Двоє чоловіків у Харкові побили та пограбували військового, який приїхав у відпустку, - прокуратура. ФОТО
У Харкові двоє чоловіків побили та пограбували військового, який приїхав у відпустку.
Про це повідомила пресслужба прокуратури Харківщини, передає Цензор.НЕТ.
Так, 27 грудня близько 17:50 двоє чоловіків перебували поблизу підземного переходу, розташованого по вул. Привокзальній у Харкові, де побачили 45-річного військового, який приїхав у відпустку.
"Наздогнавши його, один зі зловмисників вдарив потерпілого кулаком в обличчя, а коли той впав, продовжив бити його ногами разом зі своїм спільником. Подолавши таким чином супротив і спричинивши чоловіку тілесні ушкодження, грабіжники забрали його майно — телефон, документи, готівкові кошти та інші речі, які він мав при собі, після чого втекли з місця злочину", - йдеться в повідомленні.
Зловмисників було оперативно встановлено та затримано. Наразі їм обрано запобіжні заходи у вигляді тримання під вартою.
За вчинене підозрюваним загрожує до десяти років позбавлення волі.

