9416 відвідувачів онлайн
3 063 59

45% українців вважають, що перемога Трампа наближує завершення бойових дій, - опитування КМІС. ІНФОГРАФІКА

Опитування українців про мирний план Трампа

Майже половина громадян України вважає, що обрання Дональда Трампа президентом США наближує мир для нашої країни. Водночас тільки 23% з них вірять, що мирна угода з Росією за таких умов буде справедливою.

Про це свідчать результати соціологічного опитування, проведеного Київським міжнародним інститутом соціології, повідомляє Цензор.НЕТ.

Що означає перемога Трампа для України

Так, майже 45% громадян України вважають, що перемога Трампа наближує мир. Утім, з них вважають, що мир стає значно ближчим - 15%, а решта 30% говорять, що мир стає лише трохи ближчим.

Про те, що мир, навпаки, стає більш віддаленим, говорять 14% (про значне віддалення – 5%, про деяке – 9%). Решта 40% або вважають, що нічого не зміниться, або не змогли визначитися зі своєю думкою.

Вплив перемоги Трампа на можливість досягнення миру у війні РФ проти України

Загалом можна бачити тренд до стриманості в оцінках, хоч з певним легким оптимізмом.

Вплив перемоги Трампа на можливість досягнення миру у війні РФ проти України

Чи може Україна розраховувати на справедливий мир

Соціологи наголошують, що наближення миру не означає, що він може бути справедливим для України.

Меншість українців мають категоричні погляди з цього питання.

Так, лише 7% переконані, що мир може бути повністю справедливий для України. І лише 11% мають думку, що мир буде повністю несправедливий для України. Більшість же українців перебувають між цими крайніми думками й питання більше в пропорції – чи буде більше виконання вимог України, чи, навпаки, більше виконання вимог Росії.

Загалом же 23% українців вважають, що при каденції Трампа у США мир буде переважно або повністю справедливим для України. Вважають, що буде переважно чи повністю несправедливим – 31%.

Ще 29% вважають, що буде і виконання вимог України, і поступки Росії й важко сказати, чого саме буде більше. Решта 18% не змогли визначитися із своєю думкою.

Мирний план Трампа щодо України: скільки українців вірять
Мирний план Трампа щодо України: скільки українців вірять

Топ коментарі
+16
А що робить дрібне, гнусаве зелене лайно??? Знову засерає видосиками ефір?, готується до виборів. Ублюдок. Гавнокомандувач. Щоб ти здохло із усіма твоїми родичами і нащадками. Ублюдок!
показати весь коментар
27.12.2024 11:20 Відповісти
+14
..... гадання на кавовій гущі!
показати весь коментар
27.12.2024 11:16 Відповісти
+10
Дебілів вже менше ніж 73%, але все одно критично...
показати весь коментар
27.12.2024 11:27 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
..... гадання на кавовій гущі!
показати весь коментар
27.12.2024 11:16 Відповісти
100 процентів хз що там в голові рудого паяца відбувається, " воно" непередбачене.
показати весь коментар
27.12.2024 11:20 Відповісти
а хіба все тільки від рудого залежить? ху йло ж напередодні, а потім і його підху йловник коняка сказали, на яких умовах вони будуть говорити з америкосами. і ті умови для Західного світу та й для Рудого є неприйнятними. отже, сподівань на переговори про припинення вогню чи заморозку війни не варто плекати. І чим раніше Рудий із своєю командою збагне, то тим краще. єдина відповідь на ті умови ху йла про манатки НАТО на кордони 97-го року - це прискорення темпів і збільшення обсягів надання Україні зброї, а також відправка коаліції військ для колективної боротьби проти ху йла, ина і навіть китайських комуняк (якщо ті полізуть напряму).
показати весь коментар
27.12.2024 11:28 Відповісти
"Воно" стоють поруч з Трампом, на цьому фото.
показати весь коментар
27.12.2024 11:29 Відповісти
Я сьогодні ходила до гадалки.. Йо..

