10130 відвідувачів онлайн
5 566 68

Портнов вимагає, щоб Кабмін видалив петицію щодо запровадження проти нього санкцій, - ЗМІ. ДОКУМЕНТ

Портнов вимагає, щоб Кабмін видалив із сайту петицію про нього

Ексзаступник голови Адміністрації президента часів Януковича Андрій Портнов вимагає видалення із сайту Кабміну петиції, в якій пропонується запровадити проти нього санкції.

Про це пише видання Hromadske, передає Цензор.НЕТ.

Так, Портнов через свою представницю Каріну Мікітян звернувся до Кабінету Міністрів України з проханням видалити петицію, у якій пропонується винести на розгляд РНБО питання щодо накладення на нього санкцій.

"Наголошуємо, що Андрій Портнов ніколи не вчиняв жодної з перелічених у статті 5 Закону України "Про санкції" протиправних дій, не має процесуального статусу в жодному кримінальному провадженні, щодо нього не винесено обвинувального вироку в жодній кримінальній справі, а також щодо нього відсутнє рішення суду, винесене в порядку ст. 284 КАС України про включення його до переліку осіб, пов’язаних із провадженням терористичної діяльності", - йдеться у зверненні.

Представниця Портнова також наголошує на тому, що розміщення петиції щодо нього на офіційному урядовому сайті суперечить законодавству, а також порушує права і свободи Андрія Портнова.

Петицію можна підписати за посиланням.


