4746 відвідувачів онлайн
1 163 21

Орбан та Папа Римський обговорили "сприяння миру" в Україні

Орбан зустрівся з Папою Римським у Ватикані 4 грудня

У середу, 4 грудня, Папа Римський Франциск зустрівся у Ватикані з прем'єр-міністром Угорщини Віктором Орбаном. Вони обговорили перспективи миру в Україні.

Про це повідомляє пресслужба Ватикану та пише АР, передає Цензор.НЕТ.

"Діалог був зосереджений насамперед на війні в Україні, беручи до уваги гуманітарні наслідки війни та зусилля, спрямовані на сприяння миру", - йдеться у повідомленні.

Після розмови з Папою Римським Орбан опублікував у соцмережі Х фото, додавши до нього підпис: "Я відвідав Святішого Отця, тому що ми повинні скористатися шансом для миру".

Серед інших тем розмови угорського премʼєра та Папи – головування Угорщини в Раді Європейського Союзу, "центральна роль сім'ї в суспільстві та захист молодих поколінь".

Як нагадує АР, під час свого візиту до Угорщини минулого року Папа Римський зустрічався з українськими біженцями.

Сам Орбан неодноразово закликав до припинення вогню учасників українсько-російської війни, при цьому відмовляючись постачати Україні зброю і погрожуючи накласти вето на санкції ЄС проти Росії.

Топ коментарі
+7
Два *************, нічого доброго від них чекати не варто.
показати весь коментар
04.12.2024 18:42
+6
novayagazeta.eu

Глава РПЦ взял новую высоту в конструировании своей религии войны. Он призвал не бояться ядерного Апокалипсиса и благодарить - не Бога, а ученых! - за «фантастическое оружие "Орешник"».

Удивительно, как годы совместной службы делают людей похожими друг на друга! Патриарх Кирилл (Гундяев) - выходец из того же ведомства, что и Путин, - буквально сиял от счастья, рассказывая чиновникам и архиереям, которые собрались 28 ноября на XXVI Всемирный русский народный собор (ВРНС) в храме Христа Спасителя, о том, что Россию практически спасло новое чудо-оружие.

показати весь коментар
04.12.2024 18:45
+5
Красавчики !
Два ИУДЫ!
показати весь коментар
04.12.2024 18:45
Коментувати
Сортувати:
Два *************, нічого доброго від них чекати не варто.
показати весь коментар
04.12.2024 18:42 Відповісти
Папаня!
Ти б ще обговорив перспективи миру з сантехніком Коляном!
показати весь коментар
04.12.2024 18:43 Відповісти
Папа 1 І папа два, дружна пуйловська сімья.
показати весь коментар
04.12.2024 18:43 Відповісти
Алекс та Юстас.
показати весь коментар
04.12.2024 18:43 Відповісти
Красавчики !
Два ИУДЫ!
показати весь коментар
04.12.2024 18:45 Відповісти
novayagazeta.eu

Глава РПЦ взял новую высоту в конструировании своей религии войны. Он призвал не бояться ядерного Апокалипсиса и благодарить - не Бога, а ученых! - за «фантастическое оружие "Орешник"».

Удивительно, как годы совместной службы делают людей похожими друг на друга! Патриарх Кирилл (Гундяев) - выходец из того же ведомства, что и Путин, - буквально сиял от счастья, рассказывая чиновникам и архиереям, которые собрались 28 ноября на XXVI Всемирный русский народный собор (ВРНС) в храме Христа Спасителя, о том, что Россию практически спасло новое чудо-оружие.

показати весь коментар
04.12.2024 18:45 Відповісти
шевеляться змії навкруг України
показати весь коментар
04.12.2024 18:46 Відповісти
Два підора зострілися обговорити як Україну злити.
показати весь коментар
04.12.2024 18:48 Відповісти
Орбан це турист жебрак, іноді вимагач, але все таки частіше тирист жебрак.
показати весь коментар
04.12.2024 18:48 Відповісти
А Фіцу чого не взяли?
показати весь коментар
04.12.2024 18:49 Відповісти
Две подстилки пуйла и оба за деньги топят за мамону
показати весь коментар
04.12.2024 18:55 Відповісти
На фоні папи римського, навіть ісламісти більші християни, аніж цей чортяка.
показати весь коментар
04.12.2024 18:55 Відповісти
Пасажири кацапського "кара'***" вам сказано йдить нах.
показати весь коментар
04.12.2024 18:58 Відповісти
"слуги рашистського антихриста" у Ватікані, обговорюють "мирні ініціативи рашистського кровожерливого вбивці українського народу"
показати весь коментар
04.12.2024 19:21 Відповісти
Зустрілися якось два чорта .
показати весь коментар
04.12.2024 19:24 Відповісти
Ханти-мансійський шаманіст зустрівся з аргентинським католиком і вирішували долю
православних українців.
показати весь коментар
04.12.2024 19:29 Відповісти
ЯКИЙ ДИМ З ДУПИ ВИХОДИВ??
показати весь коментар
04.12.2024 20:11 Відповісти
Руского мира.
показати весь коментар
04.12.2024 20:38 Відповісти
Небо голубое... Два брата Бори Моисеева.
показати весь коментар
04.12.2024 22:01 Відповісти
обое рябое