6443 відвідувача онлайн
189 508 167

Нардеп Вацак, який купив під час війни елітний Rolls-Royce Spectre, просить у соцмережі скинутися на авто для фронту. ФОТО

Геннадій Вацак

Нардеп Геннадій Вацак, який за даними журналістського розслідування "УП" придбав під час війни елітний Rolls-Royce Spectre, у соцмережах просить скинутись на авто для військових.

На це звернув увагу журналіст Антон Павлушко, інформує Цензор.НЕТ.

Він згадує репортаж "УП" від Михайла Ткача про черговий батальйон - цього разу Батальйон Rolls-Royce Spectre про покупців новітнього електрокара під час війни.

"Вже 13 таких машин зареєстровано на якихось українців. Декілька депутатів, ясна річ серед них є регіонали, якась підставна шваль і ще хз хто. Тут тобі і представники олд мані з 90-х та їх наступники. Хтось просто реєструється в Україні і вештається по Європі, хтось реально паркується на газонах ледь не в спальних районах. Звичайно ж частина з них вештається по Монако - це їм як пороблено. Поліз до одного зі згаданих депутатів - він просить скинутись на авто для військових. ДіЯгноз...", - зауважує журналіст.

Як повідомлялося, за даними ЗМІ, українці під час війни придбали 13 елітних Rolls-Royce Spectre. Серед покупців нардеп Вацак.

вацак збирає гроші на авто

Вацак авто скрін

Топ коментарі
+57
Хтось бачив, щоб подоляцькі боти розганяли зраду, коли пропаРашкінський Вацак відкриває черговий магазин з маргариновими продуктами, але починається шабаш відьом у ЗМІ і ТГ, коли відкривається "Рошен"...
показати весь коментар
28.12.2024 12:22
+42
Та ні, це типовий український політикум.
показати весь коментар
28.12.2024 12:21
+36
Це вже дно - чи тільки квіточки?
показати весь коментар
28.12.2024 12:18
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
В ФБ його сторінка відкрита поки! Накидайте цьому покидьку "добрих" слів...
показати весь коментар
28.12.2024 12:44 Відповісти
Порошенко якось причетний до бюджетних грошей? По вашому парламентська опозиція при Єрмаку-Зеленському має якійсь доступ до бюджетних коштів?
показати весь коментар
28.12.2024 12:53 Відповісти
Winston Churchill Знову пісня - всі вони однакові! Так під загальний галас трішки гімнеца підкинути на Пороха!
показати весь коментар
28.12.2024 13:06 Відповісти
Лікуйся.
показати весь коментар
28.12.2024 13:08 Відповісти
Аби шось пі...уть..?!
Ці слугі перевершили всіх папєрєдніков разом узятих...!
показати весь коментар
28.12.2024 13:14 Відповісти
Не перебільшуйте, колего . Пригадайте одного Шапкокрада з його свитою. Тоді було рівно те саме: дурень сидів на дурневі та дурнем поганяв.
показати весь коментар
29.12.2024 15:21 Відповісти
При зекові,він і свита.А це кому не лінь.Депутати трактористи,фермери,тамада з освітою 7кл.для держави приймають закони.
Володя втілив в справжність мрії ще одного Володі,,президентом може бути і кухарка"
показати весь коментар
29.12.2024 21:22 Відповісти
Чи не могли б Ви, добродію, сформулювати свої думки таким чином, щоб хтось окрім Вас міг їх осягнути?
показати весь коментар
30.12.2024 02:41 Відповісти
Я, наприклад, осягнув. Якщо у Вас не виходить, то... співчуваю.
показати весь коментар
30.12.2024 06:22 Відповісти
Коли в людини каша в голові, вона не вміє зрозуміло висловитись. Як у вас у голові то саме, то й не дивно, що то-во ви осягнули. Тому ваші співчуття мені коло самої дупи.
показати весь коментар
30.12.2024 19:01 Відповісти
Недавно цей ZE чорт натравив поліцаїв на ПЦУ і повірте,якби не дай Боже рашисти захопили Україну він би власноруч вішав б патріотів лиш би зберегти свої статки та залишитись при владі...
показати весь коментар
28.12.2024 12:47 Відповісти
Цинізм найвищої категорії
показати весь коментар
28.12.2024 12:49 Відповісти
Та це не він збирає, це він репостом "допоміг"...
Тобто воно не кинуло грошей на "банку" щоби закрити збір, а "допомогло" репостом
показати весь коментар
28.12.2024 12:49 Відповісти
Десятки, якщо не сотні, небідних українців від початку нападу пітьми 24.02.2022 закупляють автомобілі, дрони й інше устаткування/спорядження для ЗСУ за власні кошти. І про це знають лише одиниці людей з командування підрозділів й можливо хтось з рідні.
А цей вацак - бидло скоробагатське, яке через свою жадібність і пихату марнославність не бачить далі свого носа.
показати весь коментар
28.12.2024 13:04 Відповісти
Ви так про Вацака не пишіть, а то прийдуть ще "кращі" часи, і згадають Вам це.
Це Україна, територія не обмежених можливостей й бажань.
Тут можна все!!!
УРА!
показати весь коментар
28.12.2024 13:38 Відповісти

