10791 відвідувач онлайн
1 098 15

Є сотні напрямків відносин, у яких нам потрібен реальний, конкретний, відчутний результат, - Зеленський про пріоритети роботи дипломатів

Володимир Зеленський

Президент України Володимир Зеленський привітав працівників і працівниць української дипломатії з професійним днем і назвав основні пріоритети й орієнтири роботи дипломатії в наступному році.

Про це глава держави повідомив у телеграм-каналі, інформує Цензор.НЕТ.

"У світі є сотні напрямків відносин, у яких для України потрібен реальний, конкретний, відчутний результат. І саме це - робота наших дипломатів. Бути в усіх потрібних кабінетах, бути в медіа, бути у спілкуванні з усіма потрібними для України людьми й бути зрозумілими - так, щоб Україна мала необхідне.

Дякую всім тим, хто працює саме так - хто працює не просто на втому в кінці робочого дня чи на вдячність безпосереднього керівника, не з 9-ї до 18-ї години, а на результат для України", - наголошує Зеленський.

Він також наголосив, що бути послом України, бути українським дипломатом - це бути людиною, яка може відповісти абсолютно конкретно на питання, що саме було ними зроблено для наближення миру, для захисту інтересів України й українців.

Раніше Цензор.НЕТ інформував, що Зеленський звільнив постпреда при ООН Кислицю та послів України у низці країн.

Топ коментарі
+8
Поназначав сексологинь та експоокурорів і про якийсь результат патякає
показати весь коментар
22.12.2024 13:51 Відповісти
+5
Три роки ти дупу чухав
показати весь коментар
22.12.2024 13:52 Відповісти
+4
зелена дипломатія. квартал червоних ліхтарів.
показати весь коментар
22.12.2024 14:03 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Поназначав сексологинь та експоокурорів і про якийсь результат патякає
показати весь коментар
22.12.2024 13:51 Відповісти
Три роки ти дупу чухав
показати весь коментар
22.12.2024 13:52 Відповісти
зелена дипломатія. квартал червоних ліхтарів.
показати весь коментар
22.12.2024 14:03 Відповісти
Потужний!
показати весь коментар
22.12.2024 14:07 Відповісти
Бути в усіх потрібних кабінетах, бути в медіа, бути у спілкуванні з усіма потрібними для України людьми й бути зрозумілими - так, щоб Україна мала необхідне. З 2019."зе" понаставляв і понапризнчував тих людей,котрі спілкуються з потрібними людьми ,лише для того,щоб Україна не мала потрібного і в достатній кількості...
показати весь коментар
22.12.2024 14:12 Відповісти
Ви й справді вважаєте, що хрипата нікчема когось призначає? Та воно тільки хрестик ставить у тому місці, де йому начальник покаже. Та зачитує з монітора суфлера слова і фрази, вміст і значення яких воно не розуміє.
показати весь коментар
22.12.2024 20:11 Відповісти
коли на сотнях апрямків поставлені агрохламідії, умєрови, шмиргалі, смітаніни-результати будуть тільки для хйла.
показати весь коментар
22.12.2024 14:16 Відповісти
Є сотні напрямків відносин, у яких нам потрібен реальний, конкретний, відчутний результат...
Це він на ось це натякає:
"Україна, як актриса у німецькому фільмі для дорослих. Готова прийняти у будь-якій кількості з будь-якого боку"???
показати весь коментар
22.12.2024 14:32 Відповісти
Це диверсія (жанглює псевдопослами), гірша за зняття генералів і самого Залужного.
показати весь коментар
22.12.2024 14:32 Відповісти
"...нам потрібен реальний, конкретний, відчутний результат..."

Хочеться знати - кому це "нам" ? Судячи з судомних рухів зелених паскуд - коли Зеленський каже НАМ - то це зовсім не про Україну.
показати весь коментар
22.12.2024 14:36 Відповісти
"Он также подчеркнул, что быть послом Украины, быть украинским дипломатом - это быть человеком, который может ответить абсолютно конкретно на вопрос, что именно было ими сделано для приближения мира, для защиты интересов Украины и украинцев."

Вот себе и задай такой вопрос, зеленвя шмаркля!!!
показати весь коментар
22.12.2024 14:41 Відповісти
"Все мне улыбаются, но никто не даёт... ."
показати весь коментар
22.12.2024 14:51 Відповісти
Реальних , професійних дипломатів звільнив як прийшов до влади , а зараз хоче результат .
показати весь коментар
22.12.2024 17:38 Відповісти
Особливо ... потужний прорив був у Болгарії. Бо НАДпотужну шмару закинули ... на прорив. Весь час він намагається зіграти роль розумника, а виходить насправді повний БОВДУР та ще й ідіот. Бо не треба лізти туди, де ти НІ БЕЛЬМЕСА.
показати весь коментар
22.12.2024 18:17 Відповісти
Після 5 років керування він каже що є СОТНІ напрямків...
Що ти і твоя "дрімтім" робили ці 5 років ?
Тоді хоч не признавайся в своїй бездіяльності.
показати весь коментар
22.12.2024 21:53 Відповісти