Байден хмара, Трамп буря.
показати весь коментар
27.12.2024 11:20 Відповісти
Лікуйтесь, будь ласка.
показати весь коментар
27.12.2024 11:35 Відповісти
Да вже занапастила себе, може лікар підкаже ліки.. Міжнародний свєтіло. Гарного дня. Вам не має до руки об таких бруднитись..Геополітик. Не дякуйте, пацієнт вже помер.
показати весь коментар
27.12.2024 11:40 Відповісти
До священника сходiть покайтесь, бо ходити до гадалок та знахарiв це е ГРIX!
показати весь коментар
27.12.2024 15:15 Відповісти
показати весь коментар
27.12.2024 16:17 Відповісти
Ну українці ніяк не могли вплинути на вибори в США. То очікували користь від Гаріс, а тепер залишається тільки Трамп...
показати весь коментар
27.12.2024 11:36 Відповісти
Повлияли к сожалению. Украинцы в унисон с рашистами продвикает антивоук истерию. Это помогает лояльным к РФ правым популистам по всему миру набирать голоса на выборах.
Мне самому многое не нравится в воук, но хватает мозгов правильно расставить приоритеты и не лить воду на мельницу врага.
показати весь коментар
27.12.2024 12:30 Відповісти
А що робить дрібне, гнусаве зелене лайно??? Знову засерає видосиками ефір?, готується до виборів. Ублюдок. Гавнокомандувач. Щоб ти здохло із усіма твоїми родичами і нащадками. Ублюдок!
показати весь коментар
27.12.2024 11:20 Відповісти
Майже половина громадян України вважає, що обрання Дональда Трампа президентом США наближує мир для нашої країни. Так "трамплін" закінчив війну(згідно його обіцянок" ) ще не сівши в крісло президента,і куйло вивів всі свої війска ,через те,що "трамплін" обіцяв "настріляти" по кремлівських куполах???
показати весь коментар
27.12.2024 11:21 Відповісти
У Трампа нема жодних важелів впливу на косорилію. Все що можна було зробити вже задіяно.
Єдина на кого він може надавити, припинивши допомогу, це Україна...
показати весь коментар
27.12.2024 11:34 Відповісти
Головна проблема навіть не в Трампі ,а в міжнародному злочинцю терористу путіні ,саме ліквідація цієї рашиської паскуди може зупинити цю криваву війну варварської орди.
показати весь коментар
27.12.2024 11:21 Відповісти
Опитання сфальсифіковано! Їх 73%! Вони нікуди не ділися, трампакс, віслюк - какая разніца!
показати весь коментар
27.12.2024 11:21 Відповісти
Вони думають, що Трамп прокидається з думками,тільки про нас і засинає з ними.
показати весь коментар
27.12.2024 11:23 Відповісти
Це якраз ті 45% які думають здриснути з України. До речі ось вам і статистика хто на наступних виборах проголосує за ригоаналів які будуть обіцяти мир
показати весь коментар
27.12.2024 11:26 Відповісти
Ригівоняльний "мир" закінчився кривавою різаниною. Невже ідіоти наступлять на ті самі граблі знову?
показати весь коментар
27.12.2024 12:03 Відповісти
Кондратюк колись сказав, що символ українців не вишиванка, а граблі. Таки він має рацію, нажаль...
показати весь коментар
27.12.2024 14:40 Відповісти
Ідіоти на те і ідіоти, щоб топтатися на граблях
показати весь коментар
27.12.2024 16:20 Відповісти
В кацапів він вселяє надії. Он як ху-йло воспряло...
показати весь коментар
27.12.2024 11:28 Відповісти
показати весь коментар
27.12.2024 11:48 Відповісти
Главная причина недостаточной помощи от Байдена, это антиукраинская и изоляционистская пропаганда МАГА. Если бы МАГА не использовали эту тему как таран против демократов, то США как обычно влили бы в эту войну больше триллиона долларов. Как они это делали раньше и скорей всего будут делать в будущем. РФ использовала окно возможностей которое появилось благодаря идеологии МАГА и слабости демократов.
показати весь коментар
27.12.2024 12:52 Відповісти
Всі чекають цього і навіть більше за все це солдати з окопів. Як у вчорашній статті WP "As Ukraine marks Christmas, exhausted soldiers wonder if Trump can end the war" "Ukrainian soldiers said they'd welcome a reprieve but were skeptical one was coming soon" Якщо цього не станется в найближчому майбутньому і тем більше з небажання української політичної сторони-тоді буде лихо.
показати весь коментар
27.12.2024 11:27 Відповісти
Дебілів вже менше ніж 73%, але все одно критично...
показати весь коментар
27.12.2024 11:27 Відповісти
Товариство з обмеженою відповідальністю КМІС роз'яснює недолугим українцям які в них мають буть наміри стосовно війни з московією
показати весь коментар
27.12.2024 11:27 Відповісти
Я сподіваюсь, що це маніпуляція з опитуванням, а не реальна соціологія
показати весь коментар
27.12.2024 16:30 Відповісти
Популіст, звиздів аби що, аби тільки пролізти у президенти
показати весь коментар
27.12.2024 11:29 Відповісти
45% - це ті, що вірили в травневий шашлик в 2022 році, в 2000 баксів для вчителів і в те, що все в Україні вкрав Порошенко !?
показати весь коментар
27.12.2024 11:30 Відповісти
Я не вірю, що є настільки багато ідіотів, що бачать у Трампі друга України, але виходить якась частка таких існує, навіть якщо сфальшовану статистику розділити на 10, у частини з них запоморочення розуму, яке після 20 січня швидко мине, у частини - ні, але принаймні побачимо, наскільки виліковний трампізму головного мозоку
показати весь коментар
27.12.2024 11:31 Відповісти
насправді, ідіотів ще більше, інакше у нас був би інший президент, більш притомний
показати весь коментар
27.12.2024 11:36 Відповісти
Справа навіть не в самому Трампі. А в тому, що хтось «наблизить мир» (це взагалі шкідливий вислів!). Оце розчаровує - ЯК люди мислять.
показати весь коментар
27.12.2024 16:28 Відповісти
Коли пишуть шо якийсь відсоток вкраїнчиків щось вважають, особливо після 19 року - то це просто звичайна дупа - вже навважали, мудрили.
показати весь коментар
27.12.2024 11:33 Відповісти
а у пуйла вони спитали?
показати весь коментар
27.12.2024 11:34 Відповісти
Якось не дуже
показати весь коментар
27.12.2024 11:34 Відповісти
Трамп наїбав всіхяк і ЗЭ
показати весь коментар
27.12.2024 11:34 Відповісти
45%, а не 73%? бо ******** нікуди не ділись.
показати весь коментар
27.12.2024 11:39 Відповісти
Трудно сказать, как назвать тех, кто верит в то, что Трамп что-то может сделать полезное , наивные или идиоты, скорее всего, наивные идиоты.
показати весь коментар
27.12.2024 11:41 Відповісти
Трамп, Великий Дональде, врятуй!
показати весь коментар
27.12.2024 11:41 Відповісти
В бюджеті США на 25 рік нема ні однієї статті допомоги Україні...ні воєнної ні економічної.
показати весь коментар
27.12.2024 11:48 Відповісти
Який сенс у таких опитуваннях? От шоб шо? Трампу глибоко начхати, що собі вважають 45% українців.
показати весь коментар
27.12.2024 11:51 Відповісти
Кінець року, треба освоювати виділені гроші.
показати весь коментар
27.12.2024 12:07 Відповісти
Теж варіант.
показати весь коментар
27.12.2024 18:07 Відповісти
Скільки в країні тупоголових. Жесть.
показати весь коментар
27.12.2024 11:59 Відповісти
Що вирішує і кому цікава думка тих, хто про Трампа знає лише його прізвище?
показати весь коментар
27.12.2024 12:04 Відповісти
Вони правильно думають програш у війні, це також її завершення...
Пуйло отримає те ще хоче, повбиває українців і на тому війна завершиться...
Якось так...
показати весь коментар
27.12.2024 12:09 Відповісти
Ну, якщо тим 45% пофіг, як закінчиться війна...