Закушувати не пробувало?
Спробуй!
показати весь коментар
29.12.2024 15:23 Відповісти
І усе це кришує недолідор який притягнув одних лише риг і фсбешників до влади
показати весь коментар
28.12.2024 13:11 Відповісти
Цинізм та нахабство цього депутата- бариги вражає...і це ж " слуга наріду" ...
Монозбрід пробиває чергове дно...
показати весь коментар
28.12.2024 13:12 Відповісти
Не перестаю дивуватись українцям. Так же як не перестаю дивуватись владі і законам яка в час війни це допускає. Особливо закон який звільняє від оподаткування дорогі електромобілі, і це коли в Україні не хватає грошей і електроенергії щоб лампочку включити не то що електромобілі заправляти. Зато євробляхери які купили стареньку машину щоб було на чому пересуватись у нас прирівнюються до Гітлера.
показати весь коментар
28.12.2024 13:13 Відповісти
показати весь коментар
28.12.2024 13:30 Відповісти
Купив Rolls-Royce, встановив кулемет і в Крим, на передову.
Щоб русню жаба вдавила.
Ось на чому славетні ЗСУ воюють
Жодна армія світу таких бронеRolls-Royce не має
показати весь коментар
28.12.2024 13:35 Відповісти
показати весь коментар
28.12.2024 13:41 Відповісти
Щодня повідомляють про отримані Україною халявні мільярди. А країна навіть не може купити обмундирування військовим?
показати весь коментар
28.12.2024 13:55 Відповісти
щоб тобі така халява падала на голову щодня, зебіл вумериканський.
показати весь коментар
28.12.2024 14:09 Відповісти
Це той Вацак сини якого спокійно виїхали з України на "Бентлі" та "Ламборгіні".
показати весь коментар
28.12.2024 13:36 Відповісти
І чиї сини не виiхали? У Верховній Раді, чиї сини воюють? Усі - «патріоти», а їхні діти - за кордоном.
показати весь коментар
29.12.2024 06:46 Відповісти
Нехай свою віддає або продає, а гроші передасть на фронт
показати весь коментар
28.12.2024 14:02 Відповісти
Мразота! Мало йому одного елітного авто, треба ще для тещі! ****, йди на передову, де наші хлопці вже третій рік поспіль, ціною свого життя стримують кацапорилих, щоб ти, та тобі подобне гівно, могло собі позволити купити собі елітне авто. Віддай його хлопцям!
показати весь коментар
28.12.2024 14:13 Відповісти
копійки не дам
показати весь коментар
28.12.2024 14:37 Відповісти
Напевно вирішив зимову резину поставити на ролс...
показати весь коментар
28.12.2024 14:40 Відповісти
і після цього ви хочите щоб він платив робітникам зарплату 22 тис.
показати весь коментар
28.12.2024 14:40 Відповісти
та нам похрін, якщо робітники згодні працювати за 22 тис, чи за 11 тис, чи за 7, це їх проблеми.
показати весь коментар
28.12.2024 14:48 Відповісти
показати весь коментар
28.12.2024 15:32 Відповісти
Щоб мати смак, тактовність, емпатію до інших, потрібне виховання, це як з породистими собаками, іноді потрібні сотні років, що б створилася династія. Тоді можна очікувати народжування видатних митців, вчених, воєначальників, щедрих меценатів. Що ви хочете від нашого посткомуняцького плебсу, що можна зліпити з кізяка? Командири в армії погані, так в нас армія рабочє-крестьянська, інтелігенція в першому поколінні, Президент в нас хто, ви забули? Люди, попустіться, не свариться, маємо те що маємо...
показати весь коментар
28.12.2024 14:43 Відповісти
Шо тут сказати... У нього закінчилась епоха бідності. Хіба не за це голосували?
показати весь коментар
28.12.2024 15:03 Відповісти
хто такого вибрав в депутати? за те,що продає людям продукти хімпромисловості під виглядом тортиків й удостоїли, дегенерати тільки можуть їсти це гівно і коримити ним своїх дітей, дегенерати й обрали, їх у нас багато, виявляється
показати весь коментар
28.12.2024 15:21 Відповісти
Сідай у ройс і на нуль гайда...
показати весь коментар
28.12.2024 15:36 Відповісти
Типове Зе-Хволонтьорство.
показати весь коментар
28.12.2024 16:05 Відповісти
це явне порушення субординації. Взагалі то депутати депутатської групи "Майбах" повинні купувати "майбахи", а не "ролс-ройси".
показати весь коментар
28.12.2024 16:05 Відповісти
