11203 відвідувача онлайн
4 264 22

Мережею поширилося фейкове повідомлення про хакерську атаку на телемарафон: попереджали про удар "Орешником"

У соціальній мережі поширилися повідомлення про нібито хакерську атаку РФ на "Єдиний телемарафон", де начебто попереджають про загрозу нового удару "Орешником" по Україні. Ця інформація –– ворожий вкид.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на пресслужбу телеканалу "1+1 media".

Телеканал зазначив, що у мережі шириться інформація про те, що українські телеканали зазнали чергової хакерської атаки з боку РФ і контент на ТБ був підмінений повідомленням про нібито загрозу удару "Орешником" по території України.

"Звертаємо вашу увагу, що наразі інформація про злам ефірного мовлення не підтверджена — телеканали функціонують належним чином. Жодних скарг від провайдерів чи глядачів не отримано. Схоже на те, що ворог поширив неправдиву інформацію інтернетом з метою дестабілізувати й залякати українців", - йдеться у повідомленні.

Загроза удару Орешником: у мережі поширився новий фейк РФ

Перед тим соціальними мережами розійшовся знімок телеекрана, на якому під плашкою "Єдині новини" та "1+1 марафон" був текст: "Протягом кількох годин ворог збирається завдати удару балістичними ракетами середньої дальності "Орєшнік" по містах України".

Загроза удару Орешником: у мережі поширився новий фейк РФ

Топ коментарі
+13
Г+Г взагалі фейкові новини
показати весь коментар
30.12.2024 23:29 Відповісти
+11
Епічна робота українських журналюг. Оперативно рознести кацапське лайно, в вигляді спростування , на максимальну аудиторію про яку кацапи і не мріяли...
показати весь коментар
30.12.2024 23:28 Відповісти
+8
Ну чого? Тільки кацапи могли переплутати слова прослідкуйте та прослідуйте. Уважно подивіться фото.
показати весь коментар
30.12.2024 23:38 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Епічна робота українських журналюг. Оперативно рознести кацапське лайно, в вигляді спростування , на максимальну аудиторію про яку кацапи і не мріяли...
показати весь коментар
30.12.2024 23:28 Відповісти
Ну чого? Тільки кацапи могли переплутати слова прослідкуйте та прослідуйте. Уважно подивіться фото.
показати весь коментар
30.12.2024 23:38 Відповісти
зато обнажили феноменальную эффективность телемарафона: его по факту вообще нихто не смотрит!
показати весь коментар
31.12.2024 02:25 Відповісти
Г+Г взагалі фейкові новини
показати весь коментар
30.12.2024 23:29 Відповісти
не дивлюсь, напевно там мосійчучка поєдналась з свинорилим поворозом.
показати весь коментар
30.12.2024 23:52 Відповісти
Ця тварина викликає не меншу відразу ніж кацапстькі пропагандони.Щоб добровільно дивитись мосейчучку потрібно бути біосміттям з діда-прадіда.
показати весь коментар
31.12.2024 00:24 Відповісти
Єрмачмо з Ішаком рулять!!
показати весь коментар
30.12.2024 23:35 Відповісти
Пофіг, єдиний лохотрон не дивлюсь, він для лохів гідранта нелоха.
показати весь коментар
30.12.2024 23:47 Відповісти
Увєсь марахвон - арєшнєг!
показати весь коментар
30.12.2024 23:49 Відповісти
не арєшніком, а кокошніком..
показати весь коментар
31.12.2024 00:05 Відповісти
Кацапи, звичайно тупі, але по своїм агентам спеціально не вдарять. Яка атака?
показати весь коментар
31.12.2024 00:05 Відповісти
а насправді - було? Хто дивиться телемарафет? Підтвердіть, чи спростуйте, пліз
показати весь коментар
31.12.2024 00:15 Відповісти
Ну хоча б визначили аудиторію марафону. Десь близько 0 глядачів. Ніхто не зреагував
показати весь коментар
31.12.2024 00:15 Відповісти
хоч якось хочуть привернути увагу глядачів. Нах..тєлємарафон не дивиться ніхто.
в слідуючий раз напишуть ,що то яндрова зброя
показати весь коментар
31.12.2024 01:51 Відповісти
Ну не "орешник", но баллистикой били... В 3 часа подскочил от взрывов.
показати весь коментар
31.12.2024 06:17 Відповісти
Свинособаки по своим подельникам не бьют. Самые безопасные места в Украине- студии говноквартала и говномарафета.
показати весь коментар
31.12.2024 08:03 Відповісти
Вдарили фейком по фейкових новинах .
показати весь коментар
31.12.2024 08:11 Відповісти
Це лайно комусь ще потрібне крім 73%)))
показати весь коментар
31.12.2024 08:35 Відповісти
Вже менше. З моїх знайомих антібариг вже всі перевзулися, потилиці чухають. Дебіли, ***...
показати весь коментар
31.12.2024 09:08 Відповісти
Скажіть будь ласка Шановне Панство, а що це за передача телемарафон? Щось я вперше про таку передачу чую.
показати весь коментар
31.12.2024 09:42 Відповісти