У застосунку "Армія+" запустили нову програму лояльності "Плюси" для військових, - Умєров

Міністерство оборони України запустило нову національну програму підтримки військовослужбовців "Плюси" у мобільному застосунку "Армія+".
Про це повідомив міністр оборони Рустем Умєров, інформує Цензор.НЕТ.
Зазначається, що це програма, яка на основі співпраці із бізнесом, надаватиме нашим захисникам низку преференцій у повсякденному житті, зокрема відкриває доступ до низки товарів та послуг зі знижкою.
Що це означає?
- 500 000 користувачів Армії+ вже мають доступ до спеціальних пропозицій на товари та послуги.
- "Укрзалізниця" – спеціальний резерв квитків для військових.
- "Укрнафта" – знижки на пальне та 30% на меню АЗК.
Хто може скористатися програмою зараз?
- Військовослужбовці ЗСУ, НГУ та ДССТУ.
Згодом доступ буде відкрито для всіх Сил оборони України, додав Умєров.
Після цього, зауважив міністр оборони, до програми "Плюси" приєднуватимуться інші національні бізнеси, а воїни отримуватимуть все більше привілеїв — від знижок на послуги до пріоритетного доступу до культурних заходів.
Долучитися до програми можна за цією формою.