10796 відвідувачів онлайн
1 829 36

Папа Римський Франциск закликав до "різдвяного перемир’я" в усьому світі, згадавши про Україну, яка потерпає від обстрілів РФ

Папа Римський закликав до різдвяного припинення вогню

У неділю, 22 грудня, у своїй молитві напередодні Різдва Папа Римський Франциск закликав до припинення вогню у всіх зонах бойових дій. Згадав, зокрема, і про Україну, яка потерпає від агресії РФ.

Про це повідомляє  Vatican News, інформує Цензор.НЕТ.

"Стражденна Україна і далі потерпає від обстрілів міст, які іноді пошкоджують школи, лікарні, храми. Нехай же замовкне зброя і залунає різдвяна коляда! Молімося, щоб на Різдво припинився вогонь на всіх воєнних фронтах, у Святій Землі, в Україні, на всьому Близькому Сході та в усьому світі",- заявив понтифік.

Він також згадав про Сектор Гази, нагадавши про дітей, які гинуть від куль, про бомбардування шкіл і лікарень.

Нагадаємо, що минулої неділі, 15 грудня, Папа Римський Франциск назвав українців та росіян "двоюрідними братами" й закликав порозумітися.

Топ коментарі
+11
Але хто її обстрілює, не сказав, підарас старий!
показати весь коментар
22.12.2024 17:47
+11
Папа, иди поколядуй под Покровск. Придурок
показати весь коментар
22.12.2024 17:56
+10
римський папа був разом із будапештською мамою?
показати весь коментар
22.12.2024 17:46
Коментувати
Сортувати:
римський папа був разом із будапештською мамою?
показати весь коментар
22.12.2024 17:46 Відповісти
там ще третя була з словачини
показати весь коментар
22.12.2024 22:08 Відповісти
Але хто її обстрілює, не сказав, підарас старий!
показати весь коментар
22.12.2024 17:47 Відповісти
Додам - цей старий підор згадав дітей Гази і про кулі але не згадав чиї то кулі і чиї то діти .
показати весь коментар
22.12.2024 17:55 Відповісти
ну, в такому, близькому до маразму, віці, та ше й з таким "правильним політичним" вихованням він вже давно навчився слизьким карасиком поміж словами плавунцяти... Ніби і сказав, і не сказав. Позорище для Ордену. До речі, я католик.
показати весь коментар
22.12.2024 18:58 Відповісти
в нього претензії тільки до зброї :

Нехай же замовкне зброя і залунає різдвяна коляда!

з "ватника" переставляємо літеру "н" в кінець слова і отримуємо "ватикан"
показати весь коментар
22.12.2024 18:49 Відповісти
Недолугий невіглас.
показати весь коментар
22.12.2024 17:52 Відповісти
Папа, иди поколядуй под Покровск. Придурок
показати весь коментар
22.12.2024 17:56 Відповісти
пахан ставрiческiй
показати весь коментар
22.12.2024 17:56 Відповісти
"поділитися" територіями не пропонував?
показати весь коментар
22.12.2024 17:58 Відповісти
Франциск не буде святим. Він нічого не зробив для святості. Він навіть нічим не пожертвував для своєї святості. Хоча для цього люди жертвували життям.
показати весь коментар
22.12.2024 18:01 Відповісти
Хай спочатку дадуть вільний доступ до бібліотек Вати кану усім бажаючим, а потім поговоримо
показати весь коментар
22.12.2024 18:05 Відповісти
Може тобі ще й ключі від банку Ватікану ,де гроші Путіна лежать.
показати весь коментар
22.12.2024 18:13 Відповісти
Можна просто гроші. Ключі нехай собі на шию повісить та стрибне в Тибр.
показати весь коментар
22.12.2024 18:37 Відповісти
Не потоне. Вгадайте, чому. До речі, я католик. Не жартую.
показати весь коментар
22.12.2024 19:00 Відповісти
Єпанутий кіт Леопольд...
показати весь коментар
22.12.2024 18:06 Відповісти
Ага! Під час "перемир'я" війська Ватикану будуть лінію розмежування контролювати!
показати весь коментар
22.12.2024 18:11 Відповісти
Римський поц.
показати весь коментар
22.12.2024 18:11 Відповісти
....,, которые иногда повреждают школы, больницы, храмы,,... Браво папашка, такого лицемерия давно вслух не было! Ушёл бы по болезни---ведь знает что давно дешёвка сам. Дальше только наматывает , что не отмоет. Война всегда много ускоряет и ставит на места то, что долго не там стояло. Или было не тем как думали и верили.
показати весь коментар
22.12.2024 18:15 Відповісти
Франциск закликав до "різдвяного перемир'я" Джерело: https://censor.net/ua/n3526484
А це коли 25 грудня чи 7 січня?
показати весь коментар
22.12.2024 18:16 Відповісти
А сколько у папы дивизий?
показати весь коментар
22.12.2024 18:20 Відповісти
ВАТНИЙ ВАТНИЙ ДІД МОРОЗ (ВАТІКАНСЬКИЙ)
показати весь коментар
22.12.2024 18:23 Відповісти
иногда?
Ну и упырь...🧟‍♂️
показати весь коментар
22.12.2024 18:29 Відповісти
Чого цей й*панутий чорт не закликав ***** вивести з України війська? Ба, згадав якесь недолуге "перемир'я", цей римський піп явно обкурився.
показати весь коментар
22.12.2024 18:29 Відповісти
Нынешний Папа, оказался совсем не Римским, а больше рашистским, поскольку, он своими заявлениями и восхвалениями кремлёвского упыря, давно уже дискредитировал своё звание, так что, пусть эти призывы направляет в быдлостан, а нормальные люди слушать его не будут.
показати весь коментар
22.12.2024 18:32 Відповісти
головна голубятня миру раз в рік відчиняє свої двері.
показати весь коментар
22.12.2024 18:43 Відповісти
Хто є хто, або як кажуть британці "who is who" чи хто є ху ... пригожін з папою чи не брати?
показати весь коментар
22.12.2024 20:55 Відповісти
Кто бы объяснил этому поцу, что у нас рождество в разное время с рашастаном...
показати весь коментар
22.12.2024 19:00 Відповісти
Почитал комменты... Сильно, потужно, в стиле зеледента. А 73% не хотят в зеркало на себя посмотреть? Или зеркало тольео для того, чтобы макияж нанести или волосы из ноздрей повыдергивать?
показати весь коментар
22.12.2024 19:15 Відповісти
А "чиїм" Різдвом Папа пропонує керуваться? Ми припинимо бойові дії з 25 грудня, а кацапи воюватимуть до 7 січня?
показати весь коментар
22.12.2024 19:16 Відповісти
якщо слуга в рясі ні разу не назвав рашистського злочинця "вбивцею українського народу " і "окупантом України".якщо цей слуга в рясі ні разу ,за три роки не призвав рашистського вбивцю українського народу і окупанта української землі вивести своїх вбивць з України.то віне слуга Бога на замлі , а слуга - касир грошей рашистського злочинця і вбивці .котрий з банку Ватікану фінансує війну в Україні...
показати весь коментар
22.12.2024 19:21 Відповісти
Закликав Україну, яка потерпає від обстрілів Кацапії, проста пєрєстать стрєлять.
показати весь коментар
22.12.2024 22:02 Відповісти
За все хорошее против всего плохого. Все забудем и обнимемся ага..