4574 посетителя онлайн
8 010 16

Правительство установило фиксированные цены на электроэнергию для домов без отопления

встановлено фіксовані ціни за електроенергію для будинків без опалення

Участников рынка энергетики обязали устанавливать льготные зафиксированные цены на электроэнергию для бытовых потребителей многоквартирных домов без теплоснабжения или газификации.

Об этом сообщил в Telegram представитель Кабмина при Верховной Раде Тарас Мельничук, информирует Цензор.НЕТ.

Отмечается, что льготные цены установят для бытовых потребителей многоквартирных домов, которые не имеют централизованного или автономного отопления или поставки газа.

"Предусмотрено установление при определенных условиях льготных фиксированных цен на электрическую энергию для бытовых потребителей, проживающих в многоквартирных домах, не газифицированных природным газом и в которых отсутствуют или не функционируют системы централизованного теплоснабжения или системы автономного теплоснабжения, которые используют любые виды энергоносителей, кроме электрической энергии", - заявил Мельничук.

Напомним, что ранее глава Кабмина Денис Шмыгаль заверил, что до конца отопительного сезона тарифы на газ, теплоснабжение и электроэнергию останутся неизменными.

Топ комментарии
+5
Встановили пільгову ціну перш за все на палаци, вілли, коттеджі та інші хатиночки ясновельмож, які дійсно не підключені до централізованого опалення і гріються електрикою.
Багатоквартирі будинки, з яких ще не стрижуть за опалення, доставку газу, абонентську плату, повірку лічильників і тд - ще спробуй знайти.
показать весь комментарий
21.12.2024 22:07 Ответить
+4
Я знаю що дрова. Там ніякого фіксованого тарифу не буде бо усім похер на село.Люди виживають як можуть .Добре якщо одному вдасться напівлегально нарізати вкрасти дров та продати дешевше в селі.Але така можливість не завжди існує.Спалюється в грубках увсе-від зрізаної малини до сухих гіляк і зграбаного листя .Віз поганеньких дров -1000 грн. Їх ще порізати і порубати треба.
показать весь комментарий
21.12.2024 23:11 Ответить
+3
Комунізму!!!!!!
показать весь комментарий
21.12.2024 21:27 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Комунізму!!!!!!
показать весь комментарий
21.12.2024 21:27 Ответить
А які саме ціни? Секрет?
показать весь комментарий
21.12.2024 21:33 Ответить
Учасників ринку енергетики зобовʼязали Джерело: https://censor.net/ua/n3526404
----------
Пограбування базарних, які вважали колись себе ринковими. А так їм і треба, таких лохів не тільки щипати як гусей треба, а й стрич як баранів)
показать весь комментарий
21.12.2024 21:36 Ответить
Якщо ВСЯ електроенергія виробляється ДЕРЖАВНИМИ АЕС - про якій ринок ви пишите?
Поясніть?
показать весь комментарий
21.12.2024 21:41 Ответить
а в селах де газу в хатах немає?
показать весь комментарий
21.12.2024 21:47 Ответить
Дрова
показать весь комментарий
21.12.2024 22:00 Ответить
Я знаю що дрова. Там ніякого фіксованого тарифу не буде бо усім похер на село.Люди виживають як можуть .Добре якщо одному вдасться напівлегально нарізати вкрасти дров та продати дешевше в селі.Але така можливість не завжди існує.Спалюється в грубках увсе-від зрізаної малини до сухих гіляк і зграбаного листя .Віз поганеньких дров -1000 грн. Їх ще порізати і порубати треба.
показать весь комментарий
21.12.2024 23:11 Ответить
А влада в селі є?
показать весь комментарий
21.12.2024 23:45 Ответить
Щоб офіційно купити дров ( в моєму конкретному випадку) потрібно їхати за 50 км з села і заплатити за дрова в 3 рази дорожче від озвученого вище .ХЗ чому так.
показать весь комментарий
22.12.2024 11:38 Ответить
Тоді стає питання. А наюха тоді тобі таке село?
показать весь комментарий
22.12.2024 12:02 Ответить
Мабуть не буде. Бо, якщо всі почнуть електрикою грітися, то технічної можливості доставити її не буде (обмеження потужності трансформаторів, ліній передач і т.п.)
показать весь комментарий
22.12.2024 19:55 Ответить
І по друге, в країнах Європи виключно газом ніхто не опалює. Це дуже дорого для них. А ми з голою дупою по селах смалемо виключно газом і вимагаємо низької ціни на нього.
показать весь комментарий
21.12.2024 22:05 Ответить
А у містах чим опалюють?
показать весь комментарий
21.12.2024 22:22 Ответить
Котельні використовують різне паливо. Вугілля, мазут ну і частково звичайно газ. Але не виключно газ.
показать весь комментарий
21.12.2024 22:45 Ответить
Неправда. В Німеччині опалення здійснюється або індивідуальними газовими котлами (в індивідуальних котеджах), або газовим котлом в багатоквартирному будинку. Централізованого опалення в тому виді, як це існує в Україні (котельня на кілька будинків) я ніколи там не бачив. Газові котли з накопичуючими резервуарами виявились економічнішими за електричні бойлери. В Лондоні в деяких квартирах малоквартирних будинків стоять або електричні, або газові бойлери.
показать весь комментарий
21.12.2024 22:42 Ответить
Встановили пільгову ціну перш за все на палаци, вілли, коттеджі та інші хатиночки ясновельмож, які дійсно не підключені до централізованого опалення і гріються електрикою.
Багатоквартирі будинки, з яких ще не стрижуть за опалення, доставку газу, абонентську плату, повірку лічильників і тд - ще спробуй знайти.
показать весь комментарий
21.12.2024 22:07 Ответить