Топ коментарі
+40
Ну і нагле чмо.
показати весь коментар
30.12.2024 16:11 Відповісти
+39
Більше того, його маєток досих пір охороняє поліція за кошти платників податків, а Миколі Азарову до сих пір держава Україна виплачує пенсійне забезпеченння. Отака у нас країна рожевих поні Зеленьського і доброго коня Єрмака
показати весь коментар
30.12.2024 16:14 Відповісти
+33
Йому не петицію треба видалити, а мозок за допомогою кулі великого калібру ***
показати весь коментар
30.12.2024 16:13 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Ну і нагле чмо.
показати весь коментар
30.12.2024 16:11 Відповісти
Більше того, його маєток досих пір охороняє поліція за кошти платників податків, а Миколі Азарову до сих пір держава Україна виплачує пенсійне забезпеченння. Отака у нас країна рожевих поні Зеленьського і доброго коня Єрмака
показати весь коментар
30.12.2024 16:14 Відповісти
Я ненавиджу ригіАНАЛьне шобло вмісті з азіровими, петуховичами, стоматологами та всій тій 3,14здобратії. Але назви хоч одну причину по якій згідно букви закону не платити цьому підарасу пенсію? Які є підстави?
показати весь коментар
30.12.2024 16:21 Відповісти
А я й не кажу що має існувати якась справедливість в цьому світі. Просто констатую факт
показати весь коментар
30.12.2024 16:22 Відповісти
Тоді ОК
показати весь коментар
30.12.2024 16:55 Відповісти
моральні
а спосіб знайти можна
показати весь коментар
30.12.2024 18:43 Відповісти
Для того, щоб знайти спосіб, треба змінити законодавство. А не виплачувати тому шо він підарас, такого закону немає. Ми ж асоціюємо себе з правовою державою та хочемо в цивілізоване суспільство.
показати весь коментар
30.12.2024 19:22 Відповісти
А він що, знаходиться в Україні? Якщо ні, то , як і звичайним пенсіонерам, через два місяці повинні призупинити
показати весь коментар
30.12.2024 23:27 Відповісти
У мене знайома є. Її дочка живе на Кіпрі. Вона виїхала з чоловіком до неї на початку війни і до сих пір ні разу не приїжджала. Пенсію отримують без проблем. Житло оплачують онлайн. Так, що нічого стосовно цього сказати не можу.
показати весь коментар
30.12.2024 23:44 Відповісти
Випадок із блокуванням пенсії Козловському просто кричущий, - Ірина Геращенко Джерело: https://censor.net/ua/n3072939
показати весь коментар
30.12.2024 23:51 Відповісти
Так це ж при Порошенку було. Закон змінився мабуть, повномасштабної війни не було.
показати весь коментар
31.12.2024 10:32 Відповісти
Якщо війна почалася у 2014р. і люди виїхали до цього часу, то по закону 2 місяці і все. Якщо у вас війна почалася у 2022р, то печалька. Вам тих, хто вже тоді встряв у цю халепу, не зрозуміти. Тоді допомоги ні від нашої влади, ні за кордоном не було. До речі, може закон і змінився, але не для переселенців з 2014р. Вони до сих пір проходять верифікацію чи ідентифікацію.
показати весь коментар
31.12.2024 11:25 Відповісти
В нас країна блаженних ідіотів, а не рожевих поні. Жоден народ , жодна нація ще не вчиняла таких суіцидальних актів, які вчиняє Україна. Я вже бачу, що Гундоса сопля і його кліка - це навіть не корінь зла, це результат ідіотизму народу. А ідіотизм - нікуди не дівся у 73%.
показати весь коментар
30.12.2024 18:47 Відповісти
Юлін...
показати весь коментар
30.12.2024 16:16 Відповісти
Я не розумію, у нас в державі, носій влади- народ, петіція від кого- народу(носія влади), так яким боком Кабмін? Він що, цей Кабмін, має право видаляти, те що написав носій влади? Так напишіть йому у відповідь, такуж туфту як і він написав. Тут мабуть інше, ти хто повинен дати відповідь- ссуться, тому що бояться якогось решалу Овоча, більше ніж власний народ, який їх годує. Висновок- треба зробити так, щоб кожна сикліва **** висіла на стовпі, щоб їхні нащадки боялися народний гнів із покоління в покоління.
показати весь коментар
30.12.2024 17:09 Відповісти
Не чіпають, бо корисний ЗЕківець, разом з Татаровим "керують" судовою" системою Януковича
показати весь коментар
30.12.2024 18:42 Відповісти
Портнов цю систему створив посуті, як і татарова і інших ригів.
А ще - нинішній карний кодекс і всю суддівську мафію (окрім тих спадкових які ще з совка- як онука судді який виніс в 1988 останній смертний вирок Воїну УПА Івану Гончаруку). Отримує пенсію 210 тис грн, а його онука суддя працює у вищій раді 'правосуддя'.
показати весь коментар
31.12.2024 15:04 Відповісти
Нахабний, курва.

