8278 відвідувачів онлайн
10 418 27

Віддав наказ розстрілювати цивільних: поліція встановила вбивцю "жінки з червоним манікюром" у Бучі - Ірини Фількиної

Правоохоронці ідентифікували російського командира, який причетний до вбивства Ірини Фількиної – "жінки з червоним манікюром", фото якої облетіло світові медіа після звільнення від окупації Бучі Київської області.

 Як передає Цензор.НЕТ, про це повідомляє Бучанська міська рада у Фейсбуці.

Встановлено вбивцю бучанки Ірини Фількиної

Зв'язок з 52-річною Іриною зник ще в перші дні війни. З того часу рідні її розшукували, доки не впізнали на фото і відео її тіло. Ірину упізнала майстер, яка робила їй манікюр.

Жінка з червоним манікюром у Бучі: встановлено вбивцю Ірини Фількиної

"Слідче управління Нацполіції України встановило особу військового рф, причетного до вбивства Ірини Фількиної у Бучі – співробітниці компанії "Епіцентр". Підозрюваним є Артем Тарєєв, 1995 року народження, командир 234-го десантно-штурмового полку 76-ї дивізії ПДВ РФ", – йдеться в повідомленні.

Що відомо про воєнні злочини окупантів у Бучі?

За даними слідства, 5 березня 2022 року Тараєв віддав наказ стріляти по всіх цивільних особах, які з’являться у районі перехрестя вулиць Яблунської та Водопровідної, що у Бучі.

Того ж дня близько 11:15 Ірина Фількіна, яка їхала на велосипеді, була розстріляна російськими військовими – у неї випустили щонайменше 15 куль з автоматичної зброї та БМД-2.

Загалом, за даними слідства, внаслідок наказу Тарєєва на вулиці Яблунській було вбито 13 мирних жителів.

Зазначається, що фото тіла загиблої жінки з яскравим червоним манікюром стало одним із символів російських звірств під час окупації Київщини та облетіло світові медіа.

"Встановлення особи підозрюваного – це важливий крок у розслідуванні воєнних злочинів на території України. Усі причетні до вбивств мирного населення мають постати перед міжнародним правосуддям", - додали у міськраді.

Топ коментарі
+12
А ті хто розстрілював, нє прі дєлах? Здохнути повинні всі кацапи та інорожц,і хто ступив на території України!
показати весь коментар
30.12.2024 15:47 Відповісти
+11
військовий злочин терміну давности немає - всіх буде знайдено та покарано
показати весь коментар
30.12.2024 15:48 Відповісти
+10
Чому це россійське нацистське бидло досі живоє ? Знищити разом з сімьєю і родичами. Всіх виродків на концерт до кабзона.
показати весь коментар
30.12.2024 15:47 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
військовий злочин терміну давности немає - всіх буде знайдено та покарано
показати весь коментар
30.12.2024 15:48 Відповісти
Був би в нас Моссад, то так і зробили. Але в нас жоден вбивця не покараний за 3 роки.
показати весь коментар
30.12.2024 16:57 Відповісти
Ізраільский моссад сьогодні вчиться спецопераціям у ГУР МО, кицюня.
показати весь коментар
30.12.2024 17:41 Відповісти
показати весь коментар
30.12.2024 18:02 Відповісти
Та да. Увесь світ нам заздрить. Моссад вчиться у нас ага.
показати весь коментар
03.01.2025 17:51 Відповісти
Жоден вбивця не покараний у тих, хто в очі довбається. А хто слідкує за каральними операціями ГУР МО, той в курсі, що вбивцям не допомагає ні статус, ні перебування в найзахищенішому місті рашки далеко від кордону.
показати весь коментар
30.12.2024 17:55 Відповісти
показати весь коментар
30.12.2024 18:11 Відповісти
Чого тут тільки не напишуть !
показати весь коментар
30.12.2024 20:47 Відповісти
1995 року народження ? зараз йому 29 років і вже командир полка ? щось перепутали з датою
показати весь коментар
30.12.2024 17:32 Відповісти
показати весь коментар
30.12.2024 18:08 Відповісти
йди звідсі подолячний ботяра
за три роки вбили двох доходяг та генерала

де теракти у маськві
де вбивства топ пропагандонів
де дрг з пзрк біля аеродромів ту95 ту 22м
я можу ще довго писати але тобі тупій дурі це безкорисно
показати весь коментар
30.12.2024 18:38 Відповісти
А ті хто розстрілював, нє прі дєлах? Здохнути повинні всі кацапи та інорожц,і хто ступив на території України!
показати весь коментар
30.12.2024 15:47 Відповісти
Чому це россійське нацистське бидло досі живоє ? Знищити разом з сімьєю і родичами. Всіх виродків на концерт до кабзона.
показати весь коментар
30.12.2024 15:47 Відповісти
Вечность продлится без Верасов,
без шашлыка, яиц(по 17 грн) и понтов .
Без Ермака и Мендельши без.
Без остальных, кто надерево влез…

Купишь с зарплатки ВКПБсссрУЧИШЬ МУ-МУ,
скушаешь все, что хотишь одному.
Зельцем укуришь-лампадку достанешь…
Кушай-ведь скоро ты жмуриком станешь.

Тихой походкой Му-Му подойдет,
Зельце унюхает - вдаль отойдет…
В злобной ухмылке махнет вдруг хвостом …
и свет вдруг померкнет - гори все огнем
показати весь коментар
30.12.2024 16:28 Відповісти
Подозреваемым является Артем Тареев, 1995 года рождения, командир 234-го десантно-штурмового полка 76-й дивизии ВДВ РФ", Источник: https://censor.net/ru/n3527734

Ничего не перепутали - командир полка в 27 лет (в 2022 г.)?
показати весь коментар
30.12.2024 17:00 Відповісти
Скоріш за все пропущено номер роти від 1 до 9
показати весь коментар
30.12.2024 17:36 Відповісти
Хочу спитати чи всі на фронті з тих , хто тут волає знищити кацапів? Чиїми руками хочете нищити?
показати весь коментар
30.12.2024 17:34 Відповісти
Руками Буданова.
показати весь коментар
30.12.2024 18:10 Відповісти
Краще 95 кварталу!
показати весь коментар
30.12.2024 20:50 Відповісти
А коли буде суд над єрмаком, який примусив генштаб випустити росіян з Бучанського котла навесні 2022?
показати весь коментар
31.12.2024 04:13 Відповісти