10195 відвідувачів онлайн
657 16

Зеленський поговорив із Вселенським Патріархом Варфоломієм: Робимо все, щоб 2025 став роком справедливого миру

Зеленський провів розмову із Вселенським Патріархом Варфоломієм

Президент Володимир Зеленський у переддень Різдва провів телефонну розмову із Вселенським Патріархом Варфоломієм.

Про це глава держави повідомив у Telegram, передає Цензор.НЕТ.

"Подякував Його Всесвятості за духовну підтримку України та молитви за український народ і привітав Патріарха з прийдешніми святами – Різдвом і Новим роком. Україна робить усе, щоб 2025 рік зміг стати для нашої держави та всього світу роком справедливого й тривалого миру", - йдеться в повідомленні.

Зеленський наголосив, що Україна цінує кроки Патріархату для зміцнення підтримки України серед світової релігійної спільноти та зусилля щодо здобуття нашою державою духовної незалежності.

"Вдячний Патріархові Варфоломію за побажання українському народові сили, сміливості й Божого благословення, а також за привітання з Різдвом Христовим", - підсумував президент.

Зеленський провів розмову із Вселенським Патріархом Варфоломієм

Топ коментарі
+10
А про ''термос'' нічого не розповів?
показати весь коментар
24.12.2024 16:36 Відповісти
+4
Фсьо? Перемоги не буде?
показати весь коментар
24.12.2024 16:35 Відповісти
+4
Варфоломій на капітуляції України не наполягає.
А з ****** і Гундяєм він не спілкується.
показати весь коментар
24.12.2024 16:41 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Фсьо? Перемоги не буде?
показати весь коментар
24.12.2024 16:35 Відповісти
буде. Зеля записав черговий відосик для святвечора.
показати весь коментар
24.12.2024 17:09 Відповісти
А про ''термос'' нічого не розповів?
показати весь коментар
24.12.2024 16:36 Відповісти
він прозрів...
та став порохоботом
показати весь коментар
24.12.2024 16:41 Відповісти
Вусата Маліна його на паркані повісить?
показати весь коментар
24.12.2024 17:35 Відповісти
Це ж яким потрібно бути лицеміром!!!!!!🤑
показати весь коментар
24.12.2024 16:39 Відповісти
Головне - одержати овації сьогодні, а завтра можна і сраку показати, чи латекс вдягнути, якщо це, звісно відповідатиме умовам монетизації
показати весь коментар
24.12.2024 17:30 Відповісти
справедливий мир - це перемога України!

а далі з рф卐..
як колись було з гітлеровською Німеччиною..
показати весь коментар
24.12.2024 16:39 Відповісти
Варфоломій на капітуляції України не наполягає.
А з ****** і Гундяєм він не спілкується.
показати весь коментар
24.12.2024 16:41 Відповісти
Фарисейство вічно живе!!!
показати весь коментар
24.12.2024 16:42 Відповісти
папа римський був ? чи тільки будапештська мама була поряд...?
показати весь коментар
24.12.2024 16:45 Відповісти
показати весь коментар
24.12.2024 16:46 Відповісти
ЗЕлідор тепер примазується до Армії, Мови, Віри, які раніше поливав лайном та висміював в дусі москальського пропагандона. У цієї курви нічого святого, перевзується, перефарбується, продаст а потім перепродаст і знов перефарбується... От покидька наобирали вівці безмозглі...
показати весь коментар
24.12.2024 16:51 Відповісти
Мерзотник. Як же він швидко перевзувається ! "На кордони 1991 року .. " спустив з дЄрмаком в унітаз після "рехворми залужного ЗСУ". Потім мирні угоди та гарантії безпеки пішли за тим же курсом. Сьогодні він вже забажав "справедливого миру". Що завтра ? Спробую здогадатись. Так, ось "... а ВладьмірВладьміровіч не такий і поганий, ... мужик!"
показати весь коментар
24.12.2024 16:58 Відповісти
Лицемірний, продажний злодюжний брехливий мерзотник.
показати весь коментар
24.12.2024 17:12 Відповісти
Це лише мала частина його "чеснот"