Треба ще в нього все конфіскувати..пошукати добре..
показати весь коментар
30.12.2024 16:12 Відповісти
портняку-на гіляку!
показати весь коментар
30.12.2024 19:29 Відповісти
Кристально чиста людина. Майже ангел.
показати весь коментар
30.12.2024 16:13 Відповісти
Ага. Навіть крила має. Просто нікому не показує
показати весь коментар
30.12.2024 16:14 Відповісти
Чому майже ангел? Спаравжній ангел Януковича.
показати весь коментар
30.12.2024 19:46 Відповісти
".... щодо нього не винесено обвинувального вироку в жодній кримінальній справі...."
Самое непонятное. Почему?!!
показати весь коментар
30.12.2024 16:13 Відповісти
Теж дивувався, коли при ще живому зелі судді, хотіли відновити януковича. Задавав собі питання - Почему? При таких суддях все можливо.
показати весь коментар
30.12.2024 16:19 Відповісти
Потому, что это наглое чмо не стесняется угрожать лично судьям, а они боятся.
показати весь коментар
30.12.2024 16:21 Відповісти
Йому не петицію треба видалити, а мозок за допомогою кулі великого калібру ***
показати весь коментар
30.12.2024 16:13 Відповісти
Таких як Портнов тільки вішати. Процес удушення можна модернізувати і здешевити використавши пластикову стяжку з магазину господарських товарів.
показати весь коментар
30.12.2024 16:24 Відповісти
Я яка почвара, перед вторгненням, вибирала місця для побудови концтаборів для українців? Кобздон тебе зачекався потвора...
показати весь коментар
30.12.2024 16:14 Відповісти
закони знає
показати весь коментар
30.12.2024 16:15 Відповісти
Козла чекає участь маленького гвиньтіка.
показати весь коментар
30.12.2024 16:16 Відповісти
І він досі в Україні? Повна відсутність совісті, навіть рудиментарно.
показати весь коментар
30.12.2024 16:18 Відповісти
Нє, він через соску подав звернення
показати весь коментар
30.12.2024 16:19 Відповісти
"Соска" має задихнутись...
показати весь коментар
30.12.2024 16:25 Відповісти
Ну у адвокатів робота така. Адвокати навіть орків осуджених захищають у нас. У нас же демократія. Просто тут по справедливості не вийде рішать питання:
1. Бо ОПа може вийти сама на себе і тоді Єрмаку придеться повішати зеленьського, або навпаки
2. За бєспрєдєл з казнями "палітічєскіх русофільських опонєнтов" нам західні партнери перестануть давати зброю і гроші.
показати весь коментар
30.12.2024 16:31 Відповісти
Суди Лінча діють всюди на планеті де є корумповані суди та судді. Але ми унікальні! Нам насрать - жодного корупціонера і зрадника народ досі не повісив. Ініціатива, тобто запит на справедливість, відсутня. З таким пофуїзмом нам пипець - нас оптом продадуть і куплять... Ну тих хто не втече... В преамбулі "Декларації прав людини" для зєлєнскіх і єрмаків написано чорним по білому що керівники держави мають опікуватися правами людини (зокрема на справедливий суд і доступ до судочинства) щоб уникнути бунтів та народних повстань. Але "правовєд" зєлєнскій з фіктивним дипломом юриста, "Декларацію прав людини" не читав. Натомість глузував з України "в любой позіції" та "сіньйора Голодомора"...
показати весь коментар
30.12.2024 16:43 Відповісти
Чим Зєля отлічається від Януковича, чи того презедента Грузії з 9ма калсами школи за освітою?
показати весь коментар
30.12.2024 16:58 Відповісти
Тим що він дегенерат, а це не освіта, а генетика.
показати весь коментар
30.12.2024 17:01 Відповісти
у нього 10 класів ... більше нічим.
показати весь коментар
30.12.2024 18:31 Відповісти
А хто він такии - цеи рішала? - на зараз - шо розказує що повинен робити Кабмін
показати весь коментар
30.12.2024 16:18 Відповісти
А я так дивлюся, що СБУ любить спостерігати. Дуже любе. Я розумію, що це інколи важливіше. Але ж не весь час спостерігати!!!!
показати весь коментар
30.12.2024 16:19 Відповісти
Цей гебнявий хробак перейшов в атаку. Москальський шпіон Шуфрич через самі справедливі суди добився вимоги приймати участь у законодавчій підривній діяльності, а цей чим гірше? Списки українських патріотів що це москальське гівно складало обнулені за майже три роки неоголошеної війни, час легалізуватися поки ЗЕзюзя на гачку?