Рідко мейже ніколи не коментую, але цього разу можу дати корисну пораду цукор шкодить Вашому здровю та викликає залежність !!! Некупуйте у цього пройдисвіта його продукцію (для тих хто не знає торгівельна мережа "вАЦАК"), все дуже посто голосуємо своїм гаманцем. Особисто я, як "солодкоман" зі стажем голосую своїм гаманцем за Рошен або АВК.
показати весь коментар
28.12.2024 16:10 Відповісти
Це ж портрет підарастичної влади з потрійною мораллю.
показати весь коментар
28.12.2024 16:58 Відповісти
давайте скинемось на кіллера для вацяки а ролс-ройс на аукціон а гроші на зсу і всім буде щастя
показати весь коментар
28.12.2024 17:31 Відповісти
ну не підарасіна??
показати весь коментар
28.12.2024 17:52 Відповісти
на угорській мові vacak означає гімно....
показати весь коментар
28.12.2024 17:53 Відповісти
Киньте цього підора у вулик
показати весь коментар
28.12.2024 18:27 Відповісти
Втомилися від брехні української влади.
Ні мої друзі, ні родина вже не допомагають війську. Тільки одному солдату - мені.... В допомозі війську сенсу не бачу.....
показати весь коментар
28.12.2024 18:53 Відповісти
З ханукою вас 73% ******** від потужних вацаків.Ку
показати весь коментар
28.12.2024 19:10 Відповісти
За что боролись, на то и напоролись!
Бачили очі, що купували?
Їжте та повилазьте...
показати весь коментар
28.12.2024 19:24 Відповісти
Ні. ера в цій країні від часів діда Шевченка не змінилось, хоч колодки з ший познімали, вони ж з голови не знімаються віками-поколіннями.
показати весь коментар
28.12.2024 19:55 Відповісти
Щоб він тортів обжерся і здох від діабету!
показати весь коментар
28.12.2024 22:04 Відповісти
🤯
показати весь коментар
28.12.2024 22:25 Відповісти
Чергове доморощене бидло.
показати весь коментар
29.12.2024 00:08 Відповісти
Донатив, і далі хочу, але жулік на жуліку сидить на тій темі..як вийти з ситуації?..
показати весь коментар
29.12.2024 00:22 Відповісти
Донатити через перевірені фонди, н.п. "Повернись Живим", якому вже 10 років
показати весь коментар
29.12.2024 10:45 Відповісти
Я би йому на одиночну камеру років на 10-15відсідки скинувся б
показати весь коментар
29.12.2024 09:47 Відповісти
Отакі чорти керують країною
показати весь коментар
29.12.2024 10:44 Відповісти
Мені 74 роки, я важко хворий інвалід війни, учасник ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, син мій на фронті... Я віддав сину на фронт та його побратимам свою автомашину "Ниву", і яка вже два роки їх виручає на передовій... У моїй родині загинули хлопці, одному із них посмертно присвоєно звання Героя України... І ця мерзота Вацак, повідомляє, що він задонатив на ЗСУ більше ста тисяч гривень? Я вимагаю від влади провести розслідування по всіх випадках придбання дорогих елітних автомашин громадянами України... Як під час війни, ці люди "шикують" на смертях наших людей... Чому сервісні центри МВС України реєструють дорогі авто і не повідомляють про ці факти відповідні органи, які зобов'язані боротися з корупцією та незаконним збагаченням, що роблять митники і прикордонники по запобіганню таких випадків? Мені сюжет з елітними авто надіслали мої друзі - німці і французи....Як ви думаєте, якої вони думки про таке становище в Україні!?
показати весь коментар
29.12.2024 11:34 Відповісти
Купуйте більше прострочених тортів і гнилих тістечок з пальмової олії. І обісріться. Про ціну цього лайна, 73% мовчать....Жеріть, суки!
показати весь коментар
29.12.2024 12:15 Відповісти
Це, часом, не той самий Вацак, котрий виготовляє у промислових масштабах солодощі з хімікалій?
показати весь коментар
29.12.2024 15:18 Відповісти
НАРОД !.Какие могут быть вопросы к
этому мудаку ? Диагноз всем предельно ясен даже без медицинских светил
Проблемка в другом :
✓ как и чем лечить многомиллионную массу долбодятлов которые из года в год избирают всем на голову подобный биоматериал ?!
показати весь коментар
30.12.2024 00:59 Відповісти
Зе-Гондон. Зате скільки гімна на Пороха вилили в свій час. А ще, постійно стоїть перед очима виступ кварталу, де вовік бігав по сцені, кривляючись, дупою наперед, маючи на увазі Україну, зі словами: "в кого б ще попросити". Вбив би падлюку.
показати весь коментар
30.12.2024 06:35 Відповісти
Сторінка 2 з 2