4151 відвідувач онлайн
5 894 28

В Україні зареєстровано професійний стандарт "Інспектор з військового обліку": у Генштабі розповіли, чим займатиметься цей фахівець

Генштаб про інспектора з військового обліку

Національне агентство кваліфікацій зареєстровало професійний стандарт "Інспектор з військового обліку". Цим документом керуватимуться усі підприємства України, де планують взяти на роботу фахівця на таку посаду.

Про це розповів головний спеціаліст відділу Центрального управління військової освіти і науки ГШ ЗС України полковник Олексій Дудка у коментарі для АрміяInform, повідомляє Цензор.НЕТ.

Він зазначив, що відповідно до чинного законодавства, на кожному підприємстві має вестись військовий облік. В Україні більше мільйона підприємств, і як зазначає Дудка, поки немає фахівців, які достеменно знають, що робити на цій посаді.

"Цей стандарт, як документ, відтепер буде маяком, на який можна орієнтуватися: що має робити людина на такій посаді в усіх підприємствах України, де ведеться військовий облік. А ведеться він тепер всюди",- розповів представник Генштабу.

Інспектор з військового обліку

Дудка наголосив, що професійний стандарт "Інспектор з військового обліку", який було зареєстровано 19 грудня, є документом національного масштабу:

"Тепер будь-яка компанія, яка планує взяти до себе на роботу фахівця - інспектора з військового обліку - ознайомившись з цим, знатиме, яку людину потрібно винайняти, щоб у них з військовим обліком було все гаразд, щоб у них не було штрафів. Тому що держава досить серйозно взялась за це питання", - розповів Дудка.

Він додав, що до повномасштабного вторгнення на військовий облік не звертали такої уваги, як зараз.

"Зараз, коли на порядку денному є питання мобілізації, питання наявності особового складу, держава серйозно почала задумуватись над цим, а справжніх фахівців з цього питання немає. Згаданий стандарт впорядковує ці питання, як для роботодавців, які винаймають цих спеціалістів, так і для звичайних громадян, військовозобов’язаних, які працюють на всіх підприємствах нашої країни", - розповів представник Генштабу.

За його словами, фахівець, який займатиме вищезгадану посаду зможе розказати, як треба виконувати закони України в частині виконання свого військового обов’язку, як не потрапити на штрафи від ТЦК та СП.

Окрім цього, цей стандарт є путівником для всіх людей, які станом на зараз знають занадто мало для того, щоб остаточно зняти мобілізаційні питання в нашій державі.

"Перше, що мають зробити підприємства, які ознайомляться з цим стандартом - направити свого спеціаліста на навчання. Зараз біля двох десятків навчальних закладів проводять курси підвищення кваліфікації, де в тій чи іншій мірі навчають цій науці. І після проходження таких курсів фахівець від підприємства відповідатиме цьому стандарту", - підсумував Дудка.

