7943 відвідувача онлайн
2 382 28

Україна повністю підготувалася до другого Саміту миру, узгоджено спільні позиції, - МЗС

Другий Саміт миру: МЗС України розповіло про підготовку

Україна підготувала все необхідне для проведення другого Саміту миру.

Про це розповів очільник МЗС України Георгій Тихий, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на РБК-Україна.

"Ви самі бачите, що зараз відбуваються історичні, тектонічні процеси, і нова адміністрація (в США, - ред.) приходить, і в європейських країнах. Формула миру залишається основою бачення справедливого завершення війни, це незмінно", - зазначив Тихий, відповідаючи на питання про те, чи продемонструє Київ мирний план до проведення другого Саміту миру.

Речник МЗС зауважив, що Україна провела всі тематичні конференції, які узгодили спільні позиції, потрібні до другого Саміту миру.

Україна зараз, можна сказати, в сильній дипломатичній позиції, оскільки все підготовлено, але звісно, щоб саміт цей відбувся і він був результативним - треба підготовка. Терміни, які озвучувались, були орієнтовними", - пояснив він.

Тихий додав, що Київ прагне реалізувати все якомога швидше, але потрібні результати, а не "подія заради події", тому робота триває.

Топ коментарі
+15
Вони не виправні... Ну реально це вже навіть не смішно і не цікаво.
показати весь коментар
27.12.2024 14:10 Відповісти
+9
"окуітельних історій услишать не хотіте?"
показати весь коментар
27.12.2024 14:10 Відповісти
+8
Зелечмошники готові до відпуски і тусняку
показати весь коментар
27.12.2024 14:20 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
"окуітельних історій услишать не хотіте?"
показати весь коментар
27.12.2024 14:10 Відповісти
"ви самі бачите історичні тектоничні процеси" ?

"узгоджено позиції" - з ким узгоджено ? "кто на ком стоял?" як казав проф. Преображенський

пАттужні самміти ЗЄльоного кращі за пОтужну фортифікацію
показати весь коментар
27.12.2024 14:44 Відповісти
Вони не виправні... Ну реально це вже навіть не смішно і не цікаво.
показати весь коментар
27.12.2024 14:10 Відповісти
при владі 🤡 🤡 🤡 з дешевими барвистими трюками
показати весь коментар
27.12.2024 14:46 Відповісти
Носяться із тим симулятором самітом як із писаною торбою....
показати весь коментар
27.12.2024 14:18 Відповісти
"...с чувством глубокого само удовлєтворения" як казав дорогий Лєонід Ілліч
показати весь коментар
27.12.2024 14:48 Відповісти
Якщо будуть ті ж самі нездійсненно мрійні тези та пункти плану-то можно і не проводити. Буде банальна розтрата бюджетних грошей. Хоча з другого боку на "це ж було вже" приїде куда як менше країн але зе буде що пару тижнів вещати з шмарафону як потужну перемогу демократичного світу
показати весь коментар
27.12.2024 14:20 Відповісти
Зелечмошники готові до відпуски і тусняку
показати весь коментар
27.12.2024 14:20 Відповісти
це ті готові, хто не встиг виїхати - всі інші уже "тусуються" і їм пофіг на все...
показати весь коментар
27.12.2024 14:26 Відповісти
І знов саміт жиру від утирків ЗЕ та дЕ.
ПРАЦЮВАТИ ТРЕБА НА КРАЇНУ А НЕ НА ВЛАСНИЙ ПІАР ТА КІШЕНЮ, ГНИДИ.
показати весь коментар
27.12.2024 14:26 Відповісти
Тихий додав, що Київ прагне реалізувати все якомога швидше, але потрібні результати, а не "подія заради події", Все чим займається "зевлада" з 2019 це не реальні справи на благо України і її народу, а "подіями заради подій" за котрими ,як за ширмою, приховується пограбуваня України і українців...
показати весь коментар
27.12.2024 14:26 Відповісти
Кацапи вже на кордоні з Дніпропетровщиною, форсують Лніпро біля Херсона, а ЗЕдЄрьмак все намагається в очко пуйлу зазирнуть. Ну не потрібен ти йому, і Зеля теж. Роздуті ніщо, Zero!
показати весь коментар
27.12.2024 14:34 Відповісти
а будут все наши, как на Рождество?
Зеленський разом із рабинами України запалив ханукальні свічки. ВIДЕО Джерело: https://censor.net/ua/v3527059
показати весь коментар
27.12.2024 14:37 Відповісти
Там десь в шухляді "план перемоги",пилом ще не припав?
показати весь коментар
27.12.2024 14:39 Відповісти
Готові, гроші розпиляли, фотографів заказали, будуть нові фотки з дЄрьмаком у центрі
показати весь коментар
27.12.2024 14:42 Відповісти
🤣🤣🤣🤡🤡🤡
показати весь коментар
27.12.2024 14:53 Відповісти
Це буде гігават гігапук у калюжу.
показати весь коментар
27.12.2024 15:01 Відповісти
З Ханукою українці!
показати весь коментар
27.12.2024 15:03 Відповісти
Квартал вийшов на міжнародний рівень.
Номера про повію Україну будуть?
показати весь коментар
27.12.2024 15:04 Відповісти
Про це розповів очільник МЗС України Георгій Тихий. Сибіга всьо?
показати весь коментар
27.12.2024 15:21 Відповісти
Та може Сибіга прізвище поміняв...
показати весь коментар
27.12.2024 15:35 Відповісти
Ці саміти нах. нікому не потрібні. Це "відбування номера" для зелених мерзотників з Банкової з метою пролонгування свого перебування біля влади і угроблення країни та Армії та ДОрозкрадання що ще залишилося.
показати весь коментар
27.12.2024 15:25 Відповісти
Текст йому ШІ писав?
показати весь коментар
27.12.2024 15:36 Відповісти
Ні, мабуть Сі
показати весь коментар
27.12.2024 15:47 Відповісти
Нагайте повний список продуктивних результатiв першого.

1.... ?????
показати весь коментар
27.12.2024 15:47 Відповісти
Представники Того і Екваторіальної Ґвінеї вперше в житті пожерли фондю.

Сподобалося!
показати весь коментар
27.12.2024 15:50 Відповісти
шо ви блд мелете? Яка ска сильна позиція, який нахй саміт миру? Взагалі ********?
показати весь коментар
27.12.2024 15:55 Відповісти
"Україна провела всі тематичні конференції".... Патужно