Не погано було б ще дати "задіяність" цих терпіл у війні.

У 2019 ррці найбільше "усталі ат вайни" ті, хто до неї взагалі ніяким боком.
показати весь коментар
27.12.2024 12:27 Відповісти
Ніякий трамп , ні навіть сам Господь Всевишній , окриком чи грюканням кулаком об стіл і тупанням ногами - війну не зупинять . Навіть 10 трампів і три Господа не зупинять . Зупинить її тільки параліч кацапської економіки . Коли це станеться - в наступному році як прогнозують , чи пізніше , це вже хз , бо вся реальна статистика на кацапії повністю закрита . А те що вони мелють по своєму ящику то - для лохів .
От якраз це трампу по силам . Лише б вистачило волі ,, хоча в цьому я дуже сумніваюсь . Трамп далеко не Рональд Рейган .
показати весь коментар
27.12.2024 12:29 Відповісти
Заморозка і вибори. Трамп, врятуй Україну від геноциду.
показати весь коментар
27.12.2024 12:41 Відповісти
Мир за любу ціну🤬
показати весь коментар
27.12.2024 12:43 Відповісти
Меня бесит само выражение "Справедливий мир" Вообще-то понятие "справедливости" у каждого свое. Главный вопрос заключается в том, сколько процентов украинцев на сегодняшний день хотят заморозить войну в ситуации которая есть сейчас, без всяких оговорок,бравадных политических лозунгов грядущей "перемоги" и замечаний. П.с. Лично мое скромное мнение, Трамп с Путиным могут договориться о заморозке войны по "корейскому сценарию", а Украину уже поставят перед фактом выполнения этой договоренности между ними. Президент Зеленский однозначно будет сопротивлятся этому решению до последнего - во-первых, он не понимает как выдать "заморозку" за перемогу самому украинскому народу, ну и во-вторых, любая заморозка означает открытие границ и президентские так и парламентские выборы.
показати весь коментар
27.12.2024 12:44 Відповісти
Трамп вже отримав пропозицію від РФ, щоб закінчити війну в 25 році, питання лише чи він погодиться на таку пропозицію. На такий "корейский сценарий"...
https://censor.net/ua/news/3521003/********************************************************************