показати весь коментар
30.12.2024 16:19 Відповісти
Це той, що готував розстрільні списки, по яким фсб розстрілювало людей в Бучі, Ізюмі, Ірпені, Гостомелі, Малині ? Чому воно дос і на волі?
показати весь коментар
30.12.2024 16:20 Відповісти
Тому, що такі у нас прокурори і судді. По суті цей нікчемний портнов їм погрожує, а вони бояться.
показати весь коментар
30.12.2024 16:24 Відповісти
Бо цей ****** портний має на них гебняві папочки, хто від кого і по-чом!
показати весь коментар
30.12.2024 16:32 Відповісти
Один з прокурорів публікував погрози йому особисто від портнова. Ніяких гебнявих папочок там не було - просто нахабні бандитські погрози.
І так, портнову за ці погрози нічого не було - суд його виправдав.
показати весь коментар
30.12.2024 16:51 Відповісти
Вперше чую щоб в Малині когось розстрілювали.
показати весь коментар
30.12.2024 17:15 Відповісти
Після того як суд забов'язав возити шуфріча з сізо до ради ,для виконання службових обов'язків, нема чому дивуватися, Україна в руках зрадників,мородерів,корупціонерів,і все це з мовчазної згоди мудрого наріда,як все це безкарно відбувається в Україні значить це всім подобається та всіх влаштовує.
показати весь коментар
30.12.2024 16:22 Відповісти
Дякую, портнов! Я й не знав про цю петицію! Зараз підпишу.
показати весь коментар
30.12.2024 16:23 Відповісти
Ну а тепер починайте розказувати казочки про "український моссад"...
показати весь коментар
30.12.2024 16:27 Відповісти
А потім вирячивши очі дивуються чому українці не хочуть в Україну повертатись... тут же все так кошерно...
показати весь коментар
30.12.2024 16:29 Відповісти
Цього виродка місце якому тюремні нари, ні що не виправить .
показати весь коментар
30.12.2024 16:30 Відповісти
Чому воно ще живе? Скільки ця тварина ще буде гадити українцям
показати весь коментар
30.12.2024 16:30 Відповісти
портнов мученик
показати весь коментар
30.12.2024 16:31 Відповісти
+1
показати весь коментар
30.12.2024 16:46 Відповісти
Потрнов не вимагає. Портнов наказав!
показати весь коментар
30.12.2024 16:48 Відповісти
Яка нагла тварюка, все завдяки зеленій владі
показати весь коментар
30.12.2024 16:51 Відповісти
хоче хоче ну дуже хоче долучитися до політичного життя в Україні...Що цьому янековому пітору ще не вистачає в житті??? Чи його компраматами душать пітори з кремля???.. Чому у цього гниди жевріє надія на успіх в Україні??? То му що у нього в Україні гарні є напрацювання. якщо шалики терезів почнуть рухатися в бік Ка..********* на виборах...згадайте перемогу на Померанчевому майдані і реванш зека... те що прошло в Грузії... Вже сьогодні скрізь в Україні гавкають про те що Зеленський вже винний у війні... про хкуйла мовчать...винний що перемовини зимою не розпочав в 20022 році. немов хкуйло просило Київ...
показати весь коментар
30.12.2024 16:53 Відповісти
Нехай краще попросить СБУ покатати його на самокаті!
показати весь коментар
30.12.2024 16:56 Відповісти
На самокатах катає ГРУ ,а сбу у таких мразот на зарплаті.
показати весь коментар
31.12.2024 09:41 Відповісти
Арешт, вирок, конфіскація, тюрьма... от і всі санкції, які потрібні цьому персонажу.
показати весь коментар
30.12.2024 17:40 Відповісти
+ білет на Кобзона
показати весь коментар
30.12.2024 19:48 Відповісти
Люди,які санкції України проти громадянина України? Хто не в курсі-для цього існує ряд Кодексів-Кримінальний,Адміністративний і т.д. Застосовуйте. Порушив-справа-розслідування-до суду. А так з санкціями возитиме він всю систему,як поломойка тряпку. Тому,що це не по закону.
Немає юристів,що зможуть знайти матеріал? Неправда,є.
Фігурант має компромат на політиків? Вони гальмують справи? То пора показувати зуби четвертій владі. Чи й з цим нелади?
показати весь коментар
30.12.2024 17:55 Відповісти
його кончити треба а не судитись
але як бачимо зесрані не на часі
показати весь коментар
30.12.2024 18:44 Відповісти
А де це чмо зараз знаходиться?
показати весь коментар
30.12.2024 18:37 Відповісти
Мерзота