості доставити її не буде (обмеження потужності трансформаторів, ліній передач і т.п.)
показати весь коментар
22.12.2024 19:55 Відповісти
І по друге, в країнах Європи виключно газом ніхто не опалює. Це дуже дорого для них. А ми з голою дупою по селах смалемо виключно газом і вимагаємо низької ціни на нього.
показати весь коментар
21.12.2024 22:05 Відповісти
А у містах чим опалюють?
показати весь коментар
21.12.2024 22:22 Відповісти
Котельні використовують різне паливо. Вугілля, мазут ну і частково звичайно газ. Але не виключно газ.
показати весь коментар
21.12.2024 22:45 Відповісти
Неправда. В Німеччині опалення здійснюється або індивідуальними газовими котлами (в індивідуальних котеджах), або газовим котлом в багатоквартирному будинку. Централізованого опалення в тому виді, як це існує в Україні (котельня на кілька будинків) я ніколи там не бачив. Газові котли з накопичуючими резервуарами виявились економічнішими за електричні бойлери. В Лондоні в деяких квартирах малоквартирних будинків стоять або електричні, або газові бойлери.
показати весь коментар
21.12.2024 22:42 Відповісти
Встановили пільгову ціну перш за все на палаци, вілли, коттеджі та інші хатиночки ясновельмож, які дійсно не підключені до централізованого опалення і гріються електрикою.
Багатоквартирі будинки, з яких ще не стрижуть за опалення, доставку газу, абонентську плату, повірку лічильників і тд - ще спробуй знайти.
показати весь коментар
21.12.2024 22:07 Відповісти