7544 відвідувача онлайн
190 022 167

Нардеп Вацак, який купив під час війни елітний Rolls-Royce Spectre, просить у соцмережі скинутися на авто для фронту. ФОТО

Геннадій Вацак

Нардеп Геннадій Вацак, який за даними журналістського розслідування "УП" придбав під час війни елітний Rolls-Royce Spectre, у соцмережах просить скинутись на авто для військових.

На це звернув увагу журналіст Антон Павлушко, інформує Цензор.НЕТ.

Він згадує репортаж "УП" від Михайла Ткача про черговий батальйон - цього разу Батальйон Rolls-Royce Spectre про покупців новітнього електрокара під час війни.

"Вже 13 таких машин зареєстровано на якихось українців. Декілька депутатів, ясна річ серед них є регіонали, якась підставна шваль і ще хз хто. Тут тобі і представники олд мані з 90-х та їх наступники. Хтось просто реєструється в Україні і вештається по Європі, хтось реально паркується на газонах ледь не в спальних районах. Звичайно ж частина з них вештається по Монако - це їм як пороблено. Поліз до одного зі згаданих депутатів - він просить скинутись на авто для військових. ДіЯгноз...", - зауважує журналіст.

Як повідомлялося, за даними ЗМІ, українці під час війни придбали 13 елітних Rolls-Royce Spectre. Серед покупців нардеп Вацак.

вацак збирає гроші на авто

Вацак авто скрін

Топ коментарі
+57
Хтось бачив, щоб подоляцькі боти розганяли зраду, коли пропаРашкінський Вацак відкриває черговий магазин з маргариновими продуктами, але починається шабаш відьом у ЗМІ і ТГ, коли відкривається "Рошен"...
показати весь коментар
28.12.2024 12:22 Відповісти
+42
Та ні, це типовий український політикум.
показати весь коментар
28.12.2024 12:21 Відповісти
+36
Це вже дно - чи тільки квіточки?
показати весь коментар
28.12.2024 12:18 Відповісти

Завантаження...