Топ коментарі
+15
Еще одно корыто.
показати весь коментар
24.12.2024 21:47 Відповісти
+14
О ще одна посада для бізнесу...
показати весь коментар
24.12.2024 21:48 Відповісти
+14
це та сама ЗЕлена "бізнес-няня", смотрящій, який буде збирати чорну готівку з кожного підприємства, як відкуп за те, щоб не забрали фахівців на яких тримається підприємство. Насправді це узаконене рабство, де чиновниками ЗЕлідора призначатиметься такий собі "інспєктор", а насправді представник верховного рабовласника з ОПи. Хочеш далі працювати? Плати. Не хочеш платити, лишишся без ключових фахівців. Це буде узаконений рекет під прикриттям війни, щоб зрубити ще декілька ярдів з мудрова наріда, який досі терпить всю цю антинародну ******* погань.
показати весь коментар
24.12.2024 22:11 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Еще одно корыто.
показати весь коментар
24.12.2024 21:47 Відповісти
О ще одна посада для бізнесу...
показати весь коментар
24.12.2024 21:48 Відповісти
це та сама ЗЕлена "бізнес-няня", смотрящій, який буде збирати чорну готівку з кожного підприємства, як відкуп за те, щоб не забрали фахівців на яких тримається підприємство. Насправді це узаконене рабство, де чиновниками ЗЕлідора призначатиметься такий собі "інспєктор", а насправді представник верховного рабовласника з ОПи. Хочеш далі працювати? Плати. Не хочеш платити, лишишся без ключових фахівців. Це буде узаконений рекет під прикриттям війни, щоб зрубити ще декілька ярдів з мудрова наріда, який досі терпить всю цю антинародну ******* погань.
показати весь коментар
24.12.2024 22:11 Відповісти
Добро пожаловать в ссср! Пусть олды расскажут про "первый отдел" советского времени.
показати весь коментар
24.12.2024 21:57 Відповісти
А сексоти будуть ?
показати весь коментар
24.12.2024 22:16 Відповісти
Роздивиться... А, вибачте, спочатку треба зняти рожево-Зелені окуляри телемарафону.
показати весь коментар
24.12.2024 22:31 Відповісти
Ага, будут оперу докладывать что в ночную, в инструменталке опять бухали
показати весь коментар
24.12.2024 22:40 Відповісти
Ну я олд. А шо случилось? А.....
Так вы про военно-учётный стол? Ну да, на каждом большом предприятии рядом с отделом кадров было окошко. В него при получении "бегунка" два раза обращались. При устройстве и увольнении. Это шоб ноги в военкомат не бить. В шарагах народ сам в военкоматы топал.
Первый отдел - это несколько иное, и к СА никакого отношения не имел. Простой народ о нем и не знал
показати весь коментар
24.12.2024 22:38 Відповісти
Правильное уточнение.
Вот только, зе-политика очень быстро переведет инспектора военного учета к функциям цербера первого отдела.
Я уж не говорю о том, что данный инспектор и коммерческая фирма просто несовместимые понятия. В коммерческом обществе нет призыва, есть центры набора (рекрутинга).
Зеленые, вы либо крестик капитализма снимите, либо трусы социализма наденьте.
показати весь коментар
24.12.2024 22:45 Відповісти
Буш (старший) с крестом капитализма провел блестящую военную операцию в Панаме.
А вот Никсон, в социалистических трусах в Вьетнаме возился. Может уровень разный?
Алиев на 1,5 месяца карабахской операции и мобилизацию проводил, и границу за закрывал. Алиев социалист?
показати весь коментар
24.12.2024 23:09 Відповісти
не порівнюйте повноцінну війну у джунглях з нальотом "дельти" у панамі
показати весь коментар
25.12.2024 02:19 Відповісти
Как только началась полноценная война в джунглях. Да еще Советы как прокси выступили. Так пришлось объявлять мобилизацию. И неухилянты в Канаду и Мексику потянулись. А так, да. Хорошая, контрактная армия.
показати весь коментар
25.12.2024 03:37 Відповісти
то вони дурість зробили
могли найманців наймати за гроші тисічами
показати весь коментар
25.12.2024 04:48 Відповісти
пішли ви...
показати весь коментар
24.12.2024 21:58 Відповісти
Наглядач від д'єрмака
показати весь коментар
24.12.2024 22:06 Відповісти
поки немає фахівців, які достеменно знають, що робити на цій посаді

Що робить? Здавать своъх колег у ТЦК
показати весь коментар
24.12.2024 22:12 Відповісти
Совок повертається, ще тільки парторгів не вистачає... Зебільна мерзота за п'ять років перетворила нас на совкове стадо, ось так по приколу...
показати весь коментар
24.12.2024 22:35 Відповісти
Вообще я бы для Kord D сделал бы исключение. Пусть сам в ТЦК пи.....дует.
Военный стол вместо работника сам военный билет в вонкомат таскать будет. А особо одаренные сами очереди в 6 кабинет выстраивают.
показати весь коментар
24.12.2024 22:56 Відповісти
Клован...
показати весь коментар
27.12.2024 07:49 Відповісти
А професійний стандарт,,інспектор з обліку корупціонерів" більше би користі приніс .
показати весь коментар
24.12.2024 22:38 Відповісти
А що за стандартом має робити професійний бусифікатор ?
показати весь коментар
24.12.2024 22:56 Відповісти
Бусифицировать? Нет?
показати весь коментар
24.12.2024 22:58 Відповісти
В цій країні чиновників більше ніж робітників.
показати весь коментар
24.12.2024 23:17 Відповісти
Рабство у дії....
показати весь коментар
24.12.2024 23:31 Відповісти
Чим більше "дубів" у генштабу- тим міцніше наша оборона
показати весь коментар
25.12.2024 10:04 Відповісти
Відкрийте кордони і робіть що хочете телепні.
показати весь коментар
25.12.2024 11:42 Відповісти
Для жінок кордони відкриті.
показати весь коментар
25.12.2024 13:42 Відповісти
Прикольно, а чому для жінок так а для чоловіків ні ? У нас наче рівноправна країна ? А депутати це хто жінки чи чоловіки ? Чи все залежить від кількості грошей які вкрав ?
показати весь коментар
25.12.2024 16:43 Відповісти