9971 відвідувач онлайн
1 352 8

У застосунку "Армія+" запустили нову програму лояльності "Плюси" для військових, - Умєров

Міноборони запустило програму Плюси в Арімя+

Міністерство оборони України запустило нову національну програму підтримки військовослужбовців "Плюси" у мобільному застосунку "Армія+".

Про це повідомив міністр оборони Рустем Умєров, інформує Цензор.НЕТ.

Зазначається, що це програма, яка на основі співпраці із бізнесом, надаватиме нашим захисникам низку преференцій у повсякденному житті, зокрема відкриває доступ до низки товарів та послуг зі знижкою.

Що це означає?

  • 500 000 користувачів Армії+ вже мають доступ до спеціальних пропозицій на товари та послуги.
  • "Укрзалізниця" – спеціальний резерв квитків для військових.
  • "Укрнафта" – знижки на пальне та 30% на меню АЗК.

Хто може скористатися програмою зараз?

  • Військовослужбовці ЗСУ, НГУ та ДССТУ.

Згодом доступ буде відкрито для всіх Сил оборони України, додав Умєров. 

Після цього, зауважив міністр оборони, до програми "Плюси" приєднуватимуться інші національні бізнеси, а воїни отримуватимуть все більше привілеїв — від знижок на послуги до пріоритетного доступу до культурних заходів.

Долучитися до програми можна за цією формою.

